needmoney Bmw e30 83kw 90"

Discussion in 'Lugejate autod' started by needmoney, Apr 11, 2012.

  1. needmoney

    needmoney New Member

    82
    0
    0
    Hallo sääreväristajad
    mõtlesin, et kurja kuskil pole masinast mingit teemat teinud ja siis mõtlesin, et jagan huumoriklubiga oma masinast natukene juttu, sai soetatud ta siis endale ühe asjaliku diiliga. Vanematest bmw`dest pole siiamaani lugu pidanud suurt kuid mul on tunne, et ma juba armumas .. :lol:

    tegemist touring kerega e30, tekstiil sisu m40 mootoriga mis peaks tekitama 83kw 1,8i mootor mis läbinud täieliku kappremondi praegu pukis ootab peale panemist, ja siis veel riegeri genesis style esistange, ja veel LG LAC6710R automakk, puldid möllud igast inputid jne millest pikemalt jahuda ei viitsi.

    On siis selline väike projektikas keretööd käsil karbid on uued tehtud ja praegu tahaks alustada siis pahteldamise lihvimise ja muu sellise huinjaaga. Värviks kas mattmust v british racing green, velgede teema lahtine, sest rahakott pole just kõigepaksem kuid midagi armasat sinna alla tahaks

    ühesõnaga infot on vähe praegu, sest tehtud on vähe ja pole seda autot kaua ka omanud ja keegi võiks nüüd mulle anda ka selle värgi millega ma saan vaadata mis lisade ja nö listiga ta tuli tehasest välja, et kust ma seda tsekkida saan?

    homme garage siis klõpsin ka kohustuslikud pildid !
     
  2. Kevin.K

    Kevin.K New Member

    220
    0
    0
    Saada UM'i enda auto vin kood meili teel ja siis saad meili vastu neilt.
     
  3. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0

Jaga seda lehte