Kas Aprilia SR 50 R või SR 50 R Factory?

Discussion in 'Soovitused' started by miku99, Juuli 9, 2008.

  1. miku99

    miku99 New Member

    174
    0
    0
    Kumba on mõtekam uuena osta? Põhjendage ka ennast :D
     
  2. Ghost

    Ghost New Member

    194
    0
    0
    Kindlasti Factory, nii palju kui mina aru olen saanud, võtavad nad jõle vähe kütet + on sr-id üldse ilusa stiilse välimusega. :wink:
     
  3. Cpstuning

    Cpstuning Member

    366
    0
    16
     
  4. ExplOde

    ExplOde New Member

    329
    0
    0
    ise ostaks Factory , pepu on küll koledam kui R-il (mõtlesin , siis seda õhufiltri box-i ) aga kui sul pappi palju ja jõuad pena eest maksta ,siis muidugi võta R ,sest r-il on stockis 17,5 karpa võrreldes factoryga millel karpa puudub ( factory sissepritsega ) ja sellepärst liigub R paremini kah .
     
  5. silver6789

    silver6789 New Member

    63
    0
    0
    sr 50 r ikka sest siis pole vihmasajus mingit jama,factoril on see jama kui sõidad vihma käes siis hakkab turtsuma...ma valiks sr 50 r.
     
  6. miku99

    miku99 New Member

    174
    0
    0
    Kust tead? Omal kogemused?
     
  7. Sunparty

    Sunparty New Member

    193
    0
    0
    Kindlasti Factory. Väga ökonoomne masin + sissepritsega.
     
  8. MartinP

    MartinP New Member

    38
    0
    0
    Raudselt factory. Praeguste pena hindadega on see parim valik+ tal on kena välimus ja erinevalt tavalisest R-ist on digispido.
     
  9. -kennu-

    -kennu- New Member

    134
    0
    0
    soovitaksin sul osta sr 50 r i sest sellel 8hj ga factoryl aint 6,3 ja pealegi see factory bena kulu plegi nii palju v2iksem ja rollerid v6tavad yltse super vähe bensiini
     
  10. Aerox_69

    Aerox_69 New Member

    5
    0
    0
    Soovitan osta SR 50 R-i, sest kui ostad Factory ja tollel hakkab mootor jupsima siis keegi ei oska, ega ei viitsi parandada. :wink:
     
  11. tommy975

    tommy975 New Member

    61
    0
    0
    Ise ostsin ka Aprilia SR50 R-i ei kurda sugugi,kuigi teine kompuuter oleks lahedam(äkki annab tellida R-ile?)Sõidetud 1600km,max kiirus 82km/h variaatorist ainult piiraja maha võetud :)
    Ma ostaks R-i Factory kompuutriga :)
     
  12. miku99

    miku99 New Member

    174
    0
    0
    Uuel masinal on garantii ka :wink:
     
  13. silver6789

    silver6789 New Member

    63
    0
    0


    jep endal sr 50 r
    ja suht sõbral on factory nii et tean;)
     
  14. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    ja kui garantii l2bi saab siis on kööga..
    mina võtaks selle karpaga masina R-i vist.. kuna sissepritse tundub mõtetu.. ei oska midagi n2ppida ja kui valesti n2pid siis veel hullem :D
     
  15. Ride

    Ride Member

    215
    0
    16
    Mina soovitaks factoryt kui garantiid ja värgid on :),praegu see 5 aastat ju.

    + veel on väga econoomne ja läheb ka hästi edasi ;).
     
  16. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36
    See on ainult selle taga kuidas sa bena osta jõuad :) Kui bena raha jätkub siis R kindlasti :)
     
  17. silver6789

    silver6789 New Member

    63
    0
    0

    kui piirajad peal siis eriti palju ei võtaa:D:D
    aga ma suht arvan ka et sa taahd hiljem need piirajad maha võtta siis hakkab suht kiiretsi bena minema,aga noh ikkagi valiks sr 50 r-i :D
     
  18. silver6789

    silver6789 New Member

    63
    0
    0

    võtad piirajad maha oli vist 6 kuud ainult garantiiid :roll:
     
  19. brooker

    brooker Member

    516
    0
    16
    5aastat võib ta olla ju, peale piirajate maha võttu langeb see 1aastale ja liikuvad osad (kaasaarvatud amordid) ei kuulu garantii alla enam ;) . Päris kõva või mis . Igatahes, ise valisin karpaga variandi, algus palju äkilisem ning ei uimerda nii väga. Bensu kulu on tõesti Factoryl vähem kuid ei kurda ka karburaatori oma väga STOCKIS.
     
  20. etzu7

    etzu7 Member

    339
    0
    16
     

Jaga seda lehte