Milline Y. Aerox ??

Discussion in 'Soovitused' started by Brett96, Nov 23, 2010.

?

KUMB ?

  1. Aerox (must,neoon)

    14 vote(s)
    41.2%
  2. Aerox (punane)

    20 vote(s)
    58.8%
  1. Brett96

    Brett96 New Member

    94
    0
    0
    Terv. tegin ka eelmine kord küsitluse , rollerite kohta, mis pakkusid mulle ostmisel huvi . Ennem oli neid 5 ja valik oli raske , kuid nüüd on 2 Aeroxit, ning ühe neist ostan ära, hääletage siis kumb on parem , kumba oleks parem võtta

    Kritiseerige neid rollereid , kõik head/halvad küljed tooge välja !

    lingid:
    http://bike.motors24.ee/vehicles/312946 ... &sort=paid (must,neoon)
    http://bike.motors24.ee/vehicles/305310 ... =price.ASC (punane)

    NB ! punasel aeroxil on läbisõit 28 000 , ega see liiga palju ei ole ?
    NB ! mustal, neoonil aeroxil pole spidokat jne , palju maksaks sinna spidokas , või uus lenks ?
    NB ! kas must, neoon aerox pole liiga vana ? (a. 2000)
    Kumb on võimsam ? (järeldades juppidest)
     
  2. Q72

    Q72 New Member

    13
    0
    0
    punast soovitaks, kuna tean et masinat hästi hoitud ja liigub suhteliselt hästi ning tal kõik jupid olemas.
    pealegi ona punasel stock värvilahendus mis tähendab et laksu pole pandud:D
    mustal räigelt häirib se roheline
     
  3. Brett96

    Brett96 New Member

    94
    0
    0
    vastake küssadele ka :)
     
  4. Sr70r.

    Sr70r. New Member

    228
    0
    0
    punasel aeroxil on läbisõit 28 000 , ega see liiga palju ei ole ? ei ole , vahet silindri ära , see odav .
    NB ! mustal, neoonil aeroxil pole spidokat jne , palju maksaks sinna spidokas , või uus lenks ? no saaksid suht odavalt . sirka 500
    NB ! kas must, neoon aerox pole liiga vana ? (a. 2000) on vanem kui punane ja mõtetum ka , välimustpole olla , punane on säilitanud ilusa stock värvilahenduse . ja tollel mustal mingi krossirehvid ka :lol:
    Kumb on võimsam ? (järeldades juppidest) ei oska niii öelda, mõlemad 50cc ja pandud sumpa , eks must vb tsipa parem kuna tal hoonitud silinder või uus , ei mäelta .

    Aga ise soovitan punast .
    peac .
     
  5. faist

    faist Member

    493
    0
    16
    kui mina peaksin valima siis ma valiksin suht kindlalt teise, kuna see on odavam, see pmst täiesti stock ja nagu näha siis oli ka vahetatud suht palju juppe uute vastu. Eriti meeldis veel see, et on stock värvilahendus, mis on palju ilusam kui see teine. 2004 on katoodetud nii, et jah

    NB ! punasel aeroxil on läbisõit 28 000 , ega see liiga palju ei ole ? Ma kahtlen, et see 28k on sellel silindril, kui tõesti siis sa saaksid panna lihtsalt uue silindri komplekti peale mis maksab kuskil ~1000 ringis, ning sõidaks sul muretult tükk aega
    NB ! mustal, neoonil aeroxil pole spidokat jne , palju maksaks sinna spidokas , või uus lenks ? kogu kammaia maksaks kuskil 500 ma arvan
    NB ! kas must, neoon aerox pole liiga vana ? (a. 2000)Sellessuhtes, et nagu ma nägin siis enamus mootorijuppe olid uued, aga roller iseenesest vana, ega ju roller ei koosne ainult mootorijuppidest, raam võib roostetada juba jne
    Kumb on võimsam ? (järeldades juppidest)Ise pakuksin, et suht võrdväärsed, vb isegi see neooniga aerox tiba võimsam, sest mõlemal siiski stock silinder
     

Jaga seda lehte