kumb roller on parem?

Discussion in 'Soovitused' started by kenneth, Juuli 16, 2008.

  1. kenneth

    kenneth New Member

    120
    0
    0
    SR 50 R või SR 50 R Factory
     
  2. rainerros

    rainerros New Member

    795
    0
    0
    oleneb täiesti .

    Praeguse bensiini hinna tõttu võtaksin mina Factory, kuna selle bensiinikulu on pmst. olematu. Mingi 2-3 liitrit sajale .

    R on sellesmõttes praem, et sellel on parem kiirendus ja kiirus ja rohkem lollikindlam,ise sa vaevalt hakkad sissepritse süteemi parandama , aga kui karpa viga on siiis võtad lahti ja puhastad ära vms.
    Mootorid neil ju peaaegu samad , mõlemal Piaggip vedelikjahutus mootor, kuigi kw ja hj´ga jäääb Factory R´le alla .
     
  3. quadracer

    quadracer Member

    241
    0
    16
    sr50r on parem sest töötab iga ilmaga
     
  4. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Väga ebaloogiline vend oled ikka ...

    factory on sissepritsega, karpat pole kui "tuunida" tahad siis karpat timmima ei pea ja muidug väga väike küttekulu
     
  5. aeroximees

    aeroximees New Member

    348
    0
    0
    ma võttks SR50 R kuna tipp kiirus ja tõmme parem
     
  6. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    factory töötab ka iga ilmaga .. :roll:
     
  7. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    Sissepritset kehvem tuunida...muidu eelool ära nimetatud kõik
     
  8. Ride

    Ride Member

    215
    0
    16
    mulle öeldi wildist ,et vihmaga väga ei sõidaks,sest mingi oksudeerumine pidi juhtmetes toimuma vms :lol:

    Aga muidu,praeguste bensu hindade suhtes oleks factory parem aga kui kiirust vaja siis racing ;).
     
  9. CBIH

    CBIH Bännitud Bännitud

    771
    0
    0
    fäktori võtaks kindlalt
    bena hinnadˇ...
     
  10. Zicco

    Zicco New Member

    121
    0
    0


    jnaa k6ik olemas oleneb kumb enadale rohkem meeldib
     
  11. tehscooter

    tehscooter New Member

    630
    0
    0
    Mõlemad on ülikõvad pillid. Kui bensu ostmise pealt tahad kokku hoida osta Factory, kuigi R ka palju ei võta tegelikult bensiini.
     
  12. conceal

    conceal New Member

    56
    0
    0
    Aasta tagasi oleks kindel valik olnud SR50 R, aga praeguste Bensiini hindade juures SR50 Factory. :roll: Mina nii ei ütleks, et SR50 R ka palju ei võta. :?
     
  13. Harrisan

    Harrisan Member

    801
    0
    16
    Aga vot ei jää ikka küll.
    Mu factory läks dünol 6.3 heppa, karpaga läheb suht sama palju.
    Factory kütusekulu on pmst olematu.
    Ja ei liigu midagi sitemini, stock R-id olen kõik ära lüpsanud!
    Nii tipus kui kiirenduses.
    Ainuke asi mis facotry puhul veits sitt on, on uimane algus. Karpaga mudelil on algus järsem.
    Ei tea, mind ei häiri.

    Ärge tulge seda paska ajama et factory turtsub ja ei tööta vihmaga. LOLL JUTT ! Mul ei ole mitte mingit probleemi kunagi olnud.
    Kui ise sissepritset näppima ei hakka, ja mingit jama sisse ei vala siis facotry naljalt ikka perse ei lähe !

    Tuunida saab mõlemaid, facotryle on kõiki samu juppe saada mida r-ile st. neil ongi kõik jupid täpselt samad, peale silindrite. Factoryt on tegelt palju kergem tuunida, viskad silindri peale, vahetad aju ära(mille saab malossi spordi komplektiga kaasa - rohkem silkusid facotryle eriti ei olegi) ja masin on timmis, siis ainult vario osa jäänud.

    KHM, sr 50 r ja ei võta palju bena :D :D, see võtab mingi 5 l 100 km-ile :D, facotry aga alla 3-e.
     
  14. tehscooter

    tehscooter New Member

    630
    0
    0
    No on ikka kõvasti hullemaid kui sr 50 r
     
  15. Kiho

    Kiho New Member

    395
    0
    0
    Sr R hakkab sul peale piirajate eemaldamist nii palju õgima, et endal võtab ka pisara silma.
    Suitsu pead hakkama ka teistelt nuiama. Minu valik oleks kindlalt Factory - parim roller minu silmis :wink:
     
  16. Palu

    Palu New Member

    588
    0
    0
    Osta üks Hyosung, jääb bensiini jaoks ka raha :lol:
     

Jaga seda lehte