kymco agility 89cc

Discussion in 'Tuuning' started by lada772, Veebr 1, 2011.

  1. lada772

    lada772 New Member

    7
    0
    0
    selline plaan panna oma kymcole peale sellised jupid :
    naraku 89 cc silindrikomplekt
    parem väntvõll
    piirajata cdi
    malossi multivar
    kuidas sellise seadega kiirendus on ? palju lõpp kiirus on ?
     
  2. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    89cc silinder lisades tegelikkuses poleks vaja väntvõlli vahetada, aga kindluse mõttes võid vahetada
    Piirajata cdi kindlasti kuna uuematel agilititel (2007+) neil ajud väga piiratud
    Malossi multivar annab kõvasti kiirendust juurde
    Samas kui sa väntvõlli ei vaheta siis võiksid väntvõlli raha panna näiteks sellistesse asjadesse (suuremad malossi klapid, suurem sport nukkvõll malossi, suurendada väljalase ning sisselase blokikaanel kuna kymcodel on need nii ime pisikesed (sisselaskesse mahub üliheal juhul täiskasvanu väike sõrm) ning soovitaks ka sellise settinguga muuta summutil leegitoru kõvasti suuremaks, kuna kymcodel need stockis üliväiksed, panna umbes 2x suurem toru leegitoru asemele.
    Kiirenduse ja tipu kohta ei oska väga kindlalt ise midagi öelda, kuna pole omanud nii suurt silindri kubatuuri rolleril.
     
  3. -monkey-

    -monkey- New Member

    576
    0
    0
    kas 4t on üldse mingit paremat väntvõlli
    sellessuhtes et 4t väntvõll on üllatavalt tugev
     
  4. lada772

    lada772 New Member

    7
    0
    0
    klapidega selline lugu et sellel 89cc komplektil kaasas juba suuremate klappidega pea , kindlsti tuleb mul ka sport nukkvõll, sisselase tuleb koos 19,5 mm karpaga millel on kaasas juba suurem kollektor algul arvatavasti jh suurendan seda leegitoru kuid kuskil enne suve tuleb ka sport sumpa ja siis plaanis veel reguleeritav sidur ka panna .

    on on endal plaanis panna see http://www.cn-parts.com/uus_cn_parts/in ... Itemid=227

    huvitav kas hea setiga saab 4t ka tagale ??
     
  5. lada772

    lada772 New Member

    7
    0
    0
    kas keegi siis teab et oleks 4t rolluga tagale saadud ??
     
  6. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    põlvast üks mu sõber lasi ka stock freedo 1hega tagal ja väga pikki vahemaid:)

    küsi kasutaja udiami käest, et kui hästi minu 4t masin tagale läks:)
     

Jaga seda lehte