Kickassi Lexus GS300, 163kw, 2001.a.

Discussion in 'Lugejate autod' started by Kickass, Juuli 8, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    No tervist

    Sai siis l2himinevikus esimene auto soetatud, Lexus Gs300 aastast 2001.
    Polnud p2ris plaan nii vara autot osta kuna load tulevad alles septembris, aga pakkumine oli hea ning v6tsime masina 2ra.

    Mis seal ikka erilist hetkel
    V2ljast kuldne, seest beez, 3l 163kw automaat kast tagavedu, xenon, puutetundlik ekraan, el istmed ja palju muid lisasid.
    Kaks asja millest ma puudust tunnen on roolil olevad audio regullimis nupud ja parkimisandurid.
    Muidu masin v2ga mugav ja edasi k2ib ka enamv2hem. Pagass on piisaval suur et sinna igasugust helitehnikat toppida.

    L2hiajal oleks vaja m6ned veermikuosad vahetada ja pisiasju parandada.
    Yldiselt oleks plaan teha midagi ilusat, oleneb kuidas rahadega on ainult, coiloverid, 19'', uus v2ljalase, helisysteem korralik, v6ibolla m6ned kerged lisad v2limusse. Se oleks alustuseks p2ris hea
    A ja kui keegi teab v6i oskab aidata et kust saada nt lammutuse kujul sellist autot, mul oleks vaja alates 2002a GS rooli kuna to k6vasti kenam ja uuemaid tagatulesid...

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]


    Kuna masin minul olnud vaid m6ned p2evad siis veel vara r22kida muudatustest, aga eks peab raha kraapima akkama nende colide ja velgede jaoks. Samuti on ned summutid seal ni peldikud, et nii ei vea kohe kindlalt v2lja kui originaalid peaks j22ma.



    Ostke Cagiva 2ra:D
     
  2. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    Re: Kickassi Lexus GS300

    oh vittu te siiamaani usute seda mesa asja, me tegime uuringut kui kergelt saab rk vennad yle lasta, ja ika v2ga kergelt saab nagu n2ha. Niimoodi v6ib siin neid tyhikargajaid ika p2ris palju olla juba...
     
  3. Harrisan

    Harrisan Member

    801
    0
    16
    Re: Kickassi Lexus GS300

    Mitte võib vaid on :D
    uuring oli edukas tegelikult.

    Aga lexus on küll pano
     
  4. FIX

    FIX New Member

    103
    0
    0
    Re: Kickassi Lexus GS300

    no vähemalt pole pole esimene auto 5seerija buumer. :roll:
    Meenutab natuke vanainimeste autot aga muidu (y) :p
     
  5. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    Re: Kickassi Lexus GS300

    vanaisnimesteauto millega ma eile ringteel spinni tegin:D
    asi l2heb nagunii tegemisse t2na ostsin juba xenoneid juurde:D
     
  6. zann

    zann Member

    247
    0
    16
    Re: Kickassi Lexus GS300

    aus masin, edasi astus küll, kui vaja.
     
  7. z0rr0

    z0rr0 Member

    87
    0
    6
    Re: Kickassi Lexus GS300

    Mis 5sel buumeril viga on ? Kõik omanikud pole T*rapead. Sellise lexusega on isegi proovisõitu tehtud, mõnus ja vaikne on küll, taguots ei meeldi mulle kohe mitte ja automaat kast. Kuid muu sisusuts ja esiots on pandavad.
     
  8. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    Re: Kickassi Lexus GS300

    ei oska neh kui see vastus sind rahuldab, lihtsalt kylg l2ks natuke liiga palju ette ni et l2ks yle piiri kust tagasi tuua enam ei saand masinat... sellej2rgi v6ttes ei oska enamus vendi driftiv6istlusel ka s6ita...
     
