Rullikud

Discussion in 'Tuuning' started by Markus123, Jun 2, 2013.

  1. Markus123

    Markus123 New Member

    48
    0
    0
    Mitme grammised rullid ma peakin panema, kui ma tahan, et mul oleks korralik tõmme ja tipp oleks kuskil 75-80 km/h? Hetkel 6g peal.

    Rolleriks muidu Apollo Jonway 2008 aasta pill 4T
     
  2. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Elus ei lähe see asi sul 80 välja kui ainult rulle timmid.
     
  3. Markus123

    Markus123 New Member

    48
    0
    0
    Noo, mul oli ennem peal kergemad rullid ja tipp oli 85 km/h. Peal on veel Naraku aju. Mul eelmised rullid olid jõhkralt kulund ja kui ära kaalusin näitas kaal 4g, aga ma ei tea palju see kummist osa seal peal kaalub, sest ma ei usu väga, et see mitte midagi ei kaalu. Midagi annab ikka juurde. :)
     
  4. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Nende rollerite spido näitab nii kuis jumal juhatab.
    Rullikute ümbris erilist midagi ei kaalu, võimalik et varem olid rullid 4.1 - 4.4g
     
  5. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    Minu 4t masin liigub 7g rullidega. kiirendus korralik ning tippu kerib spido numbrite lõppu.
    Rullid osta kvaliteetsed, malossi või stage 6 , libisevad paremini. Kindlasti uued, või ülivähe kasutatud. vahe tunda päeva näinud rullidega.
     
  6. Markus123

    Markus123 New Member

    48
    0
    0
    Nojah, mul hetkel nii, et kui lähed kohtalt siis pöörded nagu viskaks üles ja siis järsku viskab jälle alla. Ja nii ma siis kärutan, pöörded koguaeg madalal. Ennem oli ikka nii et pörrded läksid aint nati alla ja siis vaikselt jälle tõusis. Ma tahaks lihtalt nii, et masin sõidaks ikka vähemalt 65 umbes. Ei taha koguaeg sõita mingi 45-55. Muidu oskaks omale koonuka ka, aga sellel ma ei oska siis karpa timmi teha. Hetkel ongi aint sportjuppidest peal naraku aju ja vist on ka rihm. rohkem ei tohiks nagu olla. Ahjaa mul on vaheflans ka ära võetud eelmise omaniku poolt, ei tea kas see on hea või halb?
     
  7. wwatu

    wwatu Member

    753
    0
    16
    pls seletage mulle ka et kust vituvahest te võtate et kergemate rullidega on kiirendus parem ja tipp sitem? PLS
     
  8. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    On olemas vaid ühed õiged rullid millega on tippu sitaks ja kiirendust! Proovige kasvõi ise, et kergemate rullidega võib minek kõvasti kehvem olla, kui raskematega ja nii vastupidi
     
  9. wwatu

    wwatu Member

    753
    0
    16

Jaga seda lehte