pazawazari Mbk Nitro 98'

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by pazawazar-, Apr 5, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. pazawazar-

    pazawazar- Member

    561
    0
    16
    Tervist , kuna kevad käes ja nüüdseks on juba mida näidata siis panen ka enda tagaveolisest paar pilti üles .

    Kohe eemaldasin ka sellised jupid nagu : Fighter esituli , Downhill lenks , Bcd monoseat ning alustasin rolleri originaali ehitamisega

    [​IMG]


    [​IMG]

    Toodud sai ta suvepealinnast ning müüja puhus mulle kena muinasjuttu et asi astub ikka 130-140 edasi ja praegu ainult kolb läbi jne . peab ikka loll olema et sellist nalja uskuda:D kuid kuna tegemist oli hea pakkumisega siis tasus kaup ennast ikkagi ära.

    Praeguseks olen mootorisse pannud -

    silinder : Malossi sport 70
    väntvõll : Originaal & c4 laagrid ning uued simmerid
    karburaator : Dellorto 17.5 S6 käsitoorega
    õhufilter : Originaal kust leiab S6 kahekihiline mida katab Motul filtriõli
    klapid : Originaal mida modisin natukene paremaks ja sisse läksid Malossi Carbon lehed
    summuti : Gianelli Reverse sportsummuti
    variaator : Aprilia www originaal
    siduri lähedusse panin kollase survevedru ning sinised sidurivedrud

    Sügiseks sain ta enam-vähem kokku tänu heade sõprade abile ning sai natuke aimu ka sellest kahetaktisest.

    [​IMG]

    Talvel võtsin ta siis paljaks raamiks ja kõik mis sellest ajast külge läks sai korralikult puhtaks lakutud ja hooldatud.

    Said Vahetatud :

    gripid : Progrip
    veepumba sisu : Rms
    kõik uued tihendid : Rms
    uued rehvid : Pirelli ees ja Michelin taga
    uus tagatuli : Originaal
    süütemäng & cdi ning süütepool: Ducati
    spidomeeter : 2003 aasta aeroxi pealt
    esimesed suunatuled : Originaal
    esituli : Originaal
    tagaamort : YSS Racing
    kick : Str8 carbon

    Teema tegin eelkõige sellep et endal hea jälgida millal mis vahetanud olen ning ka teistele näidata millega liigun . Igasugune kriitika on ka loomulikult teretulnud .
    Homme lisan tegemistest pilte ning uut infot progressist.
     
  2. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    Ai mulle meeldib.Kevadel tahan paaru(A)
     
  3. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    ma sikutan tagale selle kui näeme ;)!
     
  4. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    oppa kes masinast teema tegi :eek: , väga meeldiv masin ning suurelt edu sulle selle musuga. Selline küsimus ka et on sul seda bcd mono't müüa`?
     
  5. M121

    M121 New Member

    636
    0
    0
    vahi mis masin lumealt välja sulanud :) suvel tahan tiiru saada!
    nael rehvi ;D
     
  6. euphoria

    euphoria Member

    197
    0
    16
    dvvj aja asi timmi, suvel saab hakata koos paaru laskma. edu!
     
  7. Hertz

    Hertz New Member

    383
    0
    0
    Oi ,väga kena Sinust Freddy,et teema tegid.
    Kui sügisel sain sõitu teha,siis juba astus hästi edasi.Nüüd vist veelgi paremini.
    Tubli töö:) Üks roller jällegi ülihoidva omaniku käes!
     
  8. pazawazar-

    pazawazar- Member

    561
    0
    16
    Äitäh teile :) , kuna täna all-korrusel interneti ühendus kuidagi minuga sõbrustada ei tahtnud siis pildid jäid kahjuks teise arvutisse , aga leidsin ühe pildi milline ta enne minu kätte jõudmist oli :

    [​IMG]

    täna sai jälle 3 tundi kasuisaga el-süsteemi vaadatud ja tehtud . Kahjuks on nii et originaali tagasi tegemine on ikka kordades keerulisem . Miks mul sellega jama on - kuna mootoris oli ennem kogu stuff cpi oma (peale silindri ja bloki ) siis on ka el-süsteemi kohandatud cpi mähise jaoks . eks kui edusamme tuleb siis annan teada ning lisan pildimaterjali :)
     
  9. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    sandrewi vana siis ?
     
  10. pazawazar-

    pazawazar- Member

    561
    0
    16
    ei tea kelle vana ta siit foorumist .
     
  11. ConversE

    ConversE New Member

    651
    0
    0
    jeap
     
  12. Aimar

    Aimar Member

    43
    0
    6
    Pazawazar sai siis sumpa ka minukäest kätte, ehk siis täna peaks rolleri esimesi hääli sellel aastal kuulma 8)
     
  13. pazawazar-

    pazawazar- Member

    561
    0
    16
    niisis mis vahepeal tehtud

    [​IMG]

    kuna veepumba tiivik oli täielikult kinni kiilunud ja ühtegi pidi seal ei liikund siis lammutasin seal kõik lahti . tiiviku kätte saamiseks kulus ca 1h kuna ennem tuli roostes laagrid lihtsalt puruks peksta ja siis tiivik ise kuidagi kätte saada , pärast läks sisse remontkomplekt mis sisaldab kogu veepumba sisu .

    väike variokaane puhastus

    [​IMG]
    [​IMG]

    siis ühelpäeval tekkis huvi et miks üks suund selline tuhm ja mäletamistmööda ei töödanud see ka .

    [​IMG]

    võtsin siis lahti , jube kärsakas oli sellel küjes ning sees oli mingi kiip täiesti must süsi , viskasin selle kiibijäänuse sealt minema ning otsisin üles 2 klemmi mis toidavad seda kaadervärki seal ning jootsin sinna 2 juhet külge . nüüdseks suunad tip-top.

    [​IMG]

    ning nüüd siis peamine murelaps - suure tähega Elektrisüsteem.

    [​IMG]

    päris mitu tundi olen kokku juba leitanud seda asja , süüde on korras aga tulede ja teiste tarbijate pool on vaja veel teha

    [​IMG]

    homme lähen toon tosooli , bensiini ja õli ja valan sisse ning proovin käima panna .
     
  14. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    ilus töö, ilus masin, keep going 8)
     
  15. pazawazar-

    pazawazar- Member

    561
    0
    16
    tänud :) , mudu bcd mono läks juba ammu vahetusse , nüüd originaal mono peal 8) täna sain tosooli ja bensiini ning õli peaks ka lähipäevadel saama . kuna uued klapilehed saan alles nädalalõpul camexist tuua siis homme proovin cpi klapid peale panna ja äki saab isegi käima . homme ka uuemad pildid :)
     
  16. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    esivelg läheb värvi alla ikka ? :p
     
  17. pazawazar-

    pazawazar- Member

    561
    0
    16
    see on vanem pilt ja siis oli raineri esivelg veel all , praegu juba ikka kollane esivelg all , homme teen uuemad klõpsud ja sheerin uuendusi :)
     
  18. pazawazar-

    pazawazar- Member

    561
    0
    16
    niisis esivelg ning päevasaak :

    [​IMG]

    siis võtsin bloki puhastuse ette :

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    ning eile sain ta tööle :

    [​IMG]

    [​IMG]

    algul tossas päris hea isuga , kuid poole tunni pärast oli täitsa ok . liigub väga kenasti , esimene ots ikka kerkib kui rulli keerata . homme panen sinised vedrud ja kollase surveka , siis peaks natukene teravam olema . elektrisüsteemi sain ka täna lõpuks peale , esituli on täitsa kena kuid tagumisse otsa pole veel särtsu jõudnud - homme testriga kallale .
     
  19. Aimar

    Aimar Member

    43
    0
    6
    Veeery Niiice 8)
     
  20. jooseph

    jooseph New Member

    24
    0
    1
    Väga korralik, varsti tõmbad mu KX125le ka koti pähe :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte