kumb on parem ootan kõikide vastust

Discussion in 'Soovitused' started by sparc0, Veebr 18, 2010.

  1. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
  2. Drag

    Drag New Member

    864
    0
    0
    Esiteks üks link ei tööta.
    Ja teemasse siis, et kumbagi ei soovita, ürita mõni korralik firmakas sebida omale, neid liigub siin praegu küll.
     
  3. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    mingine peaks ikka parem olema
     
  4. Drag

    Drag New Member

    864
    0
    0
    Ürita ennast paremini väljendada , ma ei saanud su jutust midagi aru.

    Muidu, üleüldse ei soovita 4-taktilist hiinakat, pärast hakkad ise kahetsema, et ei liigu nii kuidas võiks ja.
     
  5. conceal

    conceal New Member

    56
    0
    0
    Kui sa selle vea teed ja omale kummagi nendest ära ostad, siis jah, ära pärast nuta, siis ei tule enam jumal ka appi, saad nendega sellist ajunus*i, et ise ka ei usu, osta selle raha eest parem mõni firmakas, nagu Drag-ki ütles.
     
  6. Tauri..

    Tauri.. Active Member

    2,317
    0
    36
    Nii ta on jhm , 4 takti on shit. eriti roll veel . Mul on 4 takti . minekut pole . panin küll kergemad rullid , aga shitagi :D 2 takti roll see ikka ülekõige . Mul krossikas 4 takti . see liigub küll hästi , aga vaata et 2 takti roll veel paremini .
     
  7. elu

    elu Member

    268
    0
    16
    Freedo1-l oli mälu järgi rohkem kw-e kui 2.
    Samas rattad 10tolli, stcb tundub suuremate ratastega olevat. Suurem ratas - mugavam ja parem sõita.
    Ise sellise rahaga ostaks samuti midagi muud tegelikult.
    Conceal-iga selles osas nõus pole, hiinakatega kannatab edukalt sõita. Lihtsalt...toome näite:
    Uute Ladadega kannatab ka sõita, neil ka igasuguseid tänapäevaseid vigureid juurde istutatud, aga kui võrrelda Mersuga, mis on vanem ja korralikult hooldust saanud on viimane parem valik, kuna kestab kauem ja muretum sõita. Tänapäevased Mersud pidid muidugi juba saast olema, aga see juba teine teema :lol:

    Lugesin teisi teemasid ja läbi kumas rollerisoovitus:
    http://aprilia.piaggio.ee/index1.php?id=41
    Vot see on juba pill, mida osta!
     

Jaga seda lehte