Kuidas suhtute tuuleklaasi ?

Discussion in 'Soovitused' started by GM6969, Märts 7, 2011.

  1. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
  2. olliver

    olliver Member

    571
    0
    16
    suhteliselt stiilne :)
     
  3. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Stock rolleriga suht mõttetu, aeglane roller läheb veelgi aeglasemaks.. Oleks siis meil kiivrivaba seadus vms.. siis veel, et silmadesse ei puhu tuul ja nii.. Aga noo.. Sobib rohkem vanaonukestele kes rolleritega sõidavad..
     
  4. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    rolleri kiirus ainult 45km/h max ja vihma eest kaitseb päris hästi ;)
     
  5. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Suht mõnus oleks, aga minu arust rikuks rolleri välimust, kui ikka mingi tuuner on. Ise näinud üht sellist mingil võimsamal rolleril, normaalne tundus. Filmida saaks ka selle tagant ilma tuule ja vihmata.
     
  6. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    125 runneril oli , sõita oli küll vägahea, eriti andis tunda maanteel mingi 110ga jne lastes , ilma tuuleklaasita mõjus kiivrile suurem tuul ja kogu masin tundus ebastabiilsem , agano ütleme nii ,et ilu nõuab ohvreid :D ehk siis tuuleklaas suht rõve asi
     
  7. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    No sa võid sõta 45km/h. Aga kui tuuleklaasi paned sisi pigem 35-40km/h. Vihm ei tule üldjuhul otse vastu. Midagi jah kaitseb.. Kuid piisad jms lendab ikka kiivrile ja m2rjaks saab niiv6inaa..
     
  8. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36
    Võimsama rolleri puhul julgen küll tuuleklaasi soovitada,vihmase ja külma ilmaga ikka väga luks sõita klaasitaga.
     
  9. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Ise olen 100% kindel, et ostan selle siiski ära ;)
     
  10. UtzZo

    UtzZo Member

    437
    0
    16
    Vihmaga on jah hea sõita, kuid mu arvates rikuks see rolleri välimuse ära.
    Vähem tuult ka, kuid suht koomiline näeb välja.
     
  11. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    tõsi, kuid minu arust on eesti suht lapsekingades, teiste Euroopa riikidega võrreldes, rollerite maastikul.

    Mul endale on olnud Peugeot Elyseo, Katusega Kingway ja Honda CN250cc, ja neil kõigil mingi klaas ees, välimus nii ja naa, kui oskad seal natukene kleepekatega jumet juurde anda ( kere peale rohkem kleepse, et klaas nii silma ei hakkaks, või midagi sellist ) on väga vinge.
    Ja klaas ei pea ju olema nagu politsei motikatel, rohkem toonitud klaas.

    Sellele ostan siis:
    viewtopic.php?f=19&t=60937
     
  12. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
    Tundub, et sellega hea sõita :D
    aga arvan, et selline sobib rohkem oldschool rolleritele :roll:
     
  13. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Mul plaanis toonitud klaas osta, mis ei ole täispikkuses.
     
  14. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    Väga hea asi, endal kah yamahal majestyl ees kuid pole jõudnud proovda veel :lol:
     
  15. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
    kui pole väga kõrge ja rolleriga ilusti kokku sobib siis on väga lahe 8)
     
  16. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Ise arvan ka, et suht vinge tuleb, kuna mootorit on soovitav mitte tuunida, enam. Miks siis mitte välimusega vaeva näha, et ei oleks nagu hall mass, kõigil ühesugused rollerid.
     
  17. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Pikemaid otsi lastes õigustab see asi end 100%. Eriti veel, kui ilmad jahedad. Klaasiga on ikka sigasoe siis sõita võrreldes ilma klaasita sõitmist.
     
  18. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Yep, ja ise kui siin ringi vaatasin, siis näiteks Itaalias, kus rollerite sünnimaa on enamik nende klaasidega, äkki asi kogemustes….
    Sama kui ka Hiinas, tuuleklaasid ees, ehk suht savi, mida su tuttavat sellest rollust arvavad, sõidad ju sina ja kaifid või siis kannatad ka sina.

    Lõin e-baysse otsingusse, päris palju pakkumisi tuli:
    http://shop.ebay.de/i.html?_trkparms=65 ... 581&_pgn=5
     

Jaga seda lehte