Rolleri soetamine.

Discussion in 'Soovitused' started by yaerox7, Jun 1, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. yaerox7

    yaerox7 New Member

    30
    0
    0
    Tere, et nagu pealkirjas juba mainitud sai siis tahaks rollerit soetada. Algul oli mõte Aerox soetada, mõned normaalsed odavad variandid on aga mitte midagi palju lubavat. Aeroxid kallid järelturul..:( Aga tahaks teada, kas Zipp Zico Simpli on hea roller? Kuidas lood varuosadega on? Ja minek? Või oskab keegi mulle pakkuda normaalset rollerit ... - 450€ eest?(SOOVITATAVALT AEROX) Suured tänud abi eest! :)
     
  2. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Aeroxi turu hind ongi kallim kuna on ka lihtsam remontida neid minarelli mootoreid .Ainus miinus on ,et kaasreisia kohta pole või on seal ebamugav istuda .
     
  3. yaerox7

    yaerox7 New Member

    30
    0
    0
    Kahjuks ei saa ma selle väitega päris nõustuda, ise olen mitmeid Aerox'eid näinud millel kaasreisija koht olemas ning olen isegi nendel istunud. Ja ebamugav pole seal küll istuda.
     
  4. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Aeroxi tagaistujal on vägagi ebamugav olla nagu betoonblokk teine. :roll: See on nagu BMW, kus kaasreisjatega pole arvestatud. Muidu Zipp Zico Zimplist nii palju, et varuosi on tal palju, kuid suurem asi ta pole, kiirendus ja tipp on stockis kehvad
     
  5. yaerox7

    yaerox7 New Member

    30
    0
    0
    No ega tegelikult oleneb ka inimesest. Minul pole muidu mitte mingeid etteheiteid Aeroxi taga istumisel. Suured tänud info eest aga Sa ise muidu ei tea, kust saaks korraliku rolleri (Aprilia,Yamaha,CPI) odavalt? (Max 450€)
     
  6. yaerox7

    yaerox7 New Member

    30
    0
    0
    Ega Peugeot'il ka väga viga pole.
     
  7. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Aeroxitel käib taga mingi lisa iste mis läheb peale pena paaki olevasse auku .Neid lisa patju ei ole saada ,kui keegi teab kust saab andku mulle ka teda .Uued roxid need on juba kahe kohaga .see tagumine osa on küll pehme aga ebamugav .Kuna ise oman roxi tean omast käest.Kõikide Rataste eluiga sõltub omanikust ka hiinakad .Tuttav on oma tsinsuga 15000Läbi vuranud ja eemaldas ainult varika piiraja .Peale õli vahetuse pole temaga midagi teinud .Hullem asi on nende ise tuuniatega .Ka piaggio mootoriga rattad on head aga Kui kipub minema veepump siis sellel katku terve mootor laiali .Roksil aga on väljas .ise eelistan minarelli mootorit rohkem ,kui piaggio.
     
  8. yaerox7

    yaerox7 New Member

    30
    0
    0
  9. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Mina isiklikult panen peale paari lahti võtmist uue tihendi ja silindri kaant pingutatakse nm võtmega ja mitte rohkem ,kui 15nm ,sest paljud keeravad tihendi surnuks(laiaks)ja ongi lekked tulemas või siis ebaühltane pingutamine.Inimene ei tunneta nagu vastava võtmega kus on piir .Mul siin isegi sellised käinud kes kaanele prao sisse saanud .Väänatakse nii kinni,et kanguta end haigeks .
     
  10. yaerox7

    yaerox7 New Member

    30
    0
    0
    Ikkagi tuleks nüüd esialgse teema juurde tagasi ja tõstaks selle küsimuse esile : Kust saaks head ja odavat rollerit ~400€? :)
     
  11. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Kõige lihtam on soetada kuskilt poest kes müüb ka kasutatud mototehnikat siis on natukenegi kindlustunnet,et ost aiataha ei lähe .
     
  12. yaerox7

    yaerox7 New Member

    30
    0
    0
    Ja mis pood see selline siin Tallinnas olla võiks?
     
  13. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Korralik masin, tuntud brändiga ja su hinnake ei käi lihtsalt kokku! Mõne tsepeii võid osta, aga mina nendest lugu ei pea.
     
  14. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    cpi aragon gp omasin sellist masinat ja peale panin airsal t6 r 50 ja tegi lahjematele 70nestele ilusti ära samas kütte kulu tõusis alla poole liitri sajale .Kuna cpi kasutab minarelli analoogi ei ole temega ka erilisi muresi .Kui aga soovid teda veel reipamaks teha tuleb abiks ploki portimine .
     
  15. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Hiinakat võid tuunida aga see lõbu sul kaua ei kesta.
     
  16. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Eks nende cpide asjade tuunimisega on jah nii, et isegi kui mootor peab vastu, annavad kõik ülejäänud asjad vaikselt otsi.
     
  17. yaerox7

    yaerox7 New Member

    30
    0
    0
    Malagutit pole kellegil müüa? 8) :lol:
     
  18. yaerox7

    yaerox7 New Member

    30
    0
    0
  19. yaerox7

    yaerox7 New Member

    30
    0
    0
  20. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Uskumatu mul kestis ja kestab teise omaniku käes juba .Kui tuunida tuleks tõid teha korralikult ja asju vahetada komplektselt.Mina vahetasin vända laagrid ,silindri,tagumise reduktori laagrid,Peale multivar ,ja sõidab 3mantat aastat ima näpimata .Eel mainitud varjantidest valiksin Piaggio
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte