kummaga on parem

Discussion in 'Tuuning' started by STC-Owl, Märts 12, 2008.

  1. STC-Owl

    STC-Owl New Member

    67
    0
    0
    kummaga on parem mõrasid parandada, kas
    *klaaskiudriie + vaik ja kõvendi, või
    *ise liimuv klaaskuidriie(mul isal pidi olema mingid riied on sellises teipi rullis, liim on ka küljes)

    Ning tahaks teada, millega oleks parim parandada gondli kinnitus kohti(mul hiinakas, ning seal on plastmassiga koonertatud)
    kuulsin kusgilt, et EPO liim pidi olema hea(alguses sulatat kinni tinuduskolviga, ning siis EPO ümber)
     
  2. makuke

    makuke New Member

    44
    0
    0
    Värske vaik, kõvendi ja klaasriie jääb tugevam ning on paremini töödeldav. See teip on pask, viska see mõte peast välja.
     
  3. riejurrx

    riejurrx Member

    130
    0
    16
    ma kah pooldaks ikka vaiku. Aga selle Epo-ga ajab kah asja ära kui vaiku pole saada kuskilt.
     
  4. feiker-

    feiker- Member

    746
    0
    16
    tee ikka vaiguga jah ;)
     
  5. kky

    kky New Member

    81
    0
    0
    Kui tahad et kinni seisaks siis kindlasti vaiguga.
     
  6. turts

    turts New Member

    2
    0
    0
    ja kindlasti tee pind ennem puhtaks lahusti vms-ga ja hea oleks kuio mingi lihvpageriga karedaks ka õrnalt;)
     
  7. TAZ

    TAZ New Member

    8
    0
    0
    Kõige lihtsam ja omal läbiproovitud lahendus on superliim ja klaasriie
     
  8. STC-Owl

    STC-Owl New Member

    67
    0
    0
    ma sain sõbra käest sellist võrku(silma ava on alla 1mm), mis tuleb tinutus kolbiga plassmassi sisse sulatata, see pidi ka hea olema
    a mille sisse saaks ma panna selle vaikuse pintsli, et ta ära ei kuivaks- kas nitrolahusti, atsetoon vms.
     
  9. BouRex

    BouRex New Member

    129
    0
    0
    aga miks sa pintslit kasutad? ma tegin lihtsalt kipsivõrguga kõva vormi ja valasin selle sinna.
     
  10. STC-Owl

    STC-Owl New Member

    67
    0
    0
    see vaik nii vedel juuu
     
  11. STC-Owl

    STC-Owl New Member

    67
    0
    0
    nii, esimene kiht on ära tehtud
    tahaks teada, mittu kihti oleks hea mõrele, mitu kihti aga kinnitus kohale
     
  12. bling

    bling New Member

    323
    0
    0
    Oleneb täiesti mis klaasriiet kasutad ja palju vaiku paned, võib piisata ühest kihist aga võib minna ka 3 kihti, üle selle on parandus juba nii paks nagu gondel :D

    Tavaliselt ikka ühest kihist mõrale piisab kui väike mõra ;) Kindluse mõttes võid ju ühe veel panna, ega see halba ei tee...

    Kinnitusele samamoodi, sinna võiks vähe rohkem panna aga ikka tundejärgi, et ikka kõva oleks ;)
     

Jaga seda lehte