Mis juhtub kui stock mootorile panna peale 70cc silku ???

Discussion in 'Soovitused' started by blade, Sept 14, 2009.

  1. blade

    blade New Member

    56
    0
    0
    Tahaks siis teada et kui panna peale minarelli horisontaal mootorile 70cc silku ,, et kas väntvõlli peaks kohe kindlalt vahetama või saab ka ilma sele vahetuseta ,, et mis on nende plussid ja miinused siis !!!
     
  2. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    kui sa mingit Malossi MHR-i pealeeipane ei juhtu midagi

    malossi sport 70 kannatab küll ära aga jh kui asjast ei jaga ei soovita ise sosima hakata!

    pole se midagi niilihtne et silku peale ja gaasi
     
  3. blade

    blade New Member

    56
    0
    0
    Hmm,, noo ma ostsin malaguti firefoxi ja kavas nyyd seda ehitama hakata nii mootorist kui ka kerelt :)
     
  4. Roby-

    Roby- New Member

    338
    0
    0
    mootoriblokk lendab pooleks ja keps k6veraks ja kondlid sulavad ka ära
     
  5. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Mul läks raam ka kõveraks, kui sport pro peale panin.
     
  6. t210d4

    t210d4 Member

    367
    0
    16
    laagrid vahetad ära siis mingi sport pro ja sport silindrid (malossi sport, jne..) kannatab ära.
     
  7. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    Noo peaksid ära vahetama vända laagrid C3 vastu (C4 tsipa liiga suur lõtk ) ning samuti pead arvestama et kui teed 70cc siis see ei ole mingi pikk lõbu sul sellega enne kui pead hakkama jälle midagi vahetama...ise soovitan panna mõne võimsama 50cc ning olla happy
     
  8. BatHurst

    BatHurst New Member

    221
    0
    0
    Kui ikka korralikult tehtud & hooldatud siis võib 70ccm sport silkuga ikka rahumeeli aastaid maha sõita. Kui just masin hiinas valmistatud pole.
     
  9. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    Stock laagrid on kh C3 mina hetkel kasutan malossi sporti stock laagritega ! vahepeal peab aint kontrollima ega mingit loksu ple jne. jookseb kinni siis jookseb mootor laiali uuesti ja tutikad laagrid sisse :p
     
  10. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Kiiveidel on C3-ed originaalis sees juba. hiina kvaliteet ;)
     

Jaga seda lehte