Kaurmatthi Aprilia sx80

Discussion in 'Lugejate mootorrattad' started by kaurmatthi, Sept 10, 2014.

  1. kaurmatthi

    kaurmatthi Member

    162
    0
    16
    Sai siis täna endale sx toodud, ise olen ikka väga väga rahul selle ostuga, kuigi ainult ühe päeva sõitnud :D Kõvasti parem ikka kui roller minusilmis. Tõmme on ka korralik.

    Mootor:
    Silinder: Metrakit 80 cc alumiinium
    Sumbuti: Malossi MHR replica
    Karpa: Motoforce 21mm PHBG UUS
    Athena boostbottel

    Välimus:
    LED tagatuli koos sisseehitatud suundadega
    custom numbrialus
    Laiem rehv kui originaalis

    [​IMG]

    Mingipäev teen pilte juurde, täna ei jõudnud

    Rehv on taga ikka leebelt suur, täna jõudis juba see ka juhtuda et sumps kukkus kaks korda küljest ära, nüüd sai ta vähe paremini kinni pandud, hetkel väga plaane polegi aga eks talvel vaatab mis teeb, originaalvärvikat ei kavatse kindlasti rikkuda. Numbrituli on ilmselt esimene asi mis külge läheb.
     
  2. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    vaheta esimene vee rubber ka siis ära kui gondleid ei taha rikkuda
     
  3. kaurmatthi

    kaurmatthi Member

    162
    0
    16
    Oli jah mingi kahtlane rehv ees :D
     
  4. vladusik

    vladusik Active Member

    2,358
    4
    38
    Hea pilli said endale :p
     
  5. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Minu vana, kohutavalt mõnus masin.
     
  6. kaurmatthi

    kaurmatthi Member

    162
    0
    16
    Tõesti ülimugav masin, kahekesi pole ka mitte mingi probleem sõita, kütet võtab ka 6 sajale, ainuke jama on see et käigukastis mingi jama, 5 ja 6 vahel on mõnikord vabakäik, oskab keegi öelda mis seal viga võib olla?
     
  7. vladusik

    vladusik Active Member

    2,358
    4
    38
    Tuleb vahetada ussvõlli,mul oli sama jama ja pärast vahetamist,kõik oli üli moos 8)
     
  8. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Mul võttis seitse :lol: aga ma ei suutnud linnas rahulikult sõita ka :lol: maanteel ei võtnud suht midagi. Muidu ma arvasin ka, et käigukasti kala, tegelt pole, pmts kui see mingi käigukasti omadus, et ta ei lase sul liiga madalatel pööretel 5ndat ja 6ndat sisse ja mul paar korda viskas välja kui liiga vara käiku vahetasin, kui sa kõrgemalt vahetad siis on täitsa tipptopp tipptopp. Käisin selle murega AP motorsis, mehaanik tegi tiiru, ütles, et talle tundub kõik ok et kui ei sobi, siis peab kasti lahti võtma ja saab täpselt öelda.
     
  9. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    See on siiski ikkagist viga, mitte mingi lisavarustus. Iga käigu peab saama igasugustel pööretel sisse panna, ilma et välja loobiks.
     
  10. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    50% masinatest see, mul olnud 4 supermotot ja kahel see eksisteerunud ja mõned sõbrad mul ka kurdavad, et jääb nagu kahe käigu vahele, eriti 5 ja 6.
     
  11. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    mu võrril on käigukastis tehase soovitatud värske õli sees ja käigud toimivad ilusti.ls üle 16000km
     
  12. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Antud viga pole kahjuks õliga seotud, hea õliga lähevad käigud pehmemalt sisse.
     
  13. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    hea õli ongi see mis ei lase kastil ära kuluda.loomulikult peab valge inimese moodi käiku ka vahetama
     
  14. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Minu kätte jõudis masin läbisõiduga 14 000 km ja vahetasin õli ära(agip) seega pole ühtegi õlivahetust vahele jäetud.
     

Jaga seda lehte