LRP Stella projekt.

Discussion in 'Lugejate mootorrattad' started by LRP, Märts 16, 2013.

  1. LRP

    LRP New Member

    115
    0
    0
    Eino hommik, ostsin siis täna hommikul 16.03.13 endale Stella ühe tuttava käest tagasi pmst. Kui see veel minu käes oli siis oli täiesti perf masin, oli vaid käiguhoob puudu ja müüsin selle enda tuttavale 800 kr eest. Nüüd on see omadega ikka suht perses, tal oli siin vahepeal Druzba mootor peal ja hark on üldse Delta oma, amordid on kinni keevitatud ja lenks on ka Delta oma. Ühesõnaga suht täbar olukord on hetkel. Võtsin ta üldse ligi, et teha temast Stunt/Talve masin.

    Plaanid:

    Plastikud StickerBombiga üle teha.
    Piti hark.
    Stella originaal mootor.
    Piti tagakiige.
    Piti rattad.
    Raam ja rattad ära värvida.
    Stuntbar.

    Pilti ka: (Telefoniga tegin, käsi värises kuna sitaks külm on ja ei viitsinud peegelkaamerat tuua.)

    [​IMG]
     
  2. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Ma olen väga kindel,et see raam ei pea ZID-i mootoriga vastu.
     
  3. LRP

    LRP New Member

    115
    0
    0
  4. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    See mu tuttava stella,sellel piti 125 cc mootor mis on 4t ja pm sama võimas kui stella enda mootor,seega see projekt siin on ikka liiga lahja vaadates teie tulevikuplaane ning arvestades,et ZID on 2t ja kõvasti massiivsem mootor.
     
  5. hardstar

    hardstar New Member

    562
    0
    0
    ZID'e on muidu 4t ka.
     
  6. joss12

    joss12 New Member

    325
    0
    0
    Kuna link ei tööta, seega eeldan, et jutt käib minu Stellast... Kaido ära nüüd seleta. Zidi mootor on täpselt sama jõuetu nagu stella orig. Ja see, et piti 125cc on sama võimas nagu stella enda mootor, seda ei usu ükski inimene, kes vähegi asju tajub. ;)
     
  7. Typhoon

    Typhoon Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,208
    0
    36
    On pakkuda Stella mootor mis on tehtud Jawa poolt 15 euriga annaks ära mõned detailid puuduvad .
     
  8. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    edu siis :D
     
  9. LRP

    LRP New Member

    115
    0
    0
    Pmst pool aastat on möödas sellest kui ma selle rape ostsin, alles täna tuli motivatsiooni sellega tegeleda. Esmalt lasin Druzba mootori kinnituse raami küljest ära ja alustasin vaikselt vana värvi eemaldamisega. Ette tuleb uus esiratas, originaal mootor, raam jne värvin mustaks ja veljed tagasi valgeks nagu ennem olid. Värvin spreiga kuna suht budget värk, aga üritan nii korralikult kui võimalik teha. Võite pakkuda igasugu porilaudu, tulesi, gaasirulli koos grippidega, originaal mootorit, mis oleks võimalikult komplektne ja töökorras, jalaraudu, Delta esiharki, ketti ja plastikut, mis on raami peal ja katab paagi suht ära. Kõike mõistliku hinnaga! [​IMG] http://www.upload.ee/image/3642306/CAM00061.jpg
     
  10. Aquila VI

    Aquila VI Member

    67
    0
    6
    Kas nüüd tahad originaali lähedaseks teha? Esimeses postis mainisid et tuleb stunt/talve masin. Kui stuntima tahad hakata siis originaal mootor ikka suht jõuetu ja laguneb, ma paneks samuti mingisuguse hiina 110+ mootori vahele :roll: . Edu!
     
  11. LRP

    LRP New Member

    115
    0
    0
    Plaan on ta jah originaali lähedale saada.
     

Jaga seda lehte