Kumb osta

Discussion in 'Soovitused' started by ivojoeloo, Juuli 10, 2008.

  1. ivojoeloo

    ivojoeloo New Member

    170
    0
    0
  2. -kennu-

    -kennu- New Member

    134
    0
    0
    ma usun et kumbki nendest apriliadest
     
  3. fmx1311

    fmx1311 New Member

    99
    0
    0
  4. ivojoeloo

    ivojoeloo New Member

    170
    0
    0
    miks sa nii arvad,ei kõlba we :D
     
  5. ivojoeloo

    ivojoeloo New Member

    170
    0
    0
    Miks aerox
     
  6. mõmm

    mõmm New Member

    9
    0
    0
    teine. Näeb (Y) välja ja on vägagi öko.
     
  7. ivojoeloo

    ivojoeloo New Member

    170
    0
    0
    endale meeldib kolmas hetkel kuna see list on ahvatlev.

    siis tehtud on:
    *Yasuni Z sportsummuti
    *Polini Speed Control variaator
    *Rohelised sidurivedrud
    *Stock survekas
    *Kolb ja silku on puuritud mulgis 60+cc'ks
    *100ne düüs peaks olema.
    *Rohelised neoonid undertailil ja põhjagondli all. Hetkel pole, sest võtsin paar päeva tagasi maha.
    *Värvus kameelion oranž

    Läbisõit on 15 000 +

    Tõmmet on piisavalt, et tagarattasse saaks masina. Lõppkiirus hetkel 95km/h originaalspidosse.
    Aga tippu kindlasti lisandub, kui karpat timmida. 95km/h peal hakkab mingi asi nagu piirama.


    Muidu ise suht algaja . Nii et küsin siis proffidelt nõu ks need juppid on korralikud,vastupidavad
    mis on listi lisatud :p
     
  8. silver6789

    silver6789 New Member

    63
    0
    0
    tunnen seda aeroxi vend ja ka seda kollast-musta sr-i venda.
    et siis soovitan sr 50 osta sest see läheb väga hästi edasi,on väga hästi hoitud,
    aerox 100,jääb tollele sr 50-le kindlalt alla:)
    soovitaan soojalt sr:)
     
  9. ivojoeloo

    ivojoeloo New Member

    170
    0
    0
    Võttan kuuldele.
    Muidu masinal vänta polegi we :lol:
     
  10. ivojoeloo

    ivojoeloo New Member

    170
    0
    0
    mida kujutab endas minarelli horisontaal mootor tahaks sellest täppsemalt teada.
    :D 8)
     
  11. ivojoeloo

    ivojoeloo New Member

    170
    0
    0
    :up:
    Pakkuge rollereid
    hind võib max küündida 14500 kr
    Sr-Aeroxsid on oodatud.
    KIIREKS LÄHEB
     
  12. ivojoeloo

    ivojoeloo New Member

    170
    0
    0
  13. -kennu-

    -kennu- New Member

    134
    0
    0
  14. Aiko93

    Aiko93 New Member

    745
    0
    0
    pakspoisi mootor sai kapremondi ;)
     
  15. Sass16

    Sass16 New Member

    80
    0
    0
    no kurat miks ma sind ei usu, kui see sr 50 just high end ei ole, või aerox 100 perses või piirajaid täis topitud siis on see pmst võimatu, et poole väiksema kurbatuuriga sr teeb sajasele aeroxile ära, ma saan aru kui ta oleks mingi 70ccm high end sr, aga 50'ne kurat kuidagi ei usu..

    ise soovitaks di-techi kindlasti kuna bensu hinnad tõusevad ja välimus igati kobe, ivoleejo arvesta sellega kah, et mida kõvem list seda väiksem eluiga :D
     
  16. ivojoeloo

    ivojoeloo New Member

    170
    0
    0

    Arvan,et võtan masina ära ,muidu keegi seda sr orantzi sr on näind kh oma silmaga ja sõitnud.
    Kui on siis rääkige sõidumugavusest ja palju kütet võtab siis ,Tartuse ja tagasi peaks ikka saama we
     
  17. Henz

    Henz New Member

    1,477
    0
    0
    Se aerox ei liigu apsoluutselt edasi nagu väike pocket vähemalt tähtveres ägin 3 korda ja mingi probleem polnud vennast mööda sõita kuigi pärast märkasin et sajane kuna taga oli trummel ja ees sajase kondel!
     
  18. silver6789

    silver6789 New Member

    63
    0
    0



    täpselt ei tea aga sajasel oli tõesti mingid probleemid,selles olen raudkindel;) est enda sr 50 r-ga ajan ka suvalt eest ära;)
     
  19. silver6789

    silver6789 New Member

    63
    0
    0
    kindlasti jõuad koju tagasi sellega,soovitan väga seda,mugavuste koha pealt eii oska eriti midagi öelda,
     
  20. ivojoeloo

    ivojoeloo New Member

    170
    0
    0
    no kurat miks ma sind ei usu, kui see sr 50 just high end ei ole, või aerox 100 perses või piirajaid täis topitud siis on see pmst võimatu, et poole väiksema kurbatuuriga sr teeb sajasele aeroxile ära, ma saan aru kui ta oleks mingi 70ccm high end sr, aga 50'ne kurat kuidagi ei usu..

    ise soovitaks di-techi kindlasti kuna bensu hinnad tõusevad ja välimus igati kobe, ivoleejo arvesta sellega kah, et mida kõvem list seda väiksem eluiga :D[/quote]


    Arvan,et võtan masina ära ,muidu keegi seda sr orantzi sr on näind kh oma silmaga ja sõitnud.
    Kui on siis rääkige sõidumugavusest ja palju kütet võtab siis ,Tartuse ja tagasi peaks ikka saama we[/quote]




    täpselt ei tea aga sajasel oli tõesti mingid probleemid,selles olen raudkindel;) est enda sr 50 r-ga ajan ka suvalt eest ära;)[/quote]



    misasja sa ajad???
    räägi arusaadavalt mai saa aru:D
     

Jaga seda lehte