  9. marx234

    marx234 Member

    878
    0
    16
    Re: Kickassi Lexus GS300

    Mai tea aks see vastab töele aga kunagi räägiti et lexutel on Bose helisüsteem orginaalis sisseehitatud vastab see tõele? või ainult uuematel? Muidu on kena masin
     
  10. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Re: Kickassi Lexus GS300

    See peaks olema parema varustusega masinatel millel on president varustustase, vist oli nii. Iga varustustasemega Lexusel pole Bose süsteemi
    Muidu kena püss, sisu eriti hea, kuigi jah veic vanamoeliseks ta jääb..endale ei ostaks
     
  11. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    Re: Kickassi Lexus GS300

    mulle just pill v2limuselt v2gav2ga meeldib, tuuninguks potensiaali on ika megalt.
    samuti on see tore et tal deforseeritud supra mootor mida v6imalik edasi arendada turbode ja asjade n2ol...
    T2na panime udutulle 6000K xenoni ja nyyd t6useb pagassiluuk ika kenasti yle kui puldist lahti teha...
     
  12. -Garmakaz-

    -Garmakaz- Member

    463
    0
    16
    Re: Kickassi Lexus GS300

    Miks sa neid coilovereid külge tahad toppida? Ilma nendeta on masin palju soliidsem ja ilusam ju.

    Muidu on uhke ja ilus masin. Kas auto on varem Eestis sõitnud, või on välismaalt toodud?
     
  13. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    Re: Kickassi Lexus GS300

    2006 pariisist toodud.
    aga coiloverid, maisaaaru ma ei ole mingi vanaisa t6esti. Se on v2ga hea auto mida v2limuselt ehitada, miks k6ik alati tulevad mingite k6hklevate tsitaatidega v2lja, ei ole vaja kahelda selles v2ga mida ma teen, mulle ei meeldi koledad asjad. Samuti olen alati 6elnud ja ytlen edasi et ilu n6uab ohvreid, se kui asi j2igemaks l2heb ei ole tegelt ju halb, samas kui mugavus kannatab se mind eriti ei huvita, 2ra s6idetud ma temaga saan ju.
     
  14. aerox-R

    aerox-R New Member

    160
    0
    0
    Re: Kickassi Lexus GS300

    Beamri oleksid pidanud ostma, vot
    Aga ei.. sesmõttes et Lexus luxus:) Sobib küll 8)
    Selle meza kohapealt... nii pole ju kena teha, et paned siia lollitamiseks teema... mina küll uskusin et sul on selline lantija SL500 on :D Selles poleks ju nii midagi väga erilist olnud, arvestades seda et väga paljudel vanemad sebivad lastele X5 jms sõitmiseks
    Pole lugu, hakkas kergem tunne tegelikult et seda meza pole :lol:

    Luxsusega aga edu 8)
     
  15. gangz2008

    gangz2008 New Member

    110
    0
    0
    Re: Kickassi Lexus GS300

    Oi, väga ilus lexus. Eriti just sõitjateruum. Muidu, mitme sek auto sajani läheb? Pakun, et mingi 7-8?
     
  16. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    Re: Kickassi Lexus GS300

    0-100 peaks 8,2 olema
     
  17. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0
    Re: Kickassi Lexus GS300

    minule nt selline auto ei meeldi, ei tea miks. kindlasti on ta mugav , kiire ja popp auto. aga jh. kui roolipeal märki pole. siis autos istudes ma arvaksin et see on mingi vanem mazda. aga ingo, tee ta ilusaks.
     
  18. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    Re: Kickassi Lexus GS300

    [​IMG]
    numbrialus l2ind ja valged numbrituled.
    l2hiajal nyyd tulevad nende velgede jaoks taha flantsid 15mm, sis ma m6tlen nyd kumb enne teha kas uus v2ljalase v6i veljed
     
  19. z0rr0

    z0rr0 Member

    87
    0
    6
    Re: Kickassi Lexus GS300

    Enne tee väljalase, veljed on suht koht roogitavad. Ja kui ülevaatusel mõni idikas ülevaatust teeb siis edu.ee numbrituledega :)
     
  20. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Re: Kickassi Lexus GS300

    Tüüp ma kadestan sind :D Mina unistan oma elu suurena nii ette et garaazis oleks selline Lexus ja veel paar lisavidinat.. Sa saad juba praegu sellise.. Jube mõelda. Ma pakun et ma rügan terve elu et osta ja tuunida mis mõttes on. Muidu kerged stangelisad, suured kroomveljed, külgedele Ledidest neoon, airride/coiloverid ja mootor püssiks oleks ülikõva!
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte