S6 Streetrace head&vead?

Discussion in 'Soovitused' started by Madiz, Juuli 19, 2013.

  1. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Davai, rääkige kellel kogemusi sellega. Kuidas kestab,küttekulu,minek jne.. 8)
     
  2. Ludwig

    Ludwig Member

    143
    0
    16
  3. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Okei tunnistan, et ei uurinud väga enne teema algatamist, et kas on siin sellest räägitud ja vaatasin, et korralikult räägitud ikka. Aga siiski, millise summuti sobiks hästi selle silindriga? Osad soovitavad Trek'i ja S6 Pro Repliciat. Kumb neist parem oleks? Milline karpa oleks hea?
     
  4. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    trek,19 mm ja norm,veelgi parem oleks midagi bidalotilt,aga rk-s ei liigu seda.muidu iseenesest silku on pommikindel ja kyttekulu väike.kogemus olemas.
     
  5. SLR

    SLR New Member

    124
    0
    0
    Mina igatahes ei soovita s6 streetrace. Pidavat olema kahtlane silinder. Kellel veab, kellel mitte. Kui veab, liigub selle käkiga räigelt edasi, kui mitte, siis nagu stock pmt. Keegi rääkis veel sellist juttu siin rk-s. Minul igatahes endaomaga asi üldse ei liikunud edasi, nagu oleks pidanud. S6 sport proga liikus mul masin väga retsilt, gaasiga tagale ja jutud. (loll olin, et maha müüsin).
    Peal olid mul mõlema silindri puhul stage6 pro summuti ja 19mm karpa jne. Lõpuks jooksis sitt kotti ka :D.

    Ise soovitaksin küll sul võtta pigem näiteks malossi sport vms.
     
  6. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Mõtlesin juba racingut, aga neid vist raske timmi saada, ja paljudel millegipärast vändad lähevad sellega mul siuke tunne :D No ja Racinguga oleks juba vähe järsemaid asju ka vaja peale ja suurem küttekulu nkn
     
  7. matukas92

    matukas92 New Member

    1,454
    0
    0
    MDea mul Streetrace & C16 läksid väga hästi kokku, Ei ühtegi halba sõna . Ning sammuti kestis ka.
     
  8. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Samas äkki mul ka joppab :D Aga Trek on siis parem kui Pro Replicia?
     
  9. matukas92

    matukas92 New Member

    1,454
    0
    0
    Kui õigesti mäletan s trek oli midagi peaaegu shoti moodi või parem ?
     
  10. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Kumma sina näiteks valiksid. kas streetrace või sport pro?
     
  11. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    matuka jutt õige,c16 väga hea streetracele ning kui tahad kaua sõita võta streetrace.
     

Jaga seda lehte