OTSIN OMANIKKU KTM LC2 reg nr 57KC

Discussion in 'Jutud' started by BikeWorld, Mai 15, 2012.

  1. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    Müüsin 3 a tagasi juba KTMi maha siit foorumist penule. Tema seda ümber ei kirjutanud, samuti ei ole seda teinud ka järgmised vennad.

    KAS keegi teab kelle käes see liigub või on seda liikumas näinud?

    KTM LC2 125ccm Enduro, varem oli oranž, viimaste piltide järgi oli must.

    Vahepeal oli ka foorumist Älex käes, kui on veel ja kellelgi tema tel nr on, andke teada, ise seda praegu ei leinud.
    Älex:
    memberlist.php?mode=viewprofile&u=3036


    Oli selline viimaste piltide järgi:
    [​IMG]
     
  2. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0
    Võta ajutiselt arvelt maha(see on tasuta) ja siis otsitakse juba sind üles:)
     
  3. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    Palun seleta mulle mis kasu on ajutiselt arvelt maha võtmisel, kui peale mind pole mitte keegi sellele kordagi 4 aasta jooksul ülevaatust teinud. Siklil numbreid küljes ei ole ja mina pean hakkama iga kahe aasta tagant ajusid nussimas käima ARKis.
    Ma viisin küll kunagi omapoolse ostumüügi lepingu ARKI, sealt tädike väitis küll, et nende arvutis peaks näha olema, et ma olen selle ära müünud, AGA siiski paberivabas arkis see ilusti minu nimel rippumas.
     
  4. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    Google kaudu tuli välja selline leht.
    http://bike.motors24.ee/Default.aspx?pa ... &id=339066
    On seal ka mingi tel nr, helistamisel võeti küll vastu, aga rääkida ei tahetud. Kas keegi teab kas see on sellesama Älexi number?

    E: Sain kätte, aga väideti, et seost selle rattaga temal ei ole, et temal on malaguti. Älexi postitustest leiab, et ta müüb mingit malagutit.
     
  5. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Mis see ostumüügileping ARK-i omadele peaks andma? Mitte sittagi. Uus omanik pole ju seda oma nimele reganud ja seega on ju masin sinu nimel ja mingi müümise jutt arkimuti poolt on mukikaka.
    Kui 1min kohaleminemist iga kahe aasta tagant nim. ajudenussimiseks, siis on küll närvid ikka päris per--ses omadega juba.
    Kirjuta neile avaldus, et seda ratast ei ole sul üldse enam olemaski ja ammu utiilis. Kustutatakse see asi üldse registrist ja asi mutt.
     
  6. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    Kas see nüüd just 1min on, aga hakata iga 2 aasta tagant taaskord arki sammuma, kuna keegi türapea kuskil päraperses sõidab ringi masinaga, mis ikka veel sinu nimel ripub.
    Üritan esmalt omaniku üles leida, siis alles vaatab seda kustutamise asja.

    Arki tädikese jutu ütlesin seda, mida tema mulle ütles.Tema väitis, et pani mingi märke juurde, et mina olen selle edasi müünud või midagi sellist. Misasi ta tegelt on, seda juba hui teab. Ilmselt astun ka täna arkist läbi ja uurin mida ma sellega ette saan võtta. Ausõna ma ei viitsi hakata iga 2 aasta tagant arkis käima hakata, lihtsalt sellepärast, et mingi vend ei suvatse seda ümber kirjutada. Või miks ma üldse peaks? Nahhui mina pean arkis lolli mängimas käima?
     
  7. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0
    Miks pead arkis "lolli" mängimas käima on ju SINU enda süü. Kes sind takistas kohe müües asi ARK-is ametlikult vormistamast? Hoiti sind vägisi ARK-ist eemal eksole? See selleks.
    Mina läheks seda teed, et kirjutaks avalduse, et antud ratast enam ei eksiteerigi ja saad selle lõpuks registrist üldse kustutatud. Saab ka autode puhul nii toimitud isegi lammutustõendit mitteomades.
     
  8. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    Ega ei takistanudki. Müüsin "sõbrale " (foorumis groovy), lubas ja väitis et käib ära, siis ei uurinud ise. Eks ikka minu süü kelle veel, aga SELLEPÄRAST ma ju seda omanikku otsingi!


    Samas kui ma teen arkis, et kõik lammutatud ja utiilis ja see vend tartus sigadusega hakkama saab aga mina rahus olen väitnud, et olen kõik ära visanud siis vaadatakse ka ju üldse, et kuidas pill üldse elada saab? Kas arkist on üldse võimalik pärast minu kontakte kätte saada? Dokumendid paberkandjal võivad ikka kuskil ringi rännata ju.
     
  9. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Mis sa hädaldad, sina kiskusid asja juppideks ja müüsid maha, see, mis või kus hiljem välja on roninud ei ole enam sinu asi. Dokid ka kadunud jne.
    Kui registrist kustutatud, siis ei ole selle asja kohta mingeid andmeid ju enam kuskil olemas ja mingite dokkide vehkimine ei koti enam kedagi. Perset pühkigu nendega. said uued omanikud siiamaani ilma dokkideta hakkama, saavad ka edaspidi.
     
  10. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    Kui lähen jutuga, et utiliseeritud ja pärast kutt välja ilmub sellega ARK-sse või mingi sitaga hakkama saab, siis on loomulikult jama ju. Käsitletakse kui ametiasutusele valeandmete esitamist ja jama vast rohekm kui kopka eest. Nahhui mul siis seda vaja on?

    Esialgu üritan siiski omaniku üles leida. Samas peab see ka paika, et ostu-müügi lepinguga arki minnes jääb märge, et võõrandatud ja jamade korral pöördutakse uue omaniku poole. Ehk siis praegu siiski vist mulle jamasid ei tohiks tulla, aga siiski tahaks seda oma nimelt ära saada anyway.
     
  11. ILaisaar

    ILaisaar New Member

    1
    0
    0
    55584336
    võtke kohe ühendust!
     

Jaga seda lehte