raks100(Egert) Mithubishi Lancer 83kw 94.a

Discussion in 'Lugejate autod' started by raks100, Märts 3, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. raks100

    raks100 Member

    634
    0
    16
    Teen ka enda autost siis teema siia. Tegemist siis 94.aasta Mitsubishi Lanceriga , 1.6 mootor ( 83kW ), sedaan , läbisõit on 280 000 km , esmane registreerimine 2004 , ülevaatus kehtib selle aasta lõpuni , esivedu , masinal on peal gaasiseade - töötab nii gaasi kui ka bensiiniga , manuaal ,

    Varustus :
    4xelektriaknad , 2x turvapatja , katuseluuk elektriline , 14" valuveljed , roolivõim , kesklukk , elektripeeglid , stereo

    plaanidest siis , et tahaks suveks mingid korralikumad valukad alla ning veidike muusika süsteemi nokitseda jms. Midagi suurt nagu plaanis pole.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Lisan ka juurde, et masin müügis. Kui kellegil huvi, siis PS
     
  2. l3gion

    l3gion Member

    622
    0
    16
    Re: raks100(Egert) Mithubishi Lancer 94.a

    Välimuselt masin midgi erilist pole aga kole ka mitte 8)
    Gaasiga tuleb odavam sõita ? :D
     
  3. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Re: raks100(Egert) Mithubishi Lancer 94.a

    Muidugi.
    Sitaks kena japs on, masin küllatki vana aga lisavarustus on päris rikkalik tegelt. Valge värv istub hästi
    Palju edu masinaga! :wink:
     
  4. raks100

    raks100 Member

    634
    0
    16
    kui ma nüüd viimaste andmetega väga mööda ei pane , siis gaasi oli viimati kui vaatasin 8.50 . ning liitriga saab tsipa rohkem kui liitri gaasiga.

    thx. masin juba olnud mu peres mingi 5 aastat. nüüd siis minu oma 8)
     
  5. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Mul tekkis küsimus, et mis moodi seda gaasiseadet tangitakse? Ning kas tal on mingi eraldi mahtuvusenäidik ka?
     
  6. raks100

    raks100 Member

    634
    0
    16
    tangitakse nii : taga pamperi küljes on sihuke auk , kuhu läheb aint spets otsik külge . tankida saab näiteks kadaka nestes. taga selle paagi kyljes on näidik mis näitab palju gaasi on ( käsipidurijuures on ka sihuke pisike junn mille peal elektrooniliselt näitab palju gaasi alles on ) .

    alguses kui auto hommikul tööle panen , siis käivitab bensiiniga. siis kui mootor on soenenud siis lülitab ise automaatselt gaasi peale üle ja vsjo. ise ei ole mingit jamamist. kõik käib automaatselt. kui gaas otsa saab , siis vahetab automaatselt bensiini peale.

    kui ma ei eksi siis selle gaasiseadme paigaldus läks maksma mingi 10000eeki ( +-1000 , ei mäleta täpselt ) , aga tänu sellele on ikka raha kokku hoitud sitaks.
     
  7. l3gion

    l3gion Member

    622
    0
    16
    Aga kas gaasiga sõites on auto ka sama äkiline kui bensiiniga sõites? ,et nagu ei ole gaasiga uimasem vms.?
     
  8. raks100

    raks100 Member

    634
    0
    16
    suht äkkiline ikka. no kui veidi uimasem siis mingi 5% vbolla.
     
  9. MHr-VanJa

    MHr-VanJa Bännitud Bännitud

    378
    0
    0
    Kena kere, palju naisi taha mahub? pagasniku võiks korralikumaks teha, õlled tahavad head ja hella kätt. ;/
     
  10. nrgchris

    nrgchris Bännitud Bännitud

    805
    0
    0
    Peres suht palju gaasi pealt autosi olnud :) Ja ameeriklased aga kõik võtsid rohkem gaasi kui bensiini ja läksid 10% äkilisemaks vähemalt kui bensiiniga.Aga mai tea mulle pole kunagi meeldinud valget värvi auto.Aga edu sulle sellega :)
     
  11. antiii

    antiii Member

    459
    0
    16
    Korralik masin tundub olevat. :wink:
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte