kas keegi teab sellisest masinast midagi nagu solifer suzuki

Discussion in 'Soovitused' started by jannohin, Nov 18, 2008.

  1. jannohin

    jannohin New Member

    18
    0
    0
  2. Drag

    Drag New Member

    864
    0
    0
    See Solifer mingi hiinakas pole? Sry kui eksin.
     
  3. jannohin

    jannohin New Member

    18
    0
    0
    eipa suzuki solifer 5 k2iku vist jne aga tahaks sellest rohkem teada saada
     
  4. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Eks ta samasugune pill ole nagu need ATM (I,II) ja Honda monkey´d.
    Masin liigub küll ja pole midagi viga.
     
  5. Ride

    Ride Member

    215
    0
    16
    Solifer on muidu Soome firma ;).
     
  6. nos11

    nos11 New Member

    449
    0
    0
    ise olen omanud sellist toredad pilli, VÄGA VÄGA VASTUPIDAV, ma sõitisn sellega terve suvi ja ma pidin aind bena ja õli sisse kallama, mingeid erilisi hooldusi teha polnud vaja väljaarvatud pesemine, ainult head mälestused, väga hästi liigub kh (Y)
    SOOVITAN!!!
     
  7. otty

    otty New Member

    22
    0
    0
    Nojaa.. Masin on algselt jaapanist ja mudel sellele siis Suzuki PV50 EPO. Soomes tehti talle siis lihtsalt paar muudatust ntx. tähtsaim oli kaalu kergendamine et seda saadaks liigitada mopeedide hulka. Soome isendil siis ikkagi suzuki algne mootor ja peab ütle et Honda Monkey(vennal on) kõrval on need arvatavasti maailma kõige vastupidavaimad mopeedid üldse. Et siis soovitan täiega, eelis ntx Monkey ees on kestvamad amordid ja lihtsam käiguvahetus süsteem + siis veel 2 takti. Liiguvad nad kõik päris mehiselt ja jõudu on tal ka ikka mõnusalt. Soomes on neid haigelt müügil ja pmst kõige kallimad neist on ikka originaalid, kuna neid ikka tuunitakse ka, kuna "tuuning" juppe on neile ikka piisavalt. Kusjuures sellest pv'st on välja tulnud isegi 80cc versioon.

    Need kes vähegi soome keelt oskavad, või sellest aru saavad:
    http://fi.wikipedia.org/wiki/Suzuki_PV

    Ja teadmiseks Ride'le et tänapäeval valmistab selle nime all Hiina firma oma mõnusaid neljataktilisi(ja muidugi kahetaktilisi ka, lihtsalt vahet nende mootorite kvaliteedis ju ei ole)

    -Otto
     
  8. zandaa

    zandaa New Member

    26
    0
    0
    kas see on siis nii , et nagu solifer on umbes suzuki tütarfirma?
    endal on solifer xtr50 muidu.
    ja minu etada on ka solifer soome firma .
     

Jaga seda lehte