Mida osta: Derbi , Yamaha või Aprilia ?

Discussion in 'Soovitused' started by erkki, Juuli 9, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. erkki

    erkki New Member

    4
    0
    0
    http://www.yamahakeskus.ee/index.php?la ... uct_id=396
    [​IMG]
    Mootor: 4-takti, 1-silinder, SOHC, 4-klappi
    Jahutus: vedelik
    Kubatuur: 124,66cc
    Võimsus: 15hj (11kW) @ 9000rpm
    Toitesüsteem: sissepritse
    Max väändemoment: 12,24Nm @ 8000rpm
    Ülekanne / käike: kett / 6-käiku
    Kütusepaak: 13,8L / 1,15L
    Netokaal: 126,5kg

    http://www.derbi.ee/page27.html
    [​IMG]
    Mootor: Üks silinder, 2 takti, 124,66cc
    Silinder: 56 X 50.68mm, 124.76cm3
    Võimsus: 11kw (piirajatega) 8250rpm
    Karburaator: Mikuni diam. 28
    Jahutus: Vesijahutus
    Starter: Elektrooniline
    Käigud: 6
    Kütusepaak: 13l
    Õlipaak: 1.5l
    Kaal: 123kg

    http://www.aprilia.ee
    [​IMG]
    Mootor: Rotax, 1-sil., 2-takti, vesijahutus, 124,8 cc
    Kütuse sisselase: Sissepritse + karburaator 28 mm
    Võimsus: 11 kW (15 hj) / 9250 rpm
    Käigukast: 6 käiku
    Bensiinipaak: 14 l (reserv 3,5 l)
    Tühimass: 127 kg


    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------


    Ärge ainult soovitage kuju ja värvi põhjal vaid ka sõidumugavuse , töökindluse , kvaliteeti ja näiteks tuuningjuppide saadavusel .

    Millist soovitate te ?

    Vastake lihtsalt :

    -Derbi, Yamaha, Aprilia



    Võite ka soovitada midagi muud, siis koos lingiga 125cc/50cc .

    Ärge Spämmige .


    Tänades erkki.
     
  2. m1k0

    m1k0 New Member

    386
    0
    0
    mina ostaks derbi kuna ta nägi teistest bike-likum välja ja sportlikum ning kõige kergem :wink: aga eks sa ise tead
     
  3. drhellcat

    drhellcat New Member

    193
    0
    0
    ise olen proovinud yamahat ja apriliat ja mulle meeldis yamu rohkem kuna too oli mugavam.
    aga see on ainult minu arvamus
     
  4. kaarel

    kaarel New Member

    97
    0
    0
    Kuskil moto ajakirjas oli testitud neid samu masinaid + hondat ja yamaha oli kõige parem olnud.Aga aprilia ja derbi on kiirenduse ja tip kiiruse poolest vist paremad !
    Ise võtaksin sellst loetelust derbi.
    Aga aprilial on olemas ka 125ccm 25kw sari mis on ikka väga kõva pill.See 25kw sari trumpaks kiirenduses ja tip kiiruses kõik need masinad siin kõvasti üle :wink: .
     
  5. S-N-O-W

    S-N-O-W Member

    245
    0
    16
    aprilia
    kohe head jupid peal
    ja ilma piiraga jh 25kw
    ikka teistest kõvasti ette poole :wink:
     
  6. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
  7. kimmo91

    kimmo91 New Member

    341
    0
    0
    Soovitan Yamaha r125 :) Ehk esimest .
    Paralleelikal on see , jube kena , ilus ja liigub ka hästi .
    Ma võtaks kindlalt selle 8)
    Kvaliteet ja sõidumugavused on parimad .
     
  8. whist

    whist Bännitud Bännitud

    64
    0
    0
    Osta aprilia rs 125 või mõni muu 2-taktiline. 4-taktiline tüütab suht kiiresti ära kuna tal suht kehv minek ja tipp.
     
  9. Sass16

    Sass16 New Member

    80
    0
    0
    whist kas sa oled peast soe?
    kõik võimsamad mootorrattad on 4taktilised,
    ja kiirendus ja kiirus on väga head (Y)
    võtaks nendest kindlasti Yamaha, näeb kõige parem välja neist, ja 25kw mudel näitab rs'ile tagatuld, derbi kah kobe.

    Whist ma tahaks näha kuidas see Yammu sind ära tüütab, ega jutt ei käi 4 taktilisest freedost, et kiirendus ja kiirus sitt.

    vahest paneb ikka imestada mida kõike inimesed mõtlevad.
     
  10. erkki

    erkki New Member

    4
    0
    0

    Kusjuures ma olen sõitnud full stock 125ccm 2 t ja 4 t roleriga siis 2 takti rebis tagarattase ja 4 takti läks vaikselt edasi et siis baikidega on siis nii et 4 ja 2 t ei loe ?

    kõik suuremad mootorid on 4 takti sest muidu ei jõuaks sa sinna õli sisse osta kui mul on 6igus :D
     
  11. whist

    whist Bännitud Bännitud

    64
    0
    0
    Kle mul on aprilia rs 125 ja ma olen näinud seda nn hüpper-super relva, max kiirus oli tal mingi 120km/h. Ma võin öelda ainult seda, et tema nägi ainult minu tagumist tuld. :lol:
    Nii et ära pane siin tarka!!
     
  12. Marku

    Marku New Member

    21
    0
    0
    Kui sellel yamahal on 125 max kiirus siis maitea (piirajatega vb, rsil on piirajatega samuti 120km), see yamaha läheb vähemalt 160 välja, oma kogemus.
     
  13. Marten ;)

    Marten ;) New Member

    340
    0
    0
    125cc on see vahe veel tuntav, aga mingi 600cc on juba nii võimsad et seda uimasust ei tohiks tähele panna :D
     
  14. whist

    whist Bännitud Bännitud

    64
    0
    0
    Sellel yamahal pole piirajaid!! Ta max kiirus ongi nii 120-130km/h nagu kõigil teistel 4-taktilistel 125cc. Soovitan osta 2-taktilise relva kuna 4-taktiline tüütab suht kiiresti ära ja 2-taktilist on parem pärast maha ka müüa. Ja muidugi loeb ka kiirendus, mis on 2-taktilisel kõvasti parem. Ma kiirendan 170km/h sama kiiresti, kui honda cbr 125r 120km/h.
     
  15. kaarel

    kaarel New Member

    97
    0
    0
    125ccm on 2t ja 4t vahe väga märgatav , see on ammu teada värk juba.
    25kw rs125 on kiirenduse ja tip kiiruse poolest teistest 4 taktilistest 125'st peajagu parem !!!
    Ja 11kw rs125 on 11kw yamahast ka tip kiiruse ja kiirenduse poolest parem !!
    Sellel teemal pole mõttet rohkem vaielda ! Nii se kahjuks või õnneks on !
     
  16. Kevvu

    Kevvu Member

    57
    0
    6
    Oleneb mis eesmärgiga sa selle masina ostad, kui igapäeva sõiduks ja niisama nautimiseks siis kohe kindlasti Yamaha. Vennal on sama masin, ei saa öelda, et kehv on. Liigub vägagi positviiselt ja 4 takti on ikka 4 takti (Masinad alatest 125cc). RS125 on see viga, et see on Rotaxi mootoriga, kui VEAB siis masin töötab vigadeta ja päris pikalt, aga üldjuhul on see mootor selline hästi peen ja noobel, midagi viltu läheb siis remondid elu lõpuni. GPR on ka vahva masin iseenesest, kuid siiski Yamaha jääb peale kvaliteedi ning sõidumugavust poolest. Lihtsalt masin on jõhkralt vastupidav ja head häält teeb ka MINUARUST vähemasti, seega oleks otsus minu teha - ma ei mõtlekski ja otsustaks Yamaha kasuks, bensiini peale mõeldes (Igapäevaga hinnad tõusevad) on masin vägagi öko võrreldes teistega, põhimõtteliselt üldse ei rüüpa. Midagi tahad küsida, küsi julgelt kuna ise nende masinatega kõigiga sõitnud ja tean kuidas on, seega kui küsimusi tekib siis palun väga, ESi mulle ja küsi julgelt. :)
     
  17. coolDJ

    coolDJ New Member

    175
    0
    0
    aprilia kiirendusest niipalju et kui 22 kw siis 6 seki sajani ja tipp +160 ja 11kw sarjaga siis 9sek ja 140km/h. videos siis arvatavasit 22 kw sari.
    http://www.youtube.com/watch?v=r5zP0S8s ... re=related
    Yamaha peaks kuskil 12-14 sekiga sajani minema ;)
    ja aprilia jõuab ilusti ka edasi minna + 100km/h, yamu ei pruugi.
    Lihtsalt kohutavalt ebamugav on möödasõite teha, kui masin nii pikalt kerib +100km/h.
     
  18. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Ütlen niipalju, et Yammuga mugavam sõita, kui aprliaga! 4 takti odavam pidada.

    Ise võtaks derbi, kuna neid ei liigu nii väga ja kuna ta on piiratud, siis selle eemaldades saaksid kindlasti mõned Kw juurde.

    4 takti CBR ei soovita, kuna see ei käi kusagile edasi.

    Tippu ja kiirust saad sa muuta ülekandega, kuid ära ulmelisi tulemusi ära oota!


    whist, sulle ütlen niipalju, et ise omasin aata paar tagasi Yamaha TDR 125 2takti jne... Sellele olin ostnud "soprt aju" ja kiirust aretasin 160km/h! Ja RS apriliaga oli kiirendus võrdne lõpu poole, alguses kisus eest ära, kuna TDR oli kergem :wink: Ning esiteks mida sa kargad, siin, et kiirendad pilliga 170 kiiremini, kui teien 125. Ikkagi sul 25Kw vahel, teisel 11kw, nii et arvesta ka sellega. Võin ka tulla oma 660ccm enduroga ja pärast kilkan, et kui mõttetu bike ikka on :wink:

    Kokkuvõttes ütlen, et kui derbi oleks 4 takti, oleks ta pöörfikt (samas ma ei oska sõidumugavusi kommenteerida). Ise pooldaks Yamaha apriliale, kuna nende mõlemaga olen sõitnud.
     
  19. coolDJ

    coolDJ New Member

    175
    0
    0
    Vaatasin siis piltide järgi aprilia rs 50 ja derbi gpr 125 te ( raamid, vedrustus, veljed jne kõik klapivad ) , lihtsalt imelik tähelepanek. ( jäinmingit soome kataloogi vaatama ja leidsin )
    Muidu ap-motos on aprilia rs 125 22kw ja veel võimsamat rs 125 te proovida, nii et kui ilusat ilma on, võid ju sealt läbi hüpata. Muidu igatahes proovisin aprilia rsi kus +25kw võimsust. Hästi muga isteasend oli, pidurid ülihead, ja masin liigub nagu rakett :D 125ccm 4t ei anna võrreldagi.
     
  20. aeroximees

    aeroximees New Member

    348
    0
    0
    osta aprilia kuna ilusam
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte