Säde kaob ära vahepeal ( Eagle 125cc )

Discussion in 'Help!' started by eagleboy1, Apr 4, 2010.

  1. eagleboy1

    eagleboy1 New Member

    55
    0
    0
    Probleem siis selles, et alles hiljuti hakkasid vihmased ilmad tulema ja poriloigud jne.
    Ühesõnaga talve läbi sõitsin rolleriga polnud ühtegi probleemi.
    Nüüd üks päev sõitsin suurest porilogiust suure kiirusega läbi ja roller suri 100m tagant välja.
    Siis kontrollisin sädet, sädet ei olnud.
    Siis ootasin natuke ja läks uuesti käima.
    Järgmine päev oli sama jama läksin sõbraga sõitma kaugemale ja säde kadus uuesti ära(ps: pikkamaaga säde ära ei kao nt: mingi 6 km sõidan järjestm ingi 90 km/h siis välja ei sure.) Aga kui külavahel sõidan ja mängin gaasiga sureb välja, ja koguaet ootan 3-5 minutit ennem kui säde tagasi tuleb.
    Saaksite palun aidata.
    Ootan vastuseid.
     
  2. ApriliaSRR

    ApriliaSRR New Member

    265
    0
    0
    1.kontolli kõik juhtmed ja kinnitused üle , kui ei aita siis yks kahest, kas CDI viga või süütemängu viga.
     
  3. eagleboy1

    eagleboy1 New Member

    55
    0
    0
    Kust seda cdi-d saab ? Mul ka kahtlus et see cdi ma veits peksin seda :D
    Ja kui kellegil on müüa gaasi rütskat, pakkuge, kuna mul läks see endal katki
     
  4. ApriliaSRR

    ApriliaSRR New Member

    265
    0
    0
    camexist või mulgist saab äkki
     
  5. eagleboy1

    eagleboy1 New Member

    55
    0
    0
    Mis leheküljed need peaksid olema ?
     
  6. Pagarew

    Pagarew New Member

    209
    0
    0
    Hei.Viga on küünlajuhtmes arvatavasti.Vertikaal silkul on see vahel eriline probleem kui loigust läbi sõita.
    Ei maksa kohe cdi jne vahetama hakata 8)
     
  7. eagleboy1

    eagleboy1 New Member

    55
    0
    0
    Tänud sulle, kontrollin üle :)
    Tõmbas hinge kohe rahulikuks :D

    PS: Oligi viga küünla juhtmes vast. Tänud aitamast :)
    Ärge lukku veel teemat pange asi pole väga kindel aga usun, et viga selles.
     
  8. Pagarew

    Pagarew New Member

    209
    0
    0
    Heh pole tänu väärt:)
    Loodan,et probleem lahendatud 8)
     
  9. eagleboy1

    eagleboy1 New Member

    55
    0
    0
    Pagan teab nüüd kaisinn veits pikemal reisil, siis täna pmst terve päev ei jamanud ja nüüd õhtupoole hakkas uuesti, nimelt siis kui gaasi PEAAEGU põhjas hojan ehk siis veerand jääb alles. ja kiirus kuskil 80 siis töötab normaalselt, kui gaasi põhja panen ja hakkab 90 juurde jõudma 3 minutit kuskil sõidsin normaalselt ja siis hakkas pihta hakkas paukuma ja sumbutist lõi leeki.
    siis jäin seisma panin uuesti tööle ja suri lihtsalt välja. Siis mängisin süütelukuga ja hakkas uuesti tööle sõitsin edasi normaalselt ja oli kõik korras :D
    Endal siin väikelinnas ehk siis kodus ei jama ta üldse ja nii kui kuhugi veits kaugemale sõidan hakkab kohe jampsima.
    See soovitus ka küünlajuhtmega, lõikasin otsad maha ja keerasin uuesti sinna need junnid külge. Siis töötas hästi
    täna oli väljas -1 ja küünlajuhe oli soe.

    Postitus 7.aprill.
    Nüüd on nii, et kui sõidan 70km/h ja lasen gaasi kuskil veerandi peale ehks siis tuleks välja, et ma sõidan kuskil 30-40km/h siis hakkas paukuma, nu mis ikka lasin lapatsi põhja ja siis tõusid pöörded ülesse ja sõitsin jälle normaalselt.
    Ühesõnaga teadmatta viga ei tea mina mida teha sellega. ;(
     
  10. eagleboy1

    eagleboy1 New Member

    55
    0
    0
    Kas keegi saaks öelda kuidas ma saaks süütepoolt kontrollida kas ssee töötab või ei ?
     
