koonusõhufilter

Discussion in 'Tuuning' started by laumetsr, Sept 30, 2007.

  1. laumetsr

    laumetsr New Member

    2
    0
    0
    On siin kellegil 4 taktilist rollerit millele on pandud koonus peale, kui on siis tahaks teada kas asjast ka kasu on.
     
  2. non-smoking

    non-smoking New Member

    77
    0
    0
    panin sõbrale koonsue peale, sest stockõhufilter lagunes ära, 10 ühikut suurem düüs ja masin liikus täpselt sama moodi kui ennemgi kuid mootorihääled olid valjemad.
    Erilist mõtet pole panna ainult koonust, see pannkse ikka siis kui mootor hakkab tahtma rohkem õhku ja kütet muidu ei tasu lihstalt oma summutit liigse kütusega pesta.
    kindlasti kui eemaldad kõik piirjad ja aitad kuidagi mootorit järgi kas siis sportväljalaskega, tuuning CDI-ga või siis tegusama silindirga siis on kasu sees.
     
  3. roughneck

    roughneck New Member

    148
    0
    0
    paljud panevad selle ka välimuse pärast ;) eks ta ole ilus ilusam küll :lol:
     
  4. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    mul andis koonusfilter jõudu juurde rollerile
    ja muidugi uue hääle
     
  5. Symster

    Symster Member

    283
    0
    16
    mul on 4t ja koonukas juba pool aastat peal ... tulemuseks on mehisem hääl ning algjõudu on ka vähe rohkem :wink:
     
  6. kemku

    kemku New Member

    15
    0
    0
    milleks koonukas,. minutiada on sellest abi ainult autole, ma lihtsalt enda aprilial võtsin puhastist ära sinna sissetuleva õhu loti, muutsin ka sissetuleva õhu võtukohta ja parem kui koonukas oskan mina öelda.
     
  7. J2nx

    J2nx Member

    213
    1
    18
    kas cpi aragonile sobib yldse mõni koonukas? :D
    see koonukas asub mingis veidras kohas :D
     
  8. roughneck

    roughneck New Member

    148
    0
    0
    kindlasti sobib.. vaata ainult õige mõõt ja vali välja..
     
  9. J2nx

    J2nx Member

    213
    1
    18
    Tnx :)
     
  10. squab

    squab New Member

    54
    0
    0
    ma panin sõbra 4t hiinakale"malaga" vms
    algul ühendasin õhufiltri vana toru otsa aga siis jäi suht samaks ja pärast otse karpa külge ja tulemus oli supper.Minek ja tipp kiirus olid mõlemad paremad aga ka bena kulu oli suurem :D :D
     
  11. Banks

    Banks New Member

    147
    0
    0
    Ütleksin, et täiesti mõtteu junn. Suurendab bena kulu, ega ta midagi erilist ei aita, teda peab tihedamini hooldama.
     

Jaga seda lehte