kondlite ümbertegemine

Discussion in 'Help!' started by hardbass, Jan 15, 2010.

  1. hardbass

    hardbass New Member

    239
    0
    0
    nii kes varem projekti teinud siis palun öelge mis pahtlit, klaaskiudu ja vaiku vaja on?
     
  2. ayr555

    ayr555 Member

    672
    0
    16
    maksa võlad ära, siis võin rääkida:D
     
  3. Harrix

    Harrix New Member

    517
    0
    0
    Too minu juurde ja teen kõik tuuningu ise ära, Ütled mis vaja ja pärast räägime hinnast.
     
  4. hardbass

    hardbass New Member

    239
    0
    0
    ma tahan ise teha
     
  5. exotic-

    exotic- Bännitud Bännitud

    2,848
    0
    0
    lase pigem proffessionaalil teha( ntks Harrix v mõni teine vend kes tegeleb selliste asjadega ) sest kui õigesti ei tee, siis tulevad mõrad jne ja terve töö on mõttetu.. Pärast ei ole enam nende gondlitega midagi teha kui oled korra teind ja perse keerand, see ei tasu ära.
     
  6. hardbass

    hardbass New Member

    239
    0
    0

    hmm, mis si*asti see uuesti:) asja võlu on selles et ma tahan ISE teha! lõpptulemus peab hea tulema minujaoks kui ma ta ISE teinud olen, enivei varsti teema arvatavasti:D
     
  7. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    hmm pm kõige lihtsam on teha sul kui ise tahad teha epo2,autopoodides olevad 100eek klaaskiudriide komplektid,pahtel pane kõige rohkem põrutusi taluv nt. mingi auto stange parndus pahtel.Siis peaks kõik ok olema.
     
  8. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Vaik, riie, vaik, klaaskiud pahtel (Roheline) ja lõpuks mingi pehme (Beež) pahtel viimistluseks.
    Vaigud kõik enamvähem ühesugused.
     
  9. hardbass

    hardbass New Member

    239
    0
    0
    tänud:)
     
  10. Harrix

    Harrix New Member

    517
    0
    0
    Vaigu kohapealt soovitaskin osta 4CR vaiku kuna see on kõige parem igas mõttes.Mõned hiinaime vaigud on sellised et paned terve tüübi kõvendit ja ikka ära ei kuiva.
    Ja muidugi oleks kohe kõige parem asi vaigu asemel klaasiliim. Kuna kui sa plastikuid liidad siis see klaasiliim anna õige vähe painduma ka. aga vaik ei paindu üldse.
    Ja soovitus kui üldse mõtled midagi kokku liita siis lase alguses tinutuskolviga kokku ja siis peale juba riie jne.
     

Jaga seda lehte