Malossi Sport 50cc

Discussion in 'Soovitused' started by Odyssey, Nov 9, 2007.

  1. Odyssey

    Odyssey New Member

    9
    0
    0
    Kellegil on olemas või mis? Lugesin, et sobib just sumpsiga (laser x pro) , mis mul just all on. Mis asjad peaks veel ära vahetama , et oleks täiuslik seting või noh kuidas ma nüüd ütleks :D
     
  2. raygo226

    raygo226 New Member

    381
    0
    0
    Kui jätad 50neseks siis väntvõlli ja karpat ei pea vahetama, võibolla suurem düüs ja siis vastavad rullid.
     
  3. rainerros

    rainerros New Member

    795
    0
    0
    Oleneb mis roller kaa , kudi arvatavasti peaks vahetama vändalaagrid .
     
  4. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    kui sumpa on olemas , siis lihtsalt silinder peale ja vsjo , mingeid laagreid ega asju ei pea vahetama. :wink:
    pmt midagi rohkemat ei peagi vahetama , kuid kindlalt annavad juurde sportvariaator ja suurem karburaator. :wink:
     
  5. flipslide

    flipslide Member

    698
    0
    16
    Mul on malossi sport silinder ja malossi MHR kolb(üherõngaga)
    Et Kindlasti sportsumps edasi variod, karpa,sidur jne:D
    Polegiu nyyd sõita saanud trossist tõmban gaasi aga väa pöörde läheb ja päris võizzz tundub;)
    Malossi sport aretab kuni 9 hp aga mul on mhr kolb et peax äkki 10 kanti saama midagi(A)
     
  6. spirit

    spirit Member

    337
    0
    16
    Sattusin seda suht vana postitust lugema ja leidsin siit ühe vea. Neid kahte ei tohiks koos kasutada. Sport on malmsilinder ja MHR alumiinium silindriga kasutamiseks mõeldud. Sealt tulevad tihti need jutud, et kas silined või kolb kehvad ja kuluvad kiiresti. Tegelikult tuleb tuleb kasutada ainult silindrile sobivat kolvikomplekti ( rõngaid)
     

Jaga seda lehte