seeolenmina MBK Booster NG 70cc

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by seeolenmina, Jun 13, 2008.

  1. seeolenmina

    seeolenmina New Member

    337
    0
    0
    Sai siis mõned päevad tagasi endale selline isend nagu 70cc Booster ostetud, kätte sain ma ta 12. Juuni, ning õnnelikult 4 tundi sõitnud, jäi ise lambist gaas peale ja alla ei läinud ning lõpuks pärast ei läinud enam käima ka. Masin ise liigub ülihästi, ma arvan, et ma ei valeta kui ma ütlen, et see läheb gaasiga tagarattase. Ette on asjale paigaldatud selline asi nagu Nissin-i pidurisüsteem, nagu ma aru sain on see bikelt sinna tõstetud, pidurdamine on sujuvam ning näeb ilusam välja ka. :p
    Tippu pole veel teada saanud, kuna spido pole. Hind oli odav selle kohta, aga ei soovi avaldada ka..
    Aa, roller on saksast toodud ning kuuldavasti oli kunagine rinka roller. :)

    Mootor:NGK Racing küünal ja piip, Yasuni Z, sorri, aga hetkel rohkem ei tea, homme kui viga otsime, siis uurin kindlasti ka teised asjad välja. :D

    Pilt:
    Isiklikud mehaanikud Banks ja Kevvu. :p
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    Krt sa said hea masina ikka , sõber tahtis ka seda osta , aga sa jõudsid enne :D hind oli alla 20 vist isegi :eek:
     
  3. SST

    SST New Member

    430
    0
    0
    Päris kenake loodam homme näha seda :roll: :p
     
  4. maittt

    maittt New Member

    694
    0
    0
  5. seeolenmina

    seeolenmina New Member

    337
    0
    0
    Jah, kuid sellest ei saa aru, et miks seal väntvõllist tuhkagi pole. :roll:
     
  6. f12

    f12 New Member

    5
    0
    0
    Mida see Nissini pidurisüsteem tähendab ? ketast piltidel näha pole, üldse mingeid juhtmeid ega voolikuid sinna ette ei paista minevat ju.
     
  7. seeolenmina

    seeolenmina New Member

    337
    0
    0
    Tõesti ei tea, mingid kirjumad voolikud jooksevad gondli alt, ning teine vahe on see, et sellel on terastross, nii öeldi mulle. :p
     
  8. marx234

    marx234 Member

    878
    0
    16
    päris kena loomake.. kes see rinka vms on et tema endine roller ?
     
  9. Alpss

    Alpss New Member

    1,005
    0
    0
    :lol:

    Ei tegelt suht lahe püss võib olla, endal oli kunagi ka selline esimene roller... 70cc'na on täiesti reaalne, et mõne kergema venna all läheb gaasiga tagarattasse .

    Eks varsti tuled siia, siis kaen üle .
     
  10. marx234

    marx234 Member

    878
    0
    16
    oijah minuviga mõtlesin et see mingi nimi vms :lol: :lol:
     
  11. Banks

    Banks New Member

    147
    0
    0
    Väga püss masin ;) Vabalt läheb gaasiga tagarattasse.
    Aga, loodame, et homme ikka vea üles leiab ja fööni jälle liikuma saab.
     
  12. Sandrew

    Sandrew New Member

    190
    0
    0
    Opa. Kui sa mulle esipiduri ära ärid siis oled tegija! 8)
     
  13. kiki

    kiki New Member

    257
    0
    0
    kena pill aga kas see mitte rocket ei ole?
    ja kui uue sumpa kavatsed tellida sis vana ostan ära :wink:
     
  14. Sabakas

    Sabakas New Member

    228
    0
    0
    Seesamune Põltsamaalt jah? :p

    Väga kena roller, tahaks endale :D
     
  15. Roosi

    Roosi New Member

    29
    0
    0
    kena roller, tee uued pildid.
    suht kommi raha eest said vast ;)
     
  16. Kevvu

    Kevvu Member

    57
    0
    6
    Täna sai mõnusalt huiatud masinaga, kistud lahti, ära puhastatud ja ära kaetud. Silindriks oli Stage6, täpsemalt ei tea mis kuid siiski. Karpaks on Dellorto 17.5 PHVA, variokaane alt sai veel ära nähtud mingi "tuuning" sidur, "tuuning" siduritrummel ja "tuuning" rihm, kõik olid superb korras iseenesest. Elektriskeemi "jamast" saime ka lahti, kaitse oli lihtslat läbi aga nagu ma aru sain siis see kaitse mille ma asemele viisin, selle nad lasid ka veel omakorda läbi, nüüd uus osta taaskord lihtsalt. Õhufiltri svamm oli täiesti ribadeks, käisin Braueris ja ostsin uue talle, eks nad aretasid tolle ka peale. Kuid masinat siiski sõitma ei saanud, ei kuulnudki miks kuna ma ise tõmbasin varem minema aga eks homme uurib edasi. Ja hiljem kui vaja rohkem laiali võtta siis saate ka täiendatud juppide listi, praegu polnud väga hädavajalik uurida mis kõik olemas on ja mis puudu on. Igatahes kena masin ja LOODETAVASTI homsest ka liikvel. :)
     
  17. Hanz

    Hanz New Member

    112
    0
    0
    Vääga kena asja oled saanud endale Christian :)

    Eduu tipss !
     
  18. seeolenmina

    seeolenmina New Member

    337
    0
    0
    Sorri tõesti, täna ei saanud pilti teha, kuigi hea spot oli olemas, aga asi oli laiali ja kaamera oli Kevvu looma sadula all. Homme LOOOOOOOOODEEEEETAAAAVAAAASSSTTTIIIIIII liikuma, palun Jumal olema olemas ja aita mind seekord. :D
     
  19. SST

    SST New Member

    430
    0
    0
    täna sai tööle siis kui christian siia tuleb siis las räägib ise .. :)
     
  20. seeolenmina

    seeolenmina New Member

    337
    0
    0
    Saime käima, aga midagi oli ikka putsis, undas ja undas ja edasi ei liikunud, vahetasime karpa ära aga lõpuks ei saanud enam ültse käima, kuna aku oli tühi ja kickis on midagi mäda, kuna sitt ainult ragiseb..
     

Jaga seda lehte