kas on hea roller??

Discussion in 'Soovitused' started by sparc0, Jan 28, 2010.

  1. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
  2. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
  3. ayr555

    ayr555 Member

    672
    0
    16
    need kes võrridest mittetuhkagi ei tea kihutaksid vist selle riisiraketi järgi:D
    selle tsinsuga saad healjuhul 3000km sõidetud, sonicuga lendad lebolt mingi 13k maha
     
  4. Kummitus

    Kummitus New Member

    634
    0
    0
    Selline jutt ajab iga algaja rolleri teemal pöördesse. :lol:
    Mis see võimas mootor endast kujutab, 4hp ? Ja kiirendab kergesti lõppkiiruseni, 55 km/h ?
     
  5. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
  6. raitonrait

    raitonrait New Member

    808
    0
    0
    sonic on hea kyll, aga suht v2ikene, ja inimesel kes pikemat kasvu sellega eriti mugav s6ita ei ole.
     
  7. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    njaa aga kas see hiinlane on siis suurem : D?Ega ta ikka ei ole...Nüüd kohe kindlasti siin mõni rahvas soovitab 12k eest vaadata mõni ap või rox...Mina seda teha ei soovita kuna 12k eest saab küll tõesti jah mõne kasutatud sr-i või roxi aga sel on eelnevalt kindlasti olnud sada miljon omanikku ning igasuguseid põõsaid on sellega uuritud
     
  8. keeway.

    keeway. New Member

    545
    0
    0
  9. raitonrait

    raitonrait New Member

    808
    0
    0
    selle hiinlase raaam tundvalt suurem ja parem pikkuse poolest s6ita.
     
  10. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    jh aga kui vaadata istme ja jalgealuse vahet siis on jalad ikka väga kõhuall (see kõigi hiinakate mure)
     
  11. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    tavaline roller nagu ikka,ega see eriti ei päästa see 3,4kw

    tee parem nii nagu siin,eespool soovitati.
    võid proovisõitu ka tegema minnA-siis saad teada kas on hea roller või mitte 8)
     
  12. ApriliaSRR

    ApriliaSRR New Member

    265
    0
    0
    mõtle dragster ikka ju , "laiad rehvid" ka taga ju :D
    distants käivitus tasuks küll ära ,sest katsuda sellist riisi ikka ei tahaks :D
    ja pagasikast kaa veel lisaks underseatile, et varsti uutele juppidele järele minnes mahuks ikka kõik kraam ära:D
     
  13. Moto1

    Moto1 New Member

    7
    0
    0
    Aga sina käid järelikult kilekotiga varuosi toomas
    ja ma enda kunagise hiinakaga luttisin päris mitmeid aprillasid ja ma ütleks et hiinakaga 20 000 km läbi sõita enne rõngaste vahetust ei ole just vähe. Need kes siin räägivad mingist 13 000 km läbisõidust on küll parajad naljahambad, järelikult te ei oska rollerit kasutada ja tema mootoriga ümber käia
     
  14. atm

    atm New Member

    427
    0
    0
  15. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
  16. ApriliaSRR

    ApriliaSRR New Member

    265
    0
    0
    ära mulle õpetama tule kuidas mootoritega üle käia eks algaja, ma tean isegi väga hästi.
     
  17. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Arvesta seda et me räägime NELJA-taktilisest hiinakast ning KAHE-taktilisest kvaliteetfirmast. Nelja ja kahetaktilisi mootoreid ei tasu võrrelda, kohe ära teada kumb samadel tingimustel enne otsad annab.
     

Jaga seda lehte