Piston Stops

Discussion in 'Soovitused' started by kyla-ants, Märts 22, 2008.

  1. kyla-ants

    kyla-ants New Member

    44
    0
    0
  2. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    Muidugi tasub, see aitab kinni hoida võntvõlli, see, tähendab, et saad probleemideta maha võtta variaatori ja pealt keerata generaatorit hoidva mutri.
     
  3. kyla-ants

    kyla-ants New Member

    44
    0
    0
    Kõik on OK, aga neid on kahte suurust: M14/55mm ja M14/70mm, ma ei te kumbat tellida...
     
  4. mikkk6

    mikkk6 New Member

    221
    0
    0
    ma arvan et see võib suure pingutusega kolvi ka ära lõhkuda, pigem tee nii , et vaata kui kolb on kanalitest üleval pool , siis vala õli sisse ja küünal peale, ja ei liigu see väntvõll sul kuhugile.
     
  5. kyla-ants

    kyla-ants New Member

    44
    0
    0
    Mul on 4T mootor, ma ei usu, et see tehnika eriti tervislik mootorile oleks... Tahaks infot mõne tegelase käest, kes on ise piston stopperit kasutanud..., kas on ilmnenud ka kõrvalmõjusid?
     
  6. K-1

    K-1 Member

    291
    0
    16
    Minuarust üks väga viis riistapuu on see - ei maksa kah peaaegu mitte midagi seega isetegemine on möttetu ajaraiskamine.
    Pole kordagi mitte kusagil näinud ega kuulnud, et see oleks kellegi kolvi ära löhkunud - maksimaalselt tuleb möni mikroskoopiline kriimuke sisse aga see juba poh ka.
     
  7. kyla-ants

    kyla-ants New Member

    44
    0
    0
    2T on nii, et küünal läheb silindri peast vertikaalselt aga 4T kuskil 45 kraadise nurga all...
     
  8. Grave

    Grave New Member

    339
    0
    0
    seepärast see ei sobigi 4t masinale :/
     
  9. kyla-ants

    kyla-ants New Member

    44
    0
    0
    Tellisin ära, kui midagi perse keeran siis annan teada :D
     
  10. kymcovitality

    kymcovitality Member

    107
    0
    16
    4 taktiliste masina küünlatüüp on hoopis teine. Tema silindripeal on peene keermega küünlaava, kuid 2 taktilisel selline pika vahega keere. Olen 95% kindel, et see ei sobi sinu masinale.
     
  11. kyla-ants

    kyla-ants New Member

    44
    0
    0
    Easy lehel olid sobilike masinate nimed ülesse rivistatud ja seal oli paar 4T kaa...
     

Jaga seda lehte