kymco vs keeway

Discussion in 'Soovitused' started by arti., Okt 11, 2012.

  1. arti.

    arti. New Member

    44
    0
    0
    targad öelge palun kumb firma on kvaliteetsem.
    pean silmas keeway martix ja kymco agility sport.
    kumb parem, kvaliteetsem,mugavam ja nii edasi...
    või oskate öelda midagi rollerist intermoto ardour.
    selle rolleri link:http://www.intermoto.ee/motorollerid/Intermoto+Ardour/Motoroller+Intermoto+Ardour+50cc%2C+SELLE+KUU+HIND%21.html

    jällegi huvitab kõige rohkem kvaliteet.
     
  2. arti.

    arti. New Member

    44
    0
    0
  3. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Mina võtaksin Keeway, välimuselt palju kenam ja 2t ka, kestab ka väga hästi, kui natukenegi hoida, Kymcode kohta ei oska öelda, sõbral oli Super 8, see kestis küll päris hästi.
     
  4. kertu

    kertu New Member

    30
    0
    0
    Igaljuhul Kymco! Mul on endal olnud 4 rollut,2 neist parajad hiinakad(üks oli Keeway) ja 2 Kymcot.Ja vahe oli hiigelsuur! Üks on siiski pilusilmade turule mõeldud odav kakatükk, teine euroopa turule mõeldud kvaliteetne mugav vastupidav usaldusväärne roller.Kymcod on mõlemad end jube kenasti õigustanud.Võrdluseks veel, hiinakas võttis sajale 2,5 l benssu,kymco võtab 1,5-1,7 l.See et ta on 4 T on ainult pluss, ja mitte vaid ökonoomsuse koha pealt.Mis siis veel,paduhiinakal kukuvad gondlid,kruvid jne lihtsalt küljest ära mõne aja pärast.Ratas roostetab kõikidest kohtadest kust võimalik on.Võrdlusena- hetkel sõidan Kymcoga,millel läbisõit ligi 30 000 km ja paremini liikuvat asja pole mina veel näinud.Tõeline limusiinroller.Talle on tehtud vaid vähest hooldust.Selle rolluga sõidan ma niikaua kuni ta tuhana maha pudiseb,ei müü ühegi hinna eest :) Ehk nagu aru said, soovitan Kymcot ! :)
     
  5. DaNnU(@)

    DaNnU(@) New Member

    54
    0
    0
    Eks ta ikka kestis ju :D
     
  6. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Vaata mis hoora see sai, sõidaks siiamaani kui karpa ei oleks perse läinud.
     

Jaga seda lehte