PROJECT STUNT 08

Discussion in 'Jutud' started by GReddy, Jun 12, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. GReddy

    GReddy New Member

    232
    0
    0
    Et ükspäev hakkas veidike igav mõtlesime ajada oma tavagäng kokku ja näidata RK rahvale ,et millega ka Tartus tegeldatakse ning kuhu Eesti stunditase on vaikselt juba arenenud.
    Video monteerisin kokku mina ,filmisime kasutaja Carli sony handycamiga , tema ja mina läbisegi ,videos sõidavad kasutaja Sandrew (booster) ning Sunflower (aerox).
    Klippe filmisime tänasega kokku 2 päeva ning tubli päev otsa kokkupanekut veel minupoolt otsa.(esimene kord selle programmiga minujaoks)
    Head vaatamist ning vabandame ,et pilt veidi kohati väriseb ja on säbruline , PUUDUS KAHJUKS STATIIV !
    Kindlasti ei jää see meie poolt viimaseks videoks ! Video minuarust sai isegi üsna huvitav , palju materjali mida pole enamus näinud . Algselt on videosuurus 6giga!! Varsti saadaval ka parema kvalitdeediga. Aga algselt seegi :
    VIDEO
     
  2. approx-

    approx- New Member

    816
    0
    0
    Respect hea töö mõlemad lasevad lihtsalt hästi sõitjaid oleks võinud ainult rohkem olla hea töö :wink: :wink: :wink:
     
  3. kiki

    kiki New Member

    257
    0
    0
    videosi võiks veel teistest sõitjatest kh olla.
    ntx põlvakatest jne.
    muidu super :D
     
  4. GReddy

    GReddy New Member

    232
    0
    0
    noo me tartukad hoiame kokku (KL)
     
  5. Cuum

    Cuum Guest

    0
    0
    0
    Väga hea (Y) aga siis oleks super olnud kui nt Mõlemad olex kõrvuti tagarattal lasknud :D
     
  6. lennar

    lennar New Member

    352
    0
    0
    Sunflower küll mingi stunter pole ;)
    Muidu normal video .
     
  7. brooker

    brooker Member

    516
    0
    16
    Video on minuarust üpriski hea !
    Väga meeldis see kus sander lasi stuntbari vastu asfaldit ja sõitis edasi ning kus siim lasi ringe ilma jalgu maha panematta :) !
    Ülejäänud oli ka hea !
     
  8. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Mingeperse , mai näegi , täpselt siis kui sandrew hakkab tagal laskma , tuleb mingi lollakas reklaam. :|
     
  9. Gaastra

    Gaastra New Member

    43
    0
    0
     
  10. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Jumala asjalik tegelt, sander laseb päris kiiresti ringe juba, jalg ka veel paika panna siis oleks hea, varsti istudes ka juba ringe tegema ;)
     
  11. -red-eye-

    -red-eye- New Member

    519
    0
    0
    Mulle täitsa meeldib.
     
  12. Alpss

    Alpss New Member

    1,005
    0
    0
    Mõte on hea, aga teostus saab alati parem olla ( ei ütle et ise teeks paremini ) . Eks tehke uus video statiividel ja värkidel ja mõlge kõik varem läbi, siis vast peaks juba hea video tulema .
     
  13. Marten ;)

    Marten ;) New Member

    340
    0
    0
    Tee siis paremini.

    Normaalne video, aga tõesti, osavõtjaid jäi tsipa väheseks :D
    Kasvõi Suurna oleks võind veits tagal lasta :D
     
  14. GReddy

    GReddy New Member

    232
    0
    0
    No jõuab ja ma pole ka päris universal studios ,et ma mingit Lord of the ringsi hakkan teile valmistama :D , aga see väike treileri moodi asjake lihtsalt
     
  15. poizzike

    poizzike New Member

    84
    0
    0
    Battle? :p
    Mina isiklikult ootan küll teistelt linnadelt ka vastust.
     
  16. approx-

    approx- New Member

    816
    0
    0
    kui see trailer siis on supper :D
    mingi 20min äksjoonit oleks küll hea kuid siis juba korralikud introd ja outrod ja kõik tuleks khm teha aga noh väike ette kujutus on ees eks me oota siis vaheaja lõppu umbes? :D
     
  17. GReddy

    GReddy New Member

    232
    0
    0
    Sandrew tahtis iseendast mingi video kokkupanna ,aga ei välista ,et mingi ühispauk ka tuleb ;)
    Lihtsalt nende võtetega oli ka oma kamm , kell 7 õhtul oli hakata plaan filmima ,aga noo enne 21.30 tavaliselt ei jõudnud:D (kmhkhmhkm nimesid ei nimeta ,aga sunfloweri süü:D)
     
  18. Brain

    Brain New Member

    297
    0
    0
    Normaalne video. Tartus, Põlvas mujal linnades stuntereid täis, Võrul pole midagi näidata :(
     
  19. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    Kuule minu arvates ülikõva video, Sandrew'i tase on kõvasti tõusnud, palju paremini teeb stoppiet ja muid asju.

    Harjutage veel ja jõudu ja jaksu teile.
     
  20. Carl

    Carl Member

    158
    0
    16
    lahe video , mulle väga meeldis. Hästi kokku pandud jne. Aga kaamera on küll mingi kehva olnud vist? Muidud alguseks väga hea.
    :D :D :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte