piirajad!!!!!!ABI

Discussion in 'Tuuning' started by tmsroller, Jun 9, 2012.

  1. tmsroller

    tmsroller New Member

    2
    0
    0
    Tere,
    Sooviks võtta piirajad maha (sumbutajast,ajust,karbussist)
    kas keegi oskaks anda täpsed juhised vm ,kus need võiksid täpsemalt asuda või mingid joonised või õpetused:D
    Tänan!!!
     
  2. Unique9

    Unique9 Member

    404
    1
    18
    Summutis: Tavaliselt on leegitorus (koonuse või mingi seibi moodi asi). Kätte saad kui algul ajad traadi sisse ja vaatad kus ta on, siis kas lõikad sumpsi sealt pooleks või lõikad mingi augu sisse ja siis mõtled ise kuidas kätte saad.
    Ajus: Aju pole mõtet üldse torkida, lihtsam uus ilma piirajateta osta.
    Karpas: Et piiramist vähendada vahetatakse düüse suuremate vastu aga seda juhtul kui on sportsumpad, suurem silinder jne mootori tuuning.
    Variaatoris: Osadel rolleritel on ka variaatoris piiraja, seibi või puksi kujul.

    Pole just ise mingi rollerifriik või asjatundja aga usun, et kuidagi sain ikka abiks olla!
     
  3. tmsroller

    tmsroller New Member

    2
    0
    0
    aga ka seal summutis ei ole piiraja see sõel?
    ja kas te teate,kas seal variaatoris on Tms Via Sprint 50cc rolleril piiraja või ei?
     
  4. Unique9

    Unique9 Member

    404
    1
    18
    Sõel on seal paksu osa sees, seal peabki sõel olema. Piiraja on leegitoru sees kui on, seibi või koonuse kujuga.
    Variaatoris on kas seib või puks. Kui seib siis võta vahelt ära, kui puks siis tuleb välja treida treipingis või kuidagi teisiti.
     
  5. henx12

    henx12 Member

    247
    0
    16
    minu rollul oli sees katalüsaator mis oli umbes ja segas rolleri minekut ilgelt vähemalt mu yamaha jog r-il oli nii
     
  6. getosmurf

    getosmurf Member

    810
    0
    16
    TMSidel on süütes piiraja.. mul hakkab 85km/h pealt jõnksutama..ajust lõikad/eemaldad heleroosa juhtme..
     

Jaga seda lehte