Silinder

Discussion in 'Soovitused' started by KymcoS904, Nov 26, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. KymcoS904

    KymcoS904 New Member

    274
    0
    0
    Tervist oleks siis küsimus, kuna läks malossi sport 70cc perse, siis mis silku oleks samahea või veel võimsam, millel oleks parem kiirendus ja tipp või üldse on siis juba mõtekas sama osta??
    Olen kuulnud, et Stage 6 StreetRace pidavat üks parimaid olema ??
     
  2. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Parim malm sportklassi silku võibolla, kvaliteet on nii nagu juhtub.
    Kui malmi peale jääda kindel soov, siis minul väga hea kogemus polini corsaga - nii vastupidavuse kui ka jõudluse poolest.
    Kokku jooksis see mul paar korda, ülekuumenemise tõttu(praak silindripea, ei pea tosooli), kriimud puuduvad, