Roller talvel ei käivitu..

Discussion in 'Help!' started by karmkarmo, Veebr 23, 2010.

  1. karmkarmo

    karmkarmo New Member

    8
    0
    0
    et siis vändast lüües vänt käib raskel ja tagasi liigub kaa raskelt,mootoriõle on tavaline 10w40.Teadjamad mehed:Kas täissünt oli lahendaks probleemi või on viga mujal? (roller seisab väljas külma käes)
     
  2. AP70

    AP70 New Member

    34
    0
    0
    kui tegu hiinakaga siis ei ole öelda muud kui viska minema ja osta aprilia
     
  3. w2ikekonx

    w2ikekonx New Member

    320
    0
    0
    kle rahune maha kõigil ehk pole selleks võimalusi et kallist masinat osta, isegi kui sa oma AP jahutusse vee paned ja teda väljas hoiad sellise ilmaga tahaks ma näha kuidas sa ta käima peksad;)
     
  4. tannu16

    tannu16 Member

    145
    0
    16
    vii sooja :D
     
  5. --zfunky--

    --zfunky-- New Member

    161
    0
    0
    Õlid on külmaga paksud ja siis käibgi mootor raskelt.
    Õli ei ole mõtet vahetada mingi teise vastu, pigem oota soojasid ilmasid, või peksa natuke aega vänta kuni õlid vedelamaks lähevad ja siis roller käima läheb.
    Külmade ilmadega on hea trelliga käima panna.
     
  6. karmkarmo

    karmkarmo New Member

    8
    0
    0
    kuidas see trelliga käima panek käib siiis??
     
  7. Runnerboy

    Runnerboy New Member

    149
    0
    0
    Minumeelest tuleks võtta variokaan maha ja panna kickstarteri sektori ja käbi vahele õli või mingit muud möksi,mis paneks asja libedamalt käima!!!!!!!!
    Drellile tuleb otsida sobiv padrun,mis sinna otsa läheb::::Seejärel padrun magneeto otsmutri kylge ja käivitama!!!!
     
  8. tannu16

    tannu16 Member

    145
    0
    16
    Raudselt mootoris asi kuna külmaga lähevad õlid kole paksuks
     
  9. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    kui 4t masin, siis vaheta õli ära ja asi valma, sest sul on õli sisse niiskust läinud ja niiskus külmub ära ju.
    autodel on sama jama ju.
     
  10. metsavend

    metsavend New Member

    27
    0
    0
    mu tsinsu seisis ka talvel külmakäes ja läks esimesest laksust käima
    soovitan ka löö hästi palju vändast või siis kasuta trelli :D
     
  11. juppike

    juppike New Member

    45
    0
    0
    lase jalaga kaia .. kull kohale jouab .. mu oma igaljuhul tana peale 4 kuud seismist laks ikka kaima kull.peale 40 korra loomist .aku ikka tais laetud ! lase starterist ka lihtsalt vedada ... kull mahlad ringi hakkavad kaima..motlesin ise veel et mu oma hiina ime 4 taktiline ei lahegi kaima...
     
  12. sten2525

    sten2525 Member

    74
    0
    6
    ma tegi seda küünla vahet väiksemaks kus säde vahel käib ja läks -10 kraadiga tööle(kiiwi)
     
  13. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    wow:D:D:D
    mul läks kõige rohkem -34ga tööle:p
    rohkem lihtsalt ei olnud eestimaal külma:D aga toopäev ma ei sõitnud, sest muidu oleks mul nina peast ära külmunud, aga -25ga sai ringi lastud küll:p
     
  14. -Stage6-

    -Stage6- New Member

    171
    0
    0
    Absul ei meeldi sellised ülbikud kellel niikuinii issi riikur ja ostab oma pojale mida tahab.Minuarsut pole tähtis millega sa sõidad peaasi et sul on üldse millegagi sõita.Ise sõidan kah Keewayga ja keda kottib! Ei nutta absull mingi kuradima aprilia järgi.
     
  15. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Aprilia võib ka sitt olla, ehe näide on siit samast foorumist, kus kellegi Sr50r pidevalt jamas :D ei olnud sädet jms. Kahjuks hetkel ei tule meelde kelle oma see oli.

    Trellist saab käima ka variaatori poolt. Vaja on vaid leida sobiv padrun mis läheks jahutustadrliku poldi otsa ja piisavalt võimast trelli (tavaliselt elektritreill, aku omad nõrgemad) Proovi masinat niisama natuke lükata, ehk ajab õlid keerlema ja saab tööle. Piisava hooga muidugist.

    Võib olla ka see, et silku on umbselt bena täis ja lihtsalt ei jõua ringi ajada. Olnud sama probleem ja sain sellest siis aru kui klapid maha võtsin.
     
  16. metsavend

    metsavend New Member

    27
    0
    0

    ma arvan ka sama et kui issi on rikkur ning on aprilia sulle ostnud, see ei tee veel sinust kõva meest.
    mul oli ka esimene roller hiinakas
    ja tegi nii mõnelegi firmakale ära nii et jah ei ole mõtet hiinakaid maha teha
    põhiline on see et liigub ja oleks korralik .
     

Jaga seda lehte