Kickassi Audi A4 Cabrio '02

Discussion in 'Lugejate autod' started by Kickass, Nov 2, 2011.

  1. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    Tervitused

    Suve lõpus sattus siis kätte selline masin
    2002a Audi A4 Cabrio, 2.4l ja 125kw ehk suhteliselt mannetu aga hädaga liigub ka see.
    Puuduseks on ilmselt esivedu kuid jah mis parata.

    Lisasid on piisavalt ja välja näeb ka väga korralik oma vanuse kohta.
    Elektrilised sportistmed, Xenon, Bose, kliima, püsikiiruse hoidja jnejne.
    Kellel huvi siis täpsemalt saab vist siit teada
    http://www.auto24.ee/used/775462

    Ehk masin ka müügis.

    Üllatavalt korras on ta igaljuhul küll. Istmenahad pole kulunud, väljast sile ja mootor ning veermik samuti ok. Ainuke asi on et mootorituli põleb vahepeal, olen käinud uurimas selle kohta mõne targa Audivenna käest Revalist aga ütlevad et tegelikult on kõik ok, peab lihtsalt rohkem tahma andma, katalüsaatorites hakkab viga näitama kui ei sõida maantee pikki kiireid otsi vms... sellepärast ma väga ei muretse
    Veermik vaikne ja sellekohapealt ei ole midagi ette heita.
    Katusesüsteem toimib samuti veatult.

    Panin nädalapäevad tagasi udutuledesse ka Xenoni et seda pimedust natuke peletada. Maanteel on hea kui teeservasid kailusti näha on.
    Samuti panic just talverehvid alla ära, Michelin X-Ice, olen preaguse seisuga väga rahul, pole nii vaiksete talvekatega kunagi sõitnud veel, eks näis varsti kuidas lume peal toimivad, Kuigi tehnikamaailmas olid lamellidest testivõitjad niiet peaks vast ok olema.
    Jah ma eelistan lamelle ja selleteemalist vaidlust ma ei oota siia teemaasse et kumb parem kas nael või lamell. See on minu eelistus teatud põhjustel lihtsalt onnii välja kujunenud:)

    Kui masina sain olid kaks nuppu seest ära kulunud, ESP nupp oli kuidagi kahjustada saanud ja tulede lülitamise nupp samuti. ESP oma vahetasin välja, tulede oma veel mitte kuna otsin ehk saab kuskilt lammutusest korraliku, uus on 80EUR



    Muidu olen masinaga rahul, suvel on huvitav sõita ikka kui katus maas. Bose teeb samuti üllatavalt head häält nii väikses autos.
    Müün kuna soovin lihtsalt ühte teist autot:D

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  2. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Vana audiga ei anna seda ikka võrrelda. Vana puhul vist ei tulnud millestki puudust.
    Talv katust ära ei riku jääga?
    Aga edu!
     
  3. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    Ei usu et rikub katust, Kui ma seda -20 kraadiga maha kangutama ei hakka sis vast on ok:) Ja see jutt et cabrioga talvel külm vms on ka täiesti jamps, nende inimeste jutt kes pole kunagi cabriot omanud või siis maitea kui vana see masin on olnud. See on pm samasugune nagu tavaline Audi A4

    Vana oli jah hea, puudust tunnen ruumikusest, mugavusest ja mootorist. 250kw ja 125kw on ika päris suur vahe:)
     
  4. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Uuematel cabrotel on topelt katus seega nendega külm sõita ei ole tõesti.
    Kunagi sai talvel õks sõit tehtud Golf I cabrioga talvel, puudus topelt katus ning kui puhur esimeses astmes oli, siis päris jopet seljast ei tahtnud võtta, aga kui kiiremini puhuma sooja panna, siis sai ka toa soojaks. Seega Cabrioga saab täitsa sõita talvel. Kas sellel audil ei ole istmete vahelist võrku/seina, et tuult see keerutama ei hakkaks? Kui on siis pole probleemi ka katuseta sõita talvel ilusailma puhul ma usun.
     
  5. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    Võrk täitsa olemas ja tõesti annab see suure plussi, maanteel kiiresti sõites nii et võrk on üleval ei ole arugi saada pm et katust pole
     
  6. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    [​IMG]

    Proovisin preaguse ilmaga ka sõita:D Kusjuures väga hull ei olnudki kui puhurid täisvõimsusel puhuma panna...

    Autoga kõik ok siiani ja samakorras nagu varem, ptyiptyiptyi.
     
  7. Nihhuja

    Nihhuja New Member

    779
    0
    0
  8. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    Lõpuks veljed kohal. (8.5x19)
    Rehviotsinguga tegelen väga aktiivselt aga ei ole veel suutnud otsustada kas osta tutikad või prooviks leida mingid kasutatud korralikud.
    Velgede ET valisin suhteliselt tunde järgi ja õnne peale, lootsin et mul veab nagu tavaliselt selliste asjadega. Ja vedaski:D esialgse proovimise tulemusena istub velg täpselt nii nagu tahtsin, ehk siis võimalikult väljas, ja seda ilma flantsita. Eks siis saab täpselt teada kui lõpuks rehvid ka peale saan neile, ilmselt järgmise nädala alguses.

    [​IMG]

    Ja kui uued rattad alla saavad siis otsustan lõplikult kas otsin madalduse või ei. Preagu kaldun sinnapoole et mingi madaldus võiks olla, aga eks siis näis.
     
  9. xxm24

    xxm24 Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    956
    1
    18
    See pole küll minu asi aga miks sa ise seda autot ei müü vaid su ema vms? :lol:
     
  10. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    Kõik autod ema nime alt müügis meil peres:)
    Ja auto ise ka tegelt ema nimel odavama kindlustusmakse eesmärgil:)
     
  11. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    [​IMG]


    [​IMG]

    Hetkel siis sai selline.
    Madalduse osas ei oskagi seisukohta võtta, kindlasti oleks ilusam, aga kas teeolusid avestades on just parim mõte, seda ei tea. Samuti tuleks see suurem väljaminek kui algselt arvasin.
     
  12. xxm24

    xxm24 Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    956
    1
    18
    Täitsa kena ju, ma ausalt öeldes jätaks nii nagu on. Ei jäta n.ö "maasturi" muljet, madaldusega oleks võibolla tsipa ilusam aga see pole seda väärt. (Piltide järgi on muidugi midagi kindlat öelda raske)
    Räägi parem on juba tõsisemaid huvilisi ka? :p
     
  13. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    ei ole huvilisi preagu veel, kuulutus sai ka läbi.
    mingi hetk nüüd panen uuesti uute piltidega eks sis paistab, tahaks küll juba midagi uut proovida, mõni lemmik juba välja valitud aga eks siis näis kuidas vahendeid ole ja kas see ostetakse ära
     
  14. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    natuke võiks ikka madalam olla,praegu tekkis see tõlla efekt kuidagi.
    aga miks enne suve cabriot müüa?:D
     
  15. sCooX

    sCooX New Member

    1,043
    0
    0
    väga kenaaa :p
     
  16. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    Eks müüa sest talvel cabriot müüa natuke raske.
    ja tahaks lihtsalt ühte järgmist autot mis silmapiiril.
     
  17. sCooX

    sCooX New Member

    1,043
    0
    0
    aga mai näinud auto kütusekulu kohta siin teemas kuskil , et milline see on ?
     
  18. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    Niipalju kui vajutad
    Maanteel 7. midagi
    Linnas 9-15, oleneb endast.
     
  19. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    eile vist nägin seda võrus.
     
  20. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Tõesti kena auto ;)
     

Jaga seda lehte