Kas praeguse lumega tohib seaduslikult rolleriga liigelda?

Discussion in 'Jutud' started by Real, Veebr 7, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Real

    Real New Member

    17
    0
    0
    Kuna paljud teed juba linnas ilma lumeta, siis mõtlesin et võiks hakata juba vaikselt sõitma?! 8)
    Küsimus on just selles, et kas mendid saavad mulle midagi teha kui ma tavaliste rollu rehvidega linnas juba ringi paarutan?
     
  2. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    Re: Kas praeguse lumega tohib seaduslikult rolleriga liigeld

    Ei, isegi paksu lumega võid, sõita kui soovid. Ei ole seadust mis keelaks mootoratta/mopeediga talvel sõitmist. Samamoodi pole ka sedust, mis käsitleks mootoratta/mopeedi talverehvide teemat.
     
  3. Real

    Real New Member

    17
    0
    0
    Re: Kas praeguse lumega tohib seaduslikult rolleriga liigeld

    Tänud kiire vastuse eest! :p
    Mõtlesin et minetea mis seadused mentidel jälle on :lol: 8)
     
  4. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
    Re: Kas praeguse lumega tohib seaduslikult rolleriga liigeld

    hmm, seadus nõuab hetkel talverehve mootorsõidukitelt, mille alla kuulub ju ka mopeed, roller vms.
    Aga keegi rääkis mulle, et mopeedijuht võib sõita tava rehvidega omal vastutusel- mina ei tahaks seda eriti uskuda kuna kui mopeedijuht peaks põhjustama avarii põhjusel, et tal puudusid talverehvid siis see ju ka ei saa õige olla.
    Kuna ise täpselt ei tea, siis tõin välja kaks nö. osapoolt, vaata millise nurga alt tahad.
     
  5. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Kas praeguse lumega tohib seaduslikult rolleriga liigeld


    Tra, ära aja mula eksole. Mopeed ei ole sul mingi mootorsõiduk. Mopeedidelt ja mootorratastelt EI nõuta talverehvide olemasolu.
     
  6. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
    Re: Kas praeguse lumega tohib seaduslikult rolleriga liigeld

    Võibolla sinu võrril ei ole tõesti mootorit, parimal juhul ehk pedaalid.
     
  7. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Kas praeguse lumega tohib seaduslikult rolleriga liigeld


    No selleasemel, et enda lollust tunnistada on kõige hakata sogama mingitst mootorist ja pedaalidest. Mis see siia üldse puutub?
    Võiksid vahelduseks liiklusseadust ka lugeda.
     
  8. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
    Re: Kas praeguse lumega tohib seaduslikult rolleriga liigeld

    Tahtsin seda öelda, et kas siis mopeedil ei olegi mootorit, et kuuluda mootorsõiduki alla ?
    aga ega see siis minu süü ei ole kui sa loll aru ei saanud, mida öelda tahtsin.
     
  9. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Kas praeguse lumega tohib seaduslikult rolleriga liigeld


    No jummel küll! Kuidas sa saad nii LOLL olla?! Ega see, et rolleril-mopeedil on mootor EI tee teda seadusesilmis mootorsõidukiks. Kordan: MOPEED EI OLE MOOTORSÕIDUK!
    Jõudis kohale? Enne mõtle, et äkki sa ise loll pole, kui kedagi teist selleks nimetama hakkad.
     
  10. Celica997

    Celica997 Member

    367
    0
    16
    Re: Kas praeguse lumega tohib seaduslikult rolleriga liigeld

    Praeguse liikluseeskirja järgi EI OLE mopeed mootorsõiduk tõesti!
     
  11. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Kas praeguse lumega tohib seaduslikult rolleriga liigeld


    Nüüd saad teada, kes sa stento arvates oled:) Loll ja debiilik kohe kindlasti. Mina ju juba olen.
     
  12. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Kas praeguse lumega tohib seaduslikult rolleriga liigeld

    hah ma olen kh debiilik juba a ja perse kukkund prükkar kh :lol: ta on enda typhooni räbalaga uus rikkur ja netihero..
     
  13. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    Re: Kas praeguse lumega tohib seaduslikult rolleriga liigeld

    [quote="stento"
    Tahtsin seda öelda, et kas siis mopeedil ei olegi mootorit, et kuuluda mootorsõiduki alla ?
    aga ega see siis minu süü ei ole kui sa loll aru ei saanud, mida öelda tahtsin.[/quote]
    Mõtle ennem kui kedagi lolliks tuled sõimama, loe eeskirju sirvi ka veits liiklusseadust siis mõtle mõned korrad, mis sa sealt teada said, enne kui siia targutama tuled. Mopeed tõepoolest ei kuulu ei liiklusseaduse, ega ka eeskirja alusel mootorsõidukite katergooriasse ning eeskiri ei nõua kaherattalistel talverehve nagu türamüra siin juba ennist mainis, kui sa nii türapeale kukkunud vend oled, siis võiksid vait ka veits olla
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte