Rulle ?

Discussion in 'Soovitused' started by velvetor, Sept 14, 2008.

  1. velvetor

    velvetor New Member

    35
    0
    0
    Milliseid rulle freedo4-le soovitaks ? mul on sportsumpa, 82düüs ja koonukas .
     
  2. IN4R3K

    IN4R3K Member

    800
    0
    16
    Täiesti oleneb kas tahad lõppkiirust või kiirendust.
    Ma ise panen arvatavasti mingi 4,7 g rullid
     
  3. Haub10

    Haub10 Bännitud Bännitud

    31
    0
    0
    Kas pead neljataktilise juures seda summutit, mis avataril sportsummutiks? Kui nii, siis see summuti EI anna neljtaktilisele mitte midagi juurde. Tegemist ju kahetaktilise summutiga.
     
  4. velvetor

    velvetor New Member

    35
    0
    0
    Ise ka tead millest räägid või? Milline sinu arust siis see 2t oma on ? :lol: Välismus on neil kõigil pm sama, lihtsalt no nt pirukad on ka kõik pm ühesugused, ainult ühel moos ja teisel liha sees :lol:
     
  5. velvetor

    velvetor New Member

    35
    0
    0
    kiirendust tahan :?
     
  6. Haub10

    Haub10 Bännitud Bännitud

    31
    0
    0
    Nu on põkkapea! Pildil ongi kahetaktilise resonaatorpaunaga summuti(või selle imitatsioon). Neljataktilisel sellise resonaatorpaunaga(vastusurvega) summuteid ei kasutata. Küll aga hiinlased neljataktilistele kahetaktiliste sportsummuti välimusega ilguseid peale kruvivad. Poisikestel ju kohe tilgad püksis. Sportsummuti ju. Tegelikult ainult välimus. Seest täiesti ´umbes´.
     
  7. IN4R3K

    IN4R3K Member

    800
    0
    16
    Siis peaksitki ideaalsed olema mingi 4,5-5 g rullid
     
  8. velvetor

    velvetor New Member

    35
    0
    0
    Mida sa nüüd mulle sellest ajad? :D igatahes point on et see 4t ssumpa ja kõik :lol: , ja nagu miks ei kasutata 4t peal sport sumpat? mul andis kll kiirust juurde :)
     

Jaga seda lehte