Rolleri Eksamid!

Discussion in 'Jutud' started by hisijama, Apr 10, 2011.

  1. hisijama

    hisijama New Member

    1
    0
    0
    Tglt nagu tahaks teada kus oleks kerge lube teha sest ARK'is pidi p22ris raske olema ja et K6ik r22givad et teooria on yli raske
    mitu küsimust teoorias on ja mitme valega l2bi kukkub ??
     
  2. oPpL22

    oPpL22 New Member

    370
    0
    0
    mu teada on 17 küsimust ja 2 valet võib olla.. :roll:
     
  3. raimond123

    raimond123 Member

    241
    0
    16
    tee arkis neid A1 kategooria teste ja sa teed lebolt ära selle teooria..
     
  4. -Street12

    -Street12 Member

    224
    0
    16
    Arkis on vead sees.
     
  5. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    arkis ei soovita küll lube teha jah.otsi mõni parem koht.
     
  6. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0

    Misasja? :eek: Mis koht see peale ARK-i siis veel olemas on, kus mopeedijuhilube teha saab?
     
  7. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    selles asi ogi,et ei ole.
     
  8. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Miks siis teist kohta otsida soovitad, kui teist kohta pole olemaski? :eek: Lubade tegemine on kökimöki! see peab ikka päris lammas olema, kes läbi ei saa.

    Teemaalgatajale infoks: http://www.mnt.ee/index.php?id=11437
     
  9. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    no nali tegin :oops:
     
  10. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    kuidas sa siis veel autoload teed kunagi, kui räägid, et mopiload on rasked:D:D:D:D:D:D sealt saaks ka mu koer läbi, ma arvan:D väga lammas pead ikka olema, kui läbi kukud.
    kui ma 4a tagasi lube tegin, siis ma ei harjutanudki ennem neid küsimusi, ega midagi ja oli aind 1 viga mul:D seal on valu labased küsimused ikka. mine tee ära lihtsalt.
     
  11. helar1

    helar1 Member

    929
    0
    16
    Rollerijuhi eksam arkis peaks olema samasugune nagu autojuhul autokoolis 60 küsimust ja 6valet vastust võib olla, sest te ei mõista üldse ikka midagi...(ei pea nüüd kõiki silmas) Türa vittu te sõidate, täna jälle nägin kahte idiooti kes oleks peaaegu üksteisele sisse pannud vingerdasid nagu mingid tiblad teepeal... :oops: Mingid cpi-d olid vist ning karete bussipeatuse juurest edasi väheke ringtee poole. Kohe oli näha, et nod midagi liiklusest ei teadnud. Vahtisid mõlemad nagu lollid ristil ja üks oleks teisele tagant sisse sõitnud peaaegu. Kui ära tunnete, et teie olite siis hakkake teooriat õppima diblad. Järgmine kord kutsun politsei kohale!!! :-x
     
  12. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    olen kahe käe ja kolme jalaga nõus sinuga.
    ja krt, eksamid peaks olema kohustuslikud ikka kõigile. fk, mõned ei oska ikka üldse liigelda.
     
  13. uimpz

    uimpz New Member

    716
    0
    0
    Jah, nõustun täielikult. Endal küll lube pole aga ei ole liiklusohtliku olukorda samuti põhjustanud. Sellised, 13-14a võimalik, et ka vanemad juhid peaksid ennem tutvuma liikluskorraldusega kui sööstavad autode vahele.
    Minu arvates tuleks sellised juba esimese hoiatusega saata arki ning liiklusesse tagasi alles siis, kui load olemas.
     
  14. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    minu arvates võiks tõsta vanusepiiri 16 eluaastani ja siis ka alles koos lubadega. krt, need krdi 13-14 a ei näe isegi lenksutagant välja, rääkimata veel liikluses osalemiseks vajalikkudest teadmistest. ma küll ei tahaks, et keegi mulle kuskilt sisse uhab, või noh, kui ostab mul autole kõik uued jupid peale seda, siis palun väga:D
     
  15. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Mitte kõik ei ole sellised, kuid suurem osa jah kahjuks tõesti.
     
  16. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    pooled küsimused on mingid lebod näiteks kui kiiresti tohib mopiga sõita jnee, vähemalt mul oli. enne ei õppinud ega harjutanud mingeid teste ja läksin kohe tegema ja sain läbi 1 veaga
     
  17. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    Peremees nokkis õigest kohast. Teemaalgataja küsis, et kus saaks veel teha, et ARK on raske.

    Aga lubade peale sülitajad ja "ah pohhui" ja et " ma tean ise paremini" vendadele ütleks seda, et mõistus ON vajalik, vastasel juhul sõidetakse teist lihtsalt üle..
     
  18. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    Mdea kui ma tegin siis üks küsimus oli nt kui kaugele tohib raudteest parkida jne, haiged küsimused olid...
     
  19. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    Miks on see mõttetu? Mina kui nüüdsest juba autojuht vihastaks küll päris korralikult kui sa kuskil värdjas kohas pargid.
     
  20. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    see seadus on sellepärast,et sinusugused lollid keset raudteed ei pargiks!
     

Jaga seda lehte