Minu esimene roller: Beta Ark 70cc

Discussion in 'Soovitused' started by BetaArk70, Jan 14, 2014.

  1. BetaArk70

    BetaArk70 New Member

    17
    0
    0
    Tervist,

    Ma olen väga uus rollerimaailmale, ning sooviksin rohkem teada saada siis: Mida vaja jälgida tuunitud rolleril. Kas tuunitud roller on hea esimene roller? Kas 70cc on liiga palju teie arust?

    Ma ei ole rollerit veel kätte saanud, kuid link on siis siin: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=25e5
     
  2. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    kasuta 98 kütet ja kvaliteetset täissünt õli. Ära pane matsu. Ära jää mendile vahele. Kontrolli pidurid üle, et klotsid korras ikka oleksid.
     
  3. BetaArk70

    BetaArk70 New Member

    17
    0
    0
    Suured tänud! Ma kavatsen kevadel esimese asjana load ära teha, niiet sellega enam muret ei teki.
     
  4. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Highend roller esimeseks on võibolla veidi overkill.
     
  5. GLStd.exe

    GLStd.exe Member

    270
    0
    16
    Sellise hinnaga rolleri ostmine on lauslollus.Pappi on,miks mitte,anna minna-müüja saab vähemalt kalamarja süüa :lol:
    Tahaks ühte asja veel öelda,kuid foorum on selle jaoks vale koht.
     
  6. Aprilia172

    Aprilia172 Member

    715
    0
    16
    +1 Kui vaatad nii kallist rollerit siis parem võta mõni korralik stock firmakas.
     
  7. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36
    Kui sul pole vararem olnud kokkupuudet rolleriga,pealegi tuunitud rolleriga,siis on selline masin sinujaoks ilmselgelt üle jõu. Siin pole päris piisav,et sul on niipalju raha,et sellist rollerit osta,vaid vaja on kogemusi ja teadmisi,et sellist rollerit üldse elus hoida! Minu soovitus,osta esimeseks rolleriks roller mida pole tuunitud,mis on originaal sedades,kui midagi on tuunitud siis võib olla paigaldatud sport sumpa ja rohkemat pole alguseks vaja.
     
  8. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    Ma usun, et on hilja juba. Järgmised asjad mis öelda saame on kuidas parandada.
    Betale pidi ostja tulema kolmapäeval. Ning kuulutus pole aktiivne.
    Jumal aidaku seda noort uljaspead.
     
  9. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Kuulutus pole aktiive juba tükkaega.
     
  10. BetaArk70

    BetaArk70 New Member

    17
    0
    0
    Oijah, noh masin pole veel ära ostetud, AGA... mul on paljude rolleri asjadundjatega kontakte. Et kui miski on paigast ära või ei kõla hästi, viin jalamaid nende juurde! Ei ole ka liiga hilja muidu ära öelda. Masin tuleb kolmapäeval alles Tallinnasse, kus saan vaadata, testida ja nii. Aga kuna raha pole probleem, masin on juppide poolest hea, tundub võimas, siis mõtlesin, et oleks just huvitav esimene masin. Iga asjaga ju harjub. Ma ütleks, et olen veidi isasse, kes alustas 1100cc masinaga. Olete 100% kindlad, et ma ei saaks sellisega hakkama? Ma olen enne seda liikluses osalenud kordi, ning teen ära ka A-1 load, kus antakse luba kuni 125cc'ga sõita!
     
  11. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Eks ääretult palju määra istme ja lenksu vahelisest tihendist- kui palju peale väänad jne. Kui suured sinu kokkupuuted on kaherattalistega just juhi rollis?
     
  12. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    Kui varasemat sõidukogemust on rohkem kui jalgrattaga ning rohkem kui paar tiiru parklas suvalise mopeediga sisi peaks hakkama saama. Iga inimene on erinev. Isa jäta oma jutust välja, tema kogemused sinu eest ei sõida.
     
  13. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    Kui sa tunned end kindlana elaja seljas siis osta. High-end tiba liig kah vast. Ise valiksin vast maksimaalselt 70cc sport klassi. Parim oleks stock.
     
  14. BetaArk70

    BetaArk70 New Member

    17
    0
    0

    Noh, jalgratta load, atv'ga ringi lasknud ~10 korda kas siis looduses/safaril/kiirtee kõrval. Pocket bike'iga sain korra sõita ja olin ka paar korda elektrilise mini-chopperi seljas.
     
  15. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    Kui kahju pole kui peaksid pauku panema, siis osta.
     
  16. BetaArk70

    BetaArk70 New Member

    17
    0
    0
    Paljudele aitäh ja paljudele vabandust... Roller on ostetud! Ma üritan ennast võimalikult vähe häbistada ning rolleri eest hoolitseda! Aitäh kõigile, kes mingisugustki nõu pakkusid ning minusse usuvad, :D:D
     
  17. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    Edu ja jaksu sulle selle rolleriga. Vaata, et ära ei lõhu. :D
     
  18. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Tavaliselt alustatakse ikka stock pilliga.Kui raha selle masina parandamiseks on,siis miks mitte.
     

Jaga seda lehte