Rollerite mõnitamine/solvamine

Discussion in 'Jutud' started by ApGirl, Okt 14, 2010.

  1. ApGirl

    ApGirl New Member

    20
    0
    0
    Mida teed siis, kui keegi ütleb midagi rollerite kohta, konkreetselt halba ja mõnitavat? oled rahulik ja oled edasi? lähed närvi ja hakkad vastu? muutud agressiivseks, kui mõnitaja sind ei mõista?

    Enamus mõnitajaid on siiski olnud ainult sellised, kellel 250 cc jne masinad. Igalühel siiski omadlõbud, hobid, milleks minna siis teiste kallale.
     
  2. Villu-

    Villu- New Member

    128
    0
    0
    ma annan nuga tavaliselt sellistele
     
  3. ApGirl

    ApGirl New Member

    20
    0
    0

    ega palju puudu ei jää küll jah.
     
  4. Kristjun

    Kristjun New Member

    47
    0
    0
    Saemehed :p

    Mark on küll rolluga sõita vahel, eriti kui piniseb hullult.

    A muidu rolleritel ja nende juhtidel pole mingit mainet, arvatakse et kõik huligaanid
     
  5. vännu

    vännu New Member

    155
    0
    0
    mulle just meeldib kui piniseb võtsin silenceri ära ja sõitsin nii siis ma ollin õnne junnis saan kaiffi rolleri pininast
     
  6. Kristjun

    Kristjun New Member

    47
    0
    0
    tra sellepärast ongi maine nii madalal, tehakse ikka suht lollusi masinatega
     
  7. vännu

    vännu New Member

    155
    0
    0
    see on elu
     
  8. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    No kui inimene läheb endast välja sellepärast, et tema liiklusvahendit halvasti nimetatakse, siis peaks end küll arstile näitama. Oman ka ise mitmeid liiklusvahendeid, ka rollerit ja kutsun viimast ka taburetiks, kohviveskiks jne. Peaksin endale peksa andma või? :lol: Tra, saage üle! Kui ei saa, siis pole teie koht rolleri seljas.
     
  9. ApGirl

    ApGirl New Member

    20
    0
    0

    Sellepeale ütleks et sul nagu poleks endal seda kohta rolleri seljas:)))))))))))))
     
  10. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0

    Ütle mulle kulla inimene, miks peaks mind kottima kellegi ütlemine, et sõidan kohviveskiga? Mõnusad komplekside käes vaevlevad tegelased ikka olete, kui mingist tühisest ütlemisest silmad verd täis valguvad.
     
  11. ApGirl

    ApGirl New Member

    20
    0
    0
    :D tee mis tahad kulla inimene
     
  12. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Ei tea, Võrus selle mõnitamisega eriti probleeme pole, pigem vaat, et vaadatakse järgi, paneb järgi vaatama, kui mingi taburet sinust ühel tsõõrul või oodatust suurema kiirusega mööda vihiseb.
     
  13. exotic-

    exotic- Bännitud Bännitud

    2,848
    0
    0
    Midagi ei tee, ei ole eriti öeldudki sellist asja .. :D
    Nahhuj see teiste asi millega ma liiklen?:D Pole nii vanagi veel et saaks endale autolube teha

    Vanasti sai öeldud et paneme joonele ? Nüüd teine roller juba: d
     
  14. Ride

    Ride Member

    215
    0
    16
    Tglt on see suht haige, mis selle rollerimainega toimub. Endalgi kogemusi olnud kus ees olev auto lihtsalt blokib iga liigutuse pärast või mingi bemmi vend näpuga vehib või mis iganes, eks see näita nende arengutaset ka aga iseenesest ma saan aru sellest, sest enamus rolleri vendi "kõvatavadki" niisama liikluses. Ise ma sellepärast olen suht ükskõikselt suhtunud sellesse kuna ennast ma ei pea just niiisama kargajaks ja kasutan rollerit vaid tarbeeemärgil (võinoh kasutasin :D).

    Isiklikult ma ei usu ,et selles mingit paranemist näha on, tuleb leppida sellega :D.
     
  15. ayr555

    ayr555 Member

    672
    0
    16
    ma viimaselajal sellist kõnepruuki kuulnud: tü#a krdi pe#ed sääserotid, lõuga tuleks anda sellistele.
    ise olen hakanud ka juba mölisema mingite väga peente sääsepedede peale.
     
  16. roximees

    roximees New Member

    530
    0
    0
    sa käi üldse putsi
     
  17. ayr555

    ayr555 Member

    672
    0
    16
    ohtlik vend rsk 8)
     
  18. roximees

    roximees New Member

    530
    0
    0
  19. raunsoz

    raunsoz New Member

    189
    0
    0
    Dno, ma sõidan rolleriga ja vahepeal ikka mingi suurem jama tekib, põhiline hüüdnimi on S.S. (Suur Sitahunnik)
     
  20. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    uskumatu kui idiootne teema! :lol:
     

Jaga seda lehte