Mulgimotoäri Tallinnas ( Ei soovita kellegile )

Discussion in 'Jutud' started by lambitu, Jun 22, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. lambitu

    lambitu New Member

    63
    0
    0
    No oleksid pidanud siis kiirremodi laskma teha , kui kiire , samakallis kui aprilias ikkagi , aga võetakse kohe ette .
    ja muideks sinu hiinalast ei tehtagi vist aprilias , vii parem sinna kust ostsid vms .
    Minuarust seal on väga head müüjad võrreldas nt apega kus seee idikas mutt.
    Aitavad jne.
     
  2. mcrobi

    mcrobi New Member

    92
    0
    0
    ega see mulgi on jah suht sihuke nirune ,1,5 kuud ootasin tagatule klaasi näiteks
     
  3. lambitu

    lambitu New Member

    63
    0
    0
    Mis sa arvad , et nad nagu meelega huiiasid , et 1,5 kuud oli neil see seal ja sulle ei andnud .
    kindlasti on tellimisega midagi probla vms .
     
  4. atlantis

    atlantis New Member

    170
    0
    0
    mina ei tea mina ei kurda minu asjad on küll kiiresti kohale jõudnud :roll:
     
  5. Silk-

    Silk- New Member

    43
    0
    0
    Mina lasin ka mulgis teha ja tehti n2dalga 2ra !
    tallinnaas minuarust v2ga okei koht .
    oskabb keegi soovitada kust osta taga kummi ja lohvi?
     
  6. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    Ei tea.Minul küll pole Mulgiga probleeme olnud.Alati aitavad sind kui vaja.
     
  7. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    Sõber käis survekat ostamas.Küsis minerelli horiz ja kas sobib cpile.Öeldi et sobib ja sõber ostis ära.Kodus peale pannes avastas et see hoopis mingile muule mootorile.Sama lugu oli ka sidurivedrudega.Suht Mõtetu pleiss :roll:
     
  8. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Tallinna mulki helistasin hiljuti, küsisin m5 keermega 95 düüsi karpale, no türa , nad saadavad mulle mingi niiväikse düüsi, millel auk 35 ja suurus oli tsipa suurem kui see tühikäigu düüs, no täiesti "PERSES" ja helistasin, nemad midagi valesti ei teinud, tagasi nad niiväikest asja ei võta, no pohhui. 45.- , aga asi põhimõttes, oli vaja masin timmi saada, Jobukari, :D
    Niiiiiet, valmistaks mõned "MOLOTOV COCKTAILID" ? :D
     
  9. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    No ise võiks ikka enne ostmist asjale pilgu peale visata ju.
    Või kohe küsida 107mm kolmekäpalisele sidurile, mitte lasta neil seal targutada. Müüja on küll retard veits seal. küsige õli ka veel 2t masinale sealt. Annavad 4t õli ilmselt.
     
  10. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    See juhtus mu sõbral.Ju ta arvas et sellsie koha peal töötav inimene teab sellist asja.
     
  11. gangz2008

    gangz2008 New Member

    110
    0
    0
    Seda nad teavad vähemalt, mis asi on malossi E5 koonukas. Sõber just käis ostmas ;)
     
  12. fenchu

    fenchu Member

    669
    0
    16
    nii palju kui mul kokkupuuteid on selle kohaga olnud, on see igati normaalne koht .
     
  13. gangz2008

    gangz2008 New Member

    110
    0
    0
    Käisin täna seal hoolduses, nägin et müüjal on läpakas rolleriklubi foorum lahti :D:D Muidu kõige rohkem teab seal rolleritest see mehaanik vms.
     
  14. Harrix

    Harrix New Member

    517
    0
    0
    Ainuke sitt asi on seal see et A-varuosasid müüvad nad jõhkra hinnaga. Ma küsisin et palju taaguvelg roxile maksab? Tra ma ei uskunud oma kõrvu kui öeldi et 4tonnnnni:S Pekki auto velje mingi ära kroomitud ja igast mingi kujunduseda saab juba 3k kätte. Tra 4 tonni mingi väiksese velje eest on ikka jõhker mis jõhker.
     
