Mis juhtub kui... ?

Discussion in 'Soovitused' started by paul94, Märts 26, 2010.

  1. paul94

    paul94 New Member

    152
    0
    0
    Tahtsin küsida sellist asja, et mis juhtub või mida teeb minu 4 taktlisele hiinakale see kui paneksin talle sisse 2 taktilise bensiini mis on juba valmis segatud õliga ning tanklates müügil kanistritega.Käib trimmeritele jms. Mis võib juhtuda ning kas see on väga halb ? Et kui ma umbes 1 liitri paneksin ning tanklasse välja paarutaksin ? Tänud vastamise eest !!! :roll:
     
  2. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    no eks sa proovi, minu loogika ütleb muidugi et ega ta väga halba ei saa teha, kuna õli ju ainult määriks sul kogu seda värki, arvatavasti hakkab suitsema ka. Ma täna ise olen ka sunnitud panema segatud bensiini paaki, eks hiljem annan teada mis toimuma hakkab
     
  3. IN4R3K

    IN4R3K Member

    800
    0
    16
    Miks sa peaksid seda segatud pena omale panema? Muidu kannatab küll sõita aga pikaajaliselt ei ole hea mootorile.
    E: Sain aru miks vaja, võid vabalt pensukasse vuristada selle seguga.
     
  4. elu

    elu Member

    268
    0
    16
    Põhjendad äkki ka IN4R3K, miks arvad, et pikaajalisemal kasutamisel mootorile midagi halba teeb?
    Ise oponeeriks sellele väitele põhjendusega, et õli põleb ära koos küttega ja teekonnal sinna annab parema määrimise. Tõsi on eelmainitu, et tossama hakkab rohkem - seda õli põlemisel teeb.
    Ainuke jama võiks tulla filtri osas, kui vahel juhtub olema puhtale bensiinile mõeldud filter, aga nii kapriisikas üks taburett ka olla ei tohiks arvestades, mis solki mõnel pool müüakse bensiini pähe. Seda on muideks pisteliste kontrollidega tõestatud, et ka mõni suurem müüa on "kogemata" normidele mittevastavat müünud.
     
  5. IN4R3K

    IN4R3K Member

    800
    0
    16
    Jah sul ilmselt õigus et pikaajalisel kasutamisel midagi ei tee aga siiski on see pointless.
     
  6. ronn123

    ronn123 Member

    200
    0
    16
    Pikaajalisel kasutamisel tahmuvad sul lihtsalt klapid ära ja see vist vägahea pole vni . :lol:
     

Jaga seda lehte