Rolleri load !

Discussion in 'Help!' started by Fennari, Apr 6, 2011.

  1. Fennari

    Fennari New Member

    2
    0
    0
    Tere !

    Sooviksin teha Rolleri lubasi , vanus täis ja sooviksin kuulda teie kogemusi jne!

    Praktika teeksin kindlasti ära , kuid teoorias ma nii kindel ei ole.

    Võiksite rääkida ,kus tegite ,millised küsimused olid ja kõige rohkem huvitab mind Kuidas õppisite teooria eksamiks?

    Vabandust , kui vale alafoorum . :eek:

    Aitäh ! :)
     
  2. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    ega suurt erinevust autojuhulubade õppematerjaliga pole.
     
  3. th33

    th33 New Member

    2
    0
    0
    Tõmba kaja autokooli programm või midagi sellist see oli, omal ajal õppisin sealt ja vaata märgid üle, sest arvad, et tunned, kui võib alt minna.
     
  4. Fennari

    Fennari New Member

    2
    0
    0
    Kaja autokool olemas , eks ma siis harjutan seal , kuid esal pole rolleritest juttugi.
     
  5. kert

    kert Member

    772
    0
    16
    mian õppisin näiteks ainult jalgratturi õppematerjali ja ARK is tegin rolleri teooria 1 veaga ära.
     
  6. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    sa oled liikluses samavõrdne nagu autogi.Niiet erilist vahet pole, kas su õpikus on ristmikul sõitu alustamas roller või auto
     
  7. OneWheel

    OneWheel New Member

    296
    0
    0
    mul on isegi õppimis materjali olemas ning kuidas sõit tuleb sooritada jne, kui huvitatud saada PS ning anna enda msn. 8)
    Endal tegin teooria Jõgeval ning sõidu Paides, sõit möödus oodatust liigagi kiiresti ning kusagil 2-5min vms oli sooritatud 8)

    Taolised küsimused.
    /2/51 Millised ohud tekivad sõites märjal munakivisillutisel?

    Rattad võivad pidurdamisel kergesti blokeeruda.(õige)
    Kukkumisoht on suurenenud.(õige)
    Kiirendusel võib tagaratas libisema hakata.(õige)


    Harjutused:
    Sõidu alustamine tõusul
    Slaalomi sõitmine
    Sõitmine "koridoris"
    Kaheksa sõitmine
    Ringis sõitmine
     
  8. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    sul kindlasti see mopeed.doc, kuid suvel kui ma tegin siis tuli uuendus ja uued küsimused siis olis seal sitaks rongide ja trammide kohta kah küsimusi, ma panin need tunde järgi xD ja õieti isegi
     
  9. OneWheel

    OneWheel New Member

    296
    0
    0
    Ei tea kas on mopeed.doc aga nuh sellejärgi õppisin ning sain sooritatud 8)
     
  10. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    Kuna ega ometi siin foorumis ju OTSINGU nuppu ei ole siis võib kiire lingi panna
    http://www.kaja.ee/index.php/page,6
    Vajuta download.Ning tee selles programmis liiklemine ristmikel ning liiklusmärgid

    Seda linki on siia foorumisse ainult (vähemalt) 90 korda postitatud ning sama küsimust esitatud umb samapalju 8) .

    Ning laps ole lahke siin on 82 JAH 82 lk sinu küsimuselaadset juttu.Peaks piisama küll ,et mitte uut teemat teha 8)
    viewtopic.php?f=16&t=2704&hilit=mopeed+doc

    Päikest
     

Jaga seda lehte