  15. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    Teen jälle reklaami motoremile :D.(http://www.motorem.ee) (Töötunni hind 295 kr)

    Seal on väga normaalsed vennad ning kui midagi tahavad teha (Nt avastavad et miski vajab vahetust) siis alati helistavad ette ning arutavad kliendiga läbi kõik mis vaja.

    Viisin rolleri remonti ning järgmine päev sain kätte.Ära vahetati palju juppe ning tehti palju timmimist ning kokku läks väga väga väga väike summa.Kohe 100% odavamalt kui ap-s vms

    Mulgis ka mul üks sõber ootas 2 nädalat oma rollut :|
     
  16. Raul

    Raul New Member

    132
    0
    0
    Ma olen seal mingi m6ned korrad ikka käinud ja saanud alati mis vaja, aga see rebase näoga tyyp oleks mulle peaaegu sokutanud piaggio mootorile sobiva sumpsi ,kuigi ytlesin et minarelli horizontalile vaja. hea et see suurem tyyp kuskilt välja ilmus ja vahele segas :p
    aga no kui ma mootorit käisin seal vahetamas siis l6una ajal viisin ja järgmine päev sain rolleri kätte.
     
  17. Ducati

    Ducati New Member

    828
    0
    0
    omakasupüüdlikud inimesed on seal mulgis koos , ja üks probleem on ka olnud, tellisin tagatule suundadega koos öeldi et ülejärgmine nädal on kohal tuli,läksin siis ülejärgmine nädal öeldi et kahjuks pole tulnud,ütsin siis et okei tulen järgmine nädal,öeldi et vabandust pole ikka tulnud ja nii 8 nädalat järjest , kuni läksin sinna küsisin mis toimub mul vaja seda tagatuld , vastati mulle et vabandust me unustasime selle tellimusse panna , tule laupäev tagasi anna uus tellimus ja tellime uuesti ära :roll:
    siis üritati mulle mingeid kärbseid pähe ajada , ütsin et mootor suri välja ja enne 3 minutit käima ei läind , hakati mulle sellist juttu iga küsimuse peale rääkima et sul jooksis mootor juba korraks kinni , võtsin mootori lahti , mitte midagi polnud viga..oli vaja teada kuidas termostaat vahelt ära saada , seal öeldi et tuleb silku pea maha võtta ,siis ma hakkasin vaatama et ei ole vaja , seal on üks nipliga kaas veel silku pea küljes , ütsin neile et siit saab ju termostaadi ära , vaidles ei sealt ei saa , lõpuks sain ikkagi ainult sealt kätte termostaadi , lootsid juba seal et lähen neilt tihendeid õhtuks uusi ostma :D
    hea nägu tehakse seal ainult siis kui viskad viiesajased lauale , muidu võid minema minna..
     
  18. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0
    ise ka kuulnud et seal selline teenindus. nt tartu camexis pidi väga super olema kõik :lol:
     
  19. www

    www New Member

    247
    0
    0
    Mulgimoto on igati hea koht. Alati saab allahindlust jms. Müüja (see Rasmus vist oli?) on ka igati asjalik düüd.
    Aga vaata..kõik oleneb ka kliendi suhtumisest jms. Kui hakkad telefonis närvama jms siis ajaks ennastki vihale ja viskaks toru ära. Asju tuleb rahulikult lahendada. Aga üldiselt on nii, et tuleks tegelt ise remontimine ära õppida, või kui välja ei tule siis tuleb keegi targem kõrvale võtta. ;D
     
  20. www

    www New Member

    247
    0
    0
    Eks selles on sul ka õigus aga nagu öeldakse..vigadest õpitakse. Nii et jamh, eelkõige mõistvat suhtumist ja rahuliku meelt.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte