Milline sportsumpa on parim stockile ?

Discussion in 'Tuuning' started by fenchu, Juuli 22, 2009.

  1. fenchu

    fenchu Member

    669
    0
    16
    Niisiis mul on täiesti stock sr 50 street, ainult piirajad maas . kindel plaan on soetada millalgi sportsumpa .
    tahtsingi kysida et millise sumpaga käiks kõige paremini edasi ? seda tean et reverse sobiks vb kõige paremini aga olen kuulnud et osad on pand ka yasuni r'i ja pro replikat stockile ning minek on väga meeldiv . ise olen mõelnud s6 pro replicat aga yks sõber ytles et see tahab liiga palju pöördeid ja laseb stock silku kohviks . niisiis kas keegi oskaks nõu anda ? reverset ei tahaks juba sellepärast et see on peaaegu kõigil stock ap'del .
     
  2. extreme

    extreme New Member

    20
    0
    1
    Endal on kogemus Yasuni R-iga ja ütlen et kui timmi saad siis liigub ikka väga hästi, hääl on natuke erinev kui reversil aga see eest on seda sumpat küll.
     
  3. silv2r

    silv2r New Member

    4
    0
    0
    Ma ei tea ,mul sobral on sr50 ja tal on yasunu r , pärast pani veel koonuse peale mulgid ,ära sina seda jumala eest tee sest see teeb jubedat haalt ja edasi ei lahe ka midagi,suht sama mis siis kui oli kõik stock. Koonust peab veel puhastama ka nii tihti et jube. Algul kui ta pani ainult yasuni r sumpsi siis kadus mone minutilisel sõitmisel jõud ära ja tipp oli mingi 50km/h, et siis ma soovitaks sulle reversi ja ära koonust peale pane.
     
  4. kimmo91

    kimmo91 New Member

    341
    0
    0
    Gianellist midagi ntx :)
     
  5. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    gianelli next :p hääl on küll nõme aga liigub ästi
     
  6. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Leovince handmade 70... kallis aga väärt sumpa
    endal oli stock silkuga, väga hästi sobisid kokku... kuigi arvata on ,et liiga võimas sumps
    hetkel parim mis tean
     
  7. mario17

    mario17 New Member

    14
    0
    0
    mul on ka sr 50 street ning peal on LeoVince handmade ZX.
    ise olen kyll rahul sellega.
     
  8. builder3

    builder3 New Member

    229
    0
    0
    sõbral oli Beta Arkil Gianelli Shot all. muidu üleni stock, aga kus pill ikka liikus selle sumpaga. tippu ma täpselt ei mäleta, aga minumeelest üle sotti oli isegi :eek:
     

Jaga seda lehte