  11. stcb08

    stcb08 New Member

    758
    0
    0
    vii mingi elektriku juurde ja otsi soe ruum võta kondlid ära ja küta ruum soojaks võta süüte pool lahti puhasta ära.
    Vaheta terve küünlajuhe välja
     
  12. eagleboy1

    eagleboy1 New Member

    55
    0
    0
    küünlajuhtme vahetasin ära juba.
     
  13. eagleboy1

    eagleboy1 New Member

    55
    0
    0
    Proovisin pingeregulaatori ära võtta ja tundus, et nagu töötaks paremini. Mida see pingeregulaator teeb ja kas äravõtmine on ohtlik ?
    Aidake kiiresti palun.
     
  14. eagleboy1

    eagleboy1 New Member

    55
    0
    0
    Nii kontrollisin nüüd üle süütepoole( töötab ) Cdi ( Vool oli seal kui säde oli kadunud ) Pingeregulaator ühendasin lahti ikka suri välja ühendasin kinni sama jama.
    Ma ei saa aru mis olla võib.
    Natuke aega tagasi sõitsin normaalselt kuskil 10-15 min siis kui välja suretasin 2 minutiks ja üritasin käima panna kadus säde ära korraks siis 10-15secundi pärast tului tagasi, sõitsin 10-15 meetrit suri uuesti välja, mängisin süütelukuga läks käima 10-15 secundiks kus suri uuesti välja, siis natuke jamasin ja läks tööte ja sõitsin korralikult koduni. Palun aidake. On siin inimesi või mitte ? :(
     
  15. ApriliaSRR

    ApriliaSRR New Member

    265
    0
    0
    pinge regulaator peab olema. Suur v6i vahelduv pinge v6ib rikkuda muu jupi...
     
  16. eagleboy1

    eagleboy1 New Member

    55
    0
    0
    Aitähh, vastuse eest,sain pisut targemaks nüüd.
     
  17. eagleboy1

    eagleboy1 New Member

    55
    0
    0
    On siin siis inimesi kellel sama jama ja kes on selle korda saanud, palun aidake mind.
     
  18. ApriliaSRR

    ApriliaSRR New Member

    265
    0
    0
    oota kas kontrollisid säde ära juba wä?
    kui säde töötab koguaeg regulaarselt ning hästi siis v6ib viga olla 6lir6ngastes.
    aga kui säde jupsib siis pole muud valikut kui proovida algul süütepool ja CDI.



    hea oleks kui sa teeks hea fotokaga paar pilti mis sul seal vahel on ja mis pingeregulaatorit sa näppisid :)
     
  19. eagleboy1

    eagleboy1 New Member

    55
    0
    0
    Säde kaob ära vahedega, ja ma ei tea kuidas cdi-d kontrollida.
     
  20. eagleboy1

    eagleboy1 New Member

    55
    0
    0
    Säde kaob ära just siis kui soojaks ajada masin. Mitte, et kohapeal töötab vaid see, et kui ma sõidan ringi veits ajan pöördesse, nt: lähen sõitma ja ajan masina pöördesse mingi 7000-8000 pööret siis lasen jälle lahti siis lasen jälle põhja pöörded ja lõpuks kaob säde ära siis süüte keeran välja ja uuesti sisse siis läheb käima, seal oleneb kuidas masin ise tahab kui tahab siis sõidab jälle mingi kilt-kaks ja jälle sureb välja.
    Aidake palun mis võib olla sõbra masinale panin cdi ja siis sõitsin muingi 4-5 kilti lapats põhjas. Süütepool on kindlasti normis, sest kui säde ära kadus kadus ka vool seal ära kus süütepoolesse lähevad need kaks juhet.

    Öelge kas mähised ei või olla või mingi muu jama, Tahaks selle hiinaka ilusti korda teha.
    Ja muidu tekkis mingi väike ebameeldiv hääl ka magneeto juurde selline imelik sõitmist muidugi ei sega aga laksust nagu midagi oleks lahti või lihtsalt korra käib mingi asi vastu metalli.
     

Jaga seda lehte