Siimu VW Golf II 1.8l ” 92

Discussion in 'Lugejate autod' started by SunShine, Jun 26, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    Niisiis , isa ostis mulle kaks volkswagen golfi , et teha valmis üks korralik auto , hallikas golf on 1.8 l bensiinikas , punane golf on 1.6l bensiinikas, punasel on üks sitt jama , et roostetab põhja alt , aga selle teen tulevikus korda , hallikal on omanik surnud , ning ei saa sellega sõita , sest auto pole kirjutatud meie nimele , aga punane on , sellepärast tõstame võimsama ning parema mootori hallipealt punasepeale , punasel tuleb nüüd peale 1.8l bensiinikas

    Mootorist & Välimusest.
    Mootor : 1.8l
    Värvus : Maasika punane
    Registreerimis aasta : 1992
    Läbisõit : 121569 KM


    Mõte oli sellest autost teha niisama põllurallikas , panna rauad sisse , muu sodi välja , ning hakata talvel jäärajapeal kätt harjutama :lol: , hetkeseis on see seis et ootan mootori ümbertõstmist ainult , nädalavahetusel tulbas isa appi tulla , ning saab hakata kokku laduma
     
  2. MaiceL

    MaiceL New Member

    812
    0
    0
    LS on küll ebanormaalselt väike.
     
  3. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    See ongi phmst seisnud ainult.
     
  4. xxm24

    xxm24 Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    956
    1
    18
    Muud enam viimasel ajal rk-s ei kuulegi "seisnud pill". Miks põllurallikaks läheb siis? Drifti pilliks.. :lol:
     
  5. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    Plaanis auto korda teha , ning talvel s6itma hakata.
     
  6. Padi

    Padi New Member

    444
    0
    0
    Kui jääraja auto, siis väga vahet pole ju, kas on sinu nimel või mitte. Kui linnaliiklusesse ei roni, siis pohh. Ja kirjutasid veel, et roogid niikuinii kõik seest puhtaks ja paned rauad, kes seda omanikku ikka kontrollima hakkab.
     
  7. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    mdea , tahaks soita nii j22peal , kui ka teepeal aretada k2tt , phmst auto seisab ainult mootorite taga , sest pole millega t6sta seda , palju umbes mootor kaalub sellel ? :p
     
  8. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    kui jäärajaks põhiliselt, siis pole mõtet mingisugust toruraami sisse teha, sellel pole lihtsalt mõtet. Kaotad golfi hea omaduse, et ta on kerge. Toruraami aint asfaldil ja kruusal vaja rallit sõites. Kui sa talvel üle nipli paned, ei juhtu sittagi. Kui väga tahad, siis oleks mõtet aint istme taha üks turvakaar. Golf 2 muidu väga hea jääraja pill :)
     
  9. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    Talvel Ilmatsalu jäärajale! 8)
     
  10. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    ma arvan , et ma ei viiti hakkata eriti isegi nussima nende raudadega , ennem sebin kapoti alla m6ne tuuning jupi ;)
     
  11. 12345alo

    12345alo New Member

    152
    0
    0
    Aga tee masinatet pilte kah :D
     
  12. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    ma ei viitsi hetkel , sest pole selle autoga hetkel aega tegeleda , varsti teen.
     
  13. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    jou,viska pilte v midagi,ehk pakub huvi mu rox ?
     
  14. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    pilte saab , aga endal nüüd auto isu , müüa ka 2 golfi , mõlema hind kokku 300€ , kui huvi ps !
     
  15. ollubmx

    ollubmx New Member

    1,129
    0
    0
    pilte? oleks huvitatud
     
  16. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    Dvj teema lukku , pargivad nüüd emexis !
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte