Milline neist oleks kõige etem ja miks ?

Discussion in 'Soovitused' started by orbit, Jun 17, 2008.

  1. orbit

    orbit New Member

    18
    0
    0
    Soovitage siis sellest valikust roller, mis oleks kõige parem nendest siin siis .
    Omadused, tuunimine, tippkiirus jms ?
    Seda ka, et tihti oleks vaja 2kesi sõita, et kas sobiks ikka Keeway, kuna see endale natuke meeldib rohkem kui teised. Aga ikkagi milline neist kolmest on parim ? Ja miks ta parim on .

    Need 2 hiinakat, mis enne siin olid saatsin minema. Nüüd on keeway ja CPI . Kumb oleks targem ja mõtekam ja parem

    Keeway F-ACT 50 Racing: http://keeway.ee/tdetail.php?de=5&cat=1

    CPI Oliver City 50 '06: http://bike.motors24.ee/Default.aspx?pa ... &sort=paid

    Kaks rollerit, kumma nendest valiks sina? Kas on mõtekas kasutatud CPI osta või oleks siiski targem Keeway osta ? Jagage ohtralt mõtteid .
     
  2. Reimpz

    Reimpz New Member

    32
    0
    0
    Ma usun et nendest pigem siiski Keeway, sest ta on 2T, kui ma ei eksi siis peaks talle leiduma tuuningjuppe jms. Need 4T hiinakad on väga jubedad, noid ära küll osta, neil on ainult hea väike bensukulu , samas vastav minek ka. (loe:jama)
    Parandage, kui eksisin milleski.
     
  3. DChris

    DChris New Member

    11
    0
    0
    Keeway oleks jah kõige parem sellest valikust!!!
    :D
     
  4. orbit

    orbit New Member

    18
    0
    0

    Niiet kui ma keewayga 2kesi sõidan siis on ka ikka norm ? Mitte ei tõmba hingest kinni või kiirus jääb ainult mingi 30 ringi, et ennem kukud ümber ?
     
  5. NRG

    NRG Member

    752
    0
    16
    selline asi võib sul ainutl 4taktilisega juhtuda!:D
    keeway on 2 takti liigub ikka mõnusalt edasi lükka ainutl mingi sport sumps alla ja suurem düüs ja liigub päris proolt! :wink:
     
  6. orbit

    orbit New Member

    18
    0
    0

    Mm, tänan info eest, järjest rohkem saan kindlaks, et just see keeway ongi masin mis saada tahan ja ka saan :D
     
  7. Mariokro

    Mariokro Member

    412
    0
    16
    Keeway ! (Y) :D
    Minu soovitus, oman ise seda ja sellega vähemalt ei tule sul probleemi , juppide , tuuningjuppide kätte saamisega. need hiinakad 4t , neid ma ei usalda üldse!
     
  8. Tann

    Tann New Member

    466
    0
    0
    Olen sõitnud selle hiinaka 50cc kahekesi.
    Natuke oli tuul ka vastu ja üle 35kmh ei saanud :D :D
    Ise sõõvitan ka kindalt Keeway d
     
  9. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Keeway :D endal oli kunagi Keeway f-act racing, kahekesi piirajad kõik peal saab 55km/h vabalt sisse :D kiirendus on ka enamvähem :D
     
  10. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    keeway ikka 2 takti , vähe parem minek ;)
     
  11. P2rnuKutt

    P2rnuKutt New Member

    159
    0
    0
    keeway teistest hiinakatest vms üle ikka täiega !!! KEEWAY :D
     
  12. orbit

    orbit New Member

    18
    0
    0
  13. omgg

    omgg New Member

    6
    0
    0
    käike sa küll ei pea ise vahetama :lol:
     
  14. jorma39

    jorma39 Bännitud Bännitud

    432
    0
    0
    motors 24 muudab alati ise ära kõik rollerid paneb 5 käiguliseks ja ketiga ülekandeks
     
  15. orbit

    orbit New Member

    18
    0
    0

    Mm, tänud info eest. Ma juba vaatasin, et mida asja 50 cc ja 5 käiku, et mis masin see veel on, et pean ise käike vahetama . :D Minu viga . Nüüd siis jälle targem :)
     
  16. orbit

    orbit New Member

    18
    0
    0
    Mõnes teema vastuses tagasi kirjutasin, et tahan Keeway F-act rollerit osta, 2007 aasta oma .
    Sellel on kirjas lisavarustusena sportsumps. Küsimus siis selle kohta, et kas see on mingi normaalne asi ikka või on sea piirajad peal vms. Sumps on nagu lihtsalt ilu ja ostuhuvides pandud, et kui ostan siis pean selle ringi vahetama ja suurema tüüsi sisse siis hakkab asi edasi edenema ja kiiremini stuma . Või on see juba mingi hea sumpa ?
     
  17. kaarel

    kaarel New Member

    97
    0
    0
    See '' sportsumps '' mis kohe alguses peal , on igatpidi piirajaid täis ning kasulikum oleks osta jah peale sissesõitu uus sumps. Soovitaksin ise technigas next r osta kuna see pidi keewayde all hästi töötama ja on odav ka.


    Kõike paremat.
    Kaarel
     
  18. tehscooter

    tehscooter New Member

    630
    0
    0
    Ma julgen kahelda, et tehase sportsumps midagi asjalikku on!
     
  19. raygo226

    raygo226 New Member

    381
    0
    0
    See sportsummut on Arrowi toodang. Usun, et kui sealt kõik piirajad eemaldada ja natuke veel tuunida, annab kindlalt next-riga sama tulemuse.
     
  20. orbit

    orbit New Member

    18
    0
    0

    Midagi sellist arvasin ma ise ka. Kindluse mõttes küsisin targematelt :)
     

Jaga seda lehte