karl14 azlk 2140,55kw,1983.a.

Discussion in 'Lugejate autod' started by karl14, Okt 2, 2012.

  1. karl14

    karl14 Member

    171
    0
    16
    Tervitused.
    Mõtlesin,et teen siis oma mossest ka teema ära.Olen siis auto teine omanik,vahepeal auto seisis vähemalt kaks ja pool aastat kuna reduktor oli katki,
    aga see sai siis kevadel alles ära vahetatud.Auto kerest nii palju,et oleks vaja eest põll ära värvida ja tagu vasaku poritiiva äär korda teha õnneks on seal ainult väline rooste,muidu on kere heas olukorras.

    andmed:
    mootor: 1,5l ,55kw
    nahksisu
    keskmine kütuse kulu 9-10l sajale
    mingi vana philipsi raadio
    ahh pohh aitab jutust pildid siis.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Seest saab hiljem pilte kuna ei viitsinud täna seest puhastada.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    sellest nahksisust tahaks küll pilti :lol:
     
  3. karl14

    karl14 Member

    171
    0
    16
    või noh nahkistmed :p
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  4. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Ohoh kuule see asi näeb sul täitsa timmu välja ju, peaks mingiaeg oma silmaga tulema üle kaema 8) Edu!
     
  5. karl14

    karl14 Member

    171
    0
    16
    Tänud :p ,aga tegelt tahaks juba järgmist kevadet või suve,et saaks need mõned üksikud iluvead korda teha eriti põlle ja taga poritiiva ääre kuna
    need häirivad oma silmaga vaadates jubetalt,ja võibolla poleerib isegi värvi ära.
     
  6. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    suht ilus ja korralik tundub,kollane värv sobib sellele :D
     
  7. karl14

    karl14 Member

    171
    0
    16
  8. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    ma näen seda mosset väga tihti, tean seda venda ka väga hästi :D sõitnud sellega jäärajal.
     
  9. karl14

    karl14 Member

    171
    0
    16
    uued pildid 8)
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  10. karl14

    karl14 Member

    171
    0
    16
    täna siis peale kruusatee söitu läks vist summuti kinnitus puruks igatahes ilgelt
    hakkas kolisema aga präegult ei hakkanud selle vihmaga auto alla minema ja kui kapoti
    avasin nägin,et radika äärest oli märg ja kui lähedamalt uurisin siis nägin,et seda on
    ennegi parantatud selle metalliplastiliiniga vöi ma ei tea mis sitt see on :-x
     
  11. -Street12

    -Street12 Member

    224
    0
    16
    Sebi endale mangelsi veljed alla siis on maasikas 8)
     
  12. karl14

    karl14 Member

    171
    0
    16
    Vahepeal oli see mul täitsa plaanis aga pole siiamaani veel ostnud muidu valget värvi mangelsid sobivad kollasele mossele väga hästi 8)
     
  13. sector

    sector Member

    427
    8
    18
    Tundub päris korralik ja isegi väga kena mosse! 8) 8)
     
  14. karl14

    karl14 Member

    171
    0
    16
    Tänud :p .Täna siis avastasin,et mul kodus on isegi vedelmetalli ja siis sai kohe radikas ära parantatud,nüüd vaja osta tosooli ja bensiini ja läheb sõiduks 8)
     
  15. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    +1 :p
    Muidu vedelmetalliga parandades ei jää kahjuks pidama, tegin ise pesoo radikat... Algul nädala pidas, siis andis järgi lõpp kokkuvõttes tuli ikka uus radikas osta :)
     
  16. karl14

    karl14 Member

    171
    0
    16
    Noo eks vaatab kaua vastu peab.Muidu sai siis vahepeal teised korralikud küünla juhtmed ja täiesti uus süütepool külge pandud ja täna läks mosse käima nägu uus auto ja sai siis väikest lume sõitu ka tehtud 8) Hiljem kui viitsin panen uued pildid ka üles.
     
  17. karl14

    karl14 Member

    171
    0
    16
    Niisiis mõned pildid ajast kui veel lumi maas oli.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Muidu selleks talveks saan veel pudel viina eest uued pool talve sõitnud proti talverehvid.
     
  18. karl14

    karl14 Member

    171
    0
    16
    Ahoii.Pole sada aastat uusi pilte üles pannud,mõtlesin kostitan siis uuemate pilitega vot tak.
    Seda ka,et nüüd külmaga suht kusine sõita kuna soojendust tööle panna ei saa,kuna lüliti perses :-x
    aaa ja nüüd avastasin,et esi kokku jooks ka vale,tuleks juba kevad kiiremini saaks putitama hakata
    [​IMG]
    [​IMG]
    Oli vahepeal talveunes....
    [​IMG]
     
  19. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Eest tahaks nats värvitöid saada ma vaatan. :|
     
  20. karl14

    karl14 Member

    171
    0
    16
    Kunagi oli eest põll mastiksiga kaetud,aga ükskord kui tegin survepesu siis tuli natsa seda maha ja nüüd ongi põll laiguline nägu lehm :p
     

Jaga seda lehte