Roller ~10k või koguda veel raha?

Discussion in 'Soovitused' started by fredd, Apr 27, 2008.

  1. fredd

    fredd New Member

    17
    0
    0
    Tahaks suveks endale kiirelt rollerit osta, pole varem rollerit omanud niiet ei tea midagi neist, peale selle, et Aprilia ja Aerox on hea, kuid need on veits kallid. Mulle ilgelt meeldib Aprilia SR50, aga see jääb hinnapiirist vist välja.. Niiet siis küsimus: kas on mingeid häid rollereid ka 10k hinnapiirirs (kasutatult), või on ainult hiinakad ja tasuks koguda veel raha?
     
  2. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Kümne kilo eest küll peale 4t hiinakate ei saa.
    Kogu vähemalt 15k kokku..
    või 13,5k (Saab tutika Keeway F-Act´i koos hea lisavarustusega. Motodepoos laotühjendus.)
     
  3. fredd

    fredd New Member

    17
    0
    0
    On see keeway hea ka? Võibolla saaks 13,5k kätte.. Ma vaatan, et siin foorumis mõned apriliad on 13-14k, aga ma ei julge niimoodi osta ka lampi, ma ei oska kontrollida kas on katki jne, pärast saan mingi pasahunniku mida parandama jäängi.
     
  4. Kunnar

    Kunnar New Member

    237
    0
    0
    Ei keeway pole küll midagi erilist vaata mingi honda , aprillia , yamaha/mbk ,suzuki , benelli , malakas , piaggio , gilera , peugeot vms !
     
  5. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36
    Kogu aga veel ja osta ikka mingi nimega asi ja soovitavalt tuunimata masin.
     
  6. Met

    Met Member

    76
    0
    6
    Julgen soovitada Yamaha Neost. Hinnad jäävad allapoole aeroxitest jms ja üldiselt on kiire ning mugav roller. Ei tule temaga mingeid erilisi jamasid ka. 2T minarelli mootor käsitoorega. Vastupidavus on hea.
     
  7. fredd

    fredd New Member

    17
    0
    0
    Palju muidu Aprilia'de LS on, kui ära hakkavad lagunema? Mingi 15k LS'iga apriliat on mõtet üldse osta?
     
  8. Met

    Met Member

    76
    0
    6
    Oleneb sellest, mis seal vahetatud on.
     
  9. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36
    15K pole veel mittemidagi hullu,kui masinat on õigeaegselt hooldatud ja hoitud.
    olen näinud saksa kuulutusi kus rollerite läbisõit on olnud 70+80tuhat ja ka veel
    sõidavad. Nii,et varu peaks nendel masinatel ikka olema.Jutt ei käi Hiinakatest!
     

Jaga seda lehte