Kas olete rolleriga teepeale jäänud?

Discussion in 'Jutud' started by klotser14, Jan 12, 2012.

  1. klotser14

    klotser14 New Member

    289
    0
    0
    Kas olete rolleriga teepeale jäänud, ja kui jäänud siis mis viga oli? Ise olen paar korda jäänud ja siis ka kodust 20km kaugusel linna sõidul, ükskord oli küünlaviga (oli sitakihi all) ja teinekord ei tulnud enam benssu peale, vaakumklapp jamas.
     
  2. Vihmapoiss

    Vihmapoiss Member

    720
    0
    16
    Kaks korda olen jäänud, ükskord ei saanud bena kätte ja teistkorda sai bena otsa:p :lol:
     
  3. oPpL22

    oPpL22 New Member

    370
    0
    0
    Ükskord Freedo 5ga jäin teepeale läksin sõbrajuurde külla ja küünal tuli lahti sõites:S Aga Factoryga pole kunagi teepeale jäänud kui isegi päevas sai Hiiumaal sõidetud ligi-300km :p ning sr70r ka ple jäänd teepeale thuithuithui..:D
     
  4. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
    Paar korda, sest küünla piip laht. 1 korra, sest cdi juhtmed läksid katki ja veel 2 korda olen jäänd, sest kolvi keskele uuristasid päkapikkud augu.
     
  5. tilu21

    tilu21 New Member

    176
    0
    0
    ei ole. 8) :p
     
  6. miku10

    miku10 Member

    643
    0
    16
    20 km kodust eemal läks rihm pooleks, varios sulasid rullid üles ja jahutustaldrik läks.
     
  7. Neos16

    Neos16 New Member

    386
    0
    0
    Kaks korda esimene kord oli paar aastat tagasi kui roller kokku jooksis 2T hiinakas ei saanud õli peale.. Teine kord oli eelmine aasta kui 4T hiinakal sai küte otsa, sest kütte näitur, näitas pool paaki aga tegelikult oli tühi..
     
  8. ma.yc

    ma.yc Member

    189
    0
    16
    Ole ka kordi teele jäenud enamus kodu lähed, põhjuseid on erinevad enamasti on bensiini puudus :D teistel kordadel on nt kolb otsa saanud ,rihm katki läinud,kick läks hiinakal katki ja ei saanud enam käima ,varjo lahti jooksnud .Päris mitme suve jooksul on huvitavaid asju juhtunud jh :D 8)
     
  9. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    Sõitsin m2kke üles sain ülesse siis mendi auto ees roller suri v2lja , mõtlesin nüüd ei sa kütet peale , ment pidurdas ma nagu loll pidin rollut edasi lükkama te äärde mis ment mõtles :lol:
    Edasi oli nii et imesin suuga sealt kust vaakumist se voolik tleb , sellest ei olnud abi , siis lõin 20x siis vahepeale l2ks k2ima , pöördeid ülesse ei andnud , valis ise pöördeid kord madal kord kõrgel aga liikuma ei hakkanud , siis tegin varjo lahti ja kontrollisin , siis tli mingi joodik mölisema :lol: ütles et vaata üle ei keera midagi jne ... siis ma mõtetes tra j22 vait juba :D mölises seal ja mölises kord l2ks istus , siis tli j2lle hakkas midagi mölisema et kle ma tean hästi nendest võrridest jne mul veneajal oli ka üks mopeed igatahes ajas sellist pada suust v2lja vahepeal ajas naerma , siis saatsin ta *PIIKS* siis ütles äi ma sis lhen , vaata iseteaad ! :D siis tli sõber rattaga üritas aidata jne , ütles et küünal l2bi , ise kahtlusasin ka . oi pl22d kus rollut kodu lükata andis :-x järgmine p2ev ostsin uue küünla l2ks tööle nagu kellavärk olin suht õnnelik ja j2rsku suri v2lja , vaatsin mis pull on :eek:
    Piibus oli mingi värk ära tulnud mis kinnitub küünla külge siis l2ksin tartu ka ostsin uue , siis kõik töötas . VOT :D
     
  10. MMA

    MMA Active Member

    2,362
    0
    36
    selle 6 aasta jooksul lugematuid kordi ..
    kuid mitte kordagi sellepärast, et oleks kokku jooksnud, tüüpiline viga- kütt otsas v mingi labane loll juhtme viga
     
  11. tarkiainen

    tarkiainen New Member

    12
    0
    0
    ma olen ise kymco malossiga 4 korda tee peal istunud kord on cdi otsa saand siis ploki kaane tihend põles läbi siis aku on tühjaks saand ja karpa on umbes olnud mootor on 2 takti
     
  12. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    uskuge või mitte,aga mina pm kõik oma sõidud ikka tee peal teinud.
     
  13. Sannnder

    Sannnder New Member

    306
    0
    0
    ptuiptuiptui, kuid siiani õnneks olen koguaeg teele jäänud. :)
     
  14. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    selle viie aasta jooksul mil olen tegelenud rolleritega olen kokku lükanud oma 40 km vähemalt ,ja kõik tänu sellele ,et kas bena otsas või karpa must :lol:
     
  15. Azv

    Azv New Member

    639
    0
    0
    Roxiga sai jäädud lugematuid kordi tänu lisamassile, mis läks koguaeg puru. Apriliaga pole ühtegi korda õnneks :roll:
     
  16. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    tsinsu jättis ka 1 korra suvel teepeale ja see ka kodust 10km... õnneks oli seal samas üks köis ja tõmmati kodu:D
     
  17. 12345alo

    12345alo New Member

    152
    0
    0
    Keeway-ga mitte ühtegi korda dio-ga jäin siiis teepeale sellepärast et eelmise omaniku poolt olid kolvi rõngad valetpidi peale pandud ja teistkorda siiis ei saand kütet kätte kütusepump on vana.
     

Jaga seda lehte