Roller, kuid milline?

Discussion in 'Soovitused' started by Stenn, Mai 30, 2008.

  1. Stenn

    Stenn New Member

    159
    0
    0
    Tervist siis.Kool lõppemas ja saan omale ka varsti rolleri.

    Olen siin foorumis juba tasapisi peaaegu nädal uurinud neid teemasi jne.
    Mis rollerit soovitate osta kui hinna vahe on kusagil 8-13k(rohkem ei raatsi raisata) :p

    Olen vaadanud, selle hinna sees CPI ja Keewayd.
    Kuid kas neile on vabalt varuosi saada?Põhimõtteliselt, et kui mingi asi üles ütleb, pole vaja kusagilt välismaalt tellima hakata jne.Teate küll mida mõtlen.

    Ette tänades.

    Sten.
     
  2. Mariokro

    Mariokro Member

    412
    0
    16
    Jah, CPI ja Keeway alustajale parim ;)
    Mootor on minarelli horisontaal, seega paljud jupid kattuvad sellist tüüpi mootoriga, ja juppe eestis saadaval. Soovitan soojalt ;) www.mulgimotoari.ee siit peaks leidma kõik varuosad mida vaja.
     
  3. Raul

    Raul New Member

    132
    0
    0
    Kui ma endale veel rollerit vaatasin ,siis käisin koplis yhes poes,kus myydi keeweysid ja kui isa kysis et kas neile varuosi ka on, siis näidati ja selgus et terve yks ruum oli varuosi täis
     
  4. P!nkStyle

    P!nkStyle New Member

    16
    0
    0
    Mina isiklikult soovitaks osta mingi tuntub kaubamärk,näiteks rox (Yamaha aerox) või mingi aprilia Sr.kasutatult saad pisikeste iluvigadega roxi või sri umbes 13-14 kiloga :wink:
    See on kõigest minu arvamus


    Markus.
     
  5. Kunnar

    Kunnar New Member

    237
    0
    0
    Keewayd ja need muud huinjoobanid pole just mitte eriti head. Soovitan võtta ikka mingi kõvema masina! Aprillia , MBK/Yamaha , Piaggio/Gilera , Hondad suzukid jms . Aga tead ,juppe neile kindlasti leidub!
     
  6. Stenn

    Stenn New Member

    159
    0
    0
    Piaggio on ka itaalia toodang?

    Eks mul ole aega vaadata, aega veel on.
     
  7. Kunnar

    Kunnar New Member

    237
    0
    0

    Jah ,neil väga väga vastupidav mootor . Uutel Aprilliadel on ka piaggio engine !
     
  8. Stenn

    Stenn New Member

    159
    0
    0
    Aga kas piaggiol on minarelli horisontaal mootr, et jupid kattuksid ka teiste firma omadega juhul kui ühel pole :)?
     
  9. raitonrait

    raitonrait New Member

    808
    0
    0
    ma apriliat ei soovita, kuna sellel on metsik kytusekulu, aeroxon parim , voi kui ikka algaja siis keeway
     
  10. Kunnar

    Kunnar New Member

    237
    0
    0

    Tal ikka omaette mootor mis ongi piaggio mootor . Ja piaggio juppe liigub ikka !
     
  11. Stenn

    Stenn New Member

    159
    0
    0
    Okei, üritan uurida infot nende kohta. Või ,kas oskate öelda äkki mis on piaggio nõrgad kohad millele peaks rohkem tähelepanu pöörama, mida tegema jne.

    Et olen suht kursis mootori ehituse ja tööga ja midagi oskan ikka teha kah kuna alustasin ise võrridega. :D
    Aga vot rollerit nii hästi ei tunne.
     
  12. Kunnar

    Kunnar New Member

    237
    0
    0

    Kontrolli esimesin amorte kui Piaggiot vaatama lähed , hmm siis nagu vaata gondleid ja pidureid jms!
     
  13. Stenn

    Stenn New Member

    159
    0
    0
    Aga selles suhtes ütleme et ostangi mingi Piaggio NRG et kas, siis võin ükskõik millised rullikud, surve/siduri vedrud alla lükata? Et ei pea vaatama mis millegile sobib jne.?
     
  14. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Tahaks ka näha kust nii odavalt siis saad ? mingi ära hooratud vb saad .
     
  15. P!nkStyle

    P!nkStyle New Member

    16
    0
    0
    umbes 13kilo eest saab täitsa normaalse pilli kui otsid ja vaeva näed,kui otsida ei oska siis muidugi ei saa. :roll: :|
     
  16. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    Mkm, sa pead vaatama Piaggio mootorile sobivaid.
     
  17. Arni

    Arni New Member

    339
    0
    0
    Alguseks võiks ikka olla mingi keeway või CPI. Kui midagi perse läeb ei ole niikahju kui oleks yamahast või apriliast. Aga jah minu arvamus! :roll:
     
  18. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Soovitan ka CPId ja Keeway'd :D enda CPI juba n2inud sellist elu ja sõitnud 9000km .. nüüdseks olen tellinud mõned tuuningjupid ja olen ostnud orginaaljuppe . Minuarust on see suht hea roller algajale . Juppe on laialt igaltpoolt saada www.mulgimotoari.ee www.brauermoto.ee
    ja veel kui viitsid oodata siis on veel www.scooter-attack.com jne.. aga soovitan eestist tellida probleeme ei tle :D
     
  19. 3000

    3000 Bännitud Bännitud

    30
    0
    0
    noo sina TARKPOISS saad 30 tuhandega ka hooratud masina

    kes otsib see leiab! :)
     
  20. Peebee

    Peebee New Member

    6
    0
    0
    Mõtekas oleks osta mõnelt ,kes toob välismaalt rollereid ja mingid hiinakad on jamad.
     

Jaga seda lehte