Põllega roller!

Discussion in 'Tuuning' started by Sakunne, Nov 6, 2007.

  1. Sakunne

    Sakunne New Member

    27
    0
    0
    Nägin mingiaeg ühte Talna vahel ja tuttav rääkis, et Pariisis palju selliseid.

    Mis materjal ja kuidas kinnitub - teab keegi :eek:
     
  2. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    ma muidu ei mõika mis mõttes põllega?
    ehk suudad ära seletada? :roll:
     
  3. Flamer.^

    Flamer.^ New Member

    56
    0
    0
    Aa seda asja ma olen näind jah ja ise ka mõtlesin, kust saaks, aga ei kujuta ette pole poodides kuskil näind...
    Äkki tüübil oli mingi isetehtud vms :D
     
  4. Odyssey

    Odyssey New Member

    9
    0
    0
    Ei, Pariisis on jh selliseid palju. See on selline asi et saab tõmmata jalgade peale või nii, mina ütleks nagu tekk , et kinnitub jalgadeesise gondli äärtesse või midagi nii ja siis tõmbad jalgadele peale et nt. märjaks või poriseks ei saaks , sest Pariisis sõideti kingade ja ülikondadega ringi :D
     
  5. engine

    engine New Member

    1,280
    0
    0
    sääne asi mega hää ikka
     
  6. Odyssey

    Odyssey New Member

    9
    0
    0
    Jah , sellised olid enamikul masinatest.
     
  7. Sakunne

    Sakunne New Member

    27
    0
    0
    Huvitav, mis materjalist - peax küllalt jäik olema, et hirmsasti ei loperdaks :eek:
     
  8. makuke

    makuke New Member

    44
    0
    0
    PVC-st, ja tagapõhi kaetud kallimatel variantidel goretexiga. Londonis oli üks baigivend sellise asja aretanud laibakate külge nii, et kui esiratta alt paska viskab siis need püksteni ei jõua.
     
  9. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    Tegelt suht mark oleks sellisega sõita :roll:
     
  10. Sabakas

    Sabakas New Member

    228
    0
    0
    Päris mark oleks pärast sõitu mustade pükstega kõndida ringi ,
     
  11. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    No seda jah :roll:
     
  12. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0
    teed lõkke ka selle alla, siis megasoe. igatahes minult saab tellida sellist asja. hinda ei mäleta.aga osadel masinatel oli kohe originaal lisavarustuses se.
     
  13. Sakunne

    Sakunne New Member

    27
    0
    0
    Milleks krt veel goretex :eek:
    pvc nagunii miskit läbi ei lase. ei siiapoole ega sinnapoole :roll:
    Mõtle välja see hind siis vaatame, äkki kaubaks läheb ka :wink:
    Lõkkega palju jama - leeklamp aitab :lol:
    Mõelge välja, kuidas mootori jahutusõhk sinna alla suunata 8)
     
  14. MaOlenTiit

    MaOlenTiit New Member

    138
    0
    0
    ei tea minu arust suht mõttetu asi mul ei pritsi mingi valemiga soppa jalgadele.... aga nuh vihmaga oleks vist hea aga jah .... :D muidu kui kiiresti läbi lombi sõidan siis kiiver ja pluus sopane :D ma ei tea kuidag pritsib üle spidoga naguu soppa suurema kiiruse peal :D
     
  15. v-501

    v-501 New Member

    750
    0
    0
    sinna alla paned lisaradika ja lased tosooli läbi sealt
     
  16. Flamer.^

    Flamer.^ New Member

    56
    0
    0
    Kui esiporikat peal pole, siis pritsib esirattast ülesse ja kõrvale ning tuul puhub selle sulle peale ;)

    Muidu jah hinnakst oleks huvitatud ja kust saaks vaadata millistele rolleritele on olemas...
     
  17. Sakunne

    Sakunne New Member

    27
    0
    0
    Kui tahad sellist põlle nagu sul vaja on tuleb ise teha, seepärast tegin täna loomkatseid - kruvisin gondli lahti ja panin põlle esiserva pidi gondli ja esipaneeli vahele - materjaliks suur must prügikott.

    Peab ütlema, et isegi sellise materjali puhul oli efekt täitsa olemas - tunduvalt soojem jalgadel.
     
  18. Sakunne

    Sakunne New Member

    27
    0
    0
    Muarust pole see krossikatel tuule pärast :eek:
     
  19. MaOlenTiit

    MaOlenTiit New Member

    138
    0
    0
    need kes krossi sõidavad võistlust mõtlen ei olegi need tuule jaoks vaid kaitse eesmärgiks maq ei tea materjali aga need päris kõvad asjad .... aga on ka neid plastik jkunne ja need on jah tuule jaoks mõni paneb aga see rikub välimust minu arust aga praegusel ajal oleks päris head külmal ilmal aga ma kasutan sõidu kindaid ja nendega kah soe ja kui külm hakkab panen ühed kindad veel :D
     
  20. piaggio

    piaggio Member

    128
    0
    16
    suht mõtetud asjad need tegelt mul olid ka motikal panin korra külje maha kohe oli puruks. :|
     

Jaga seda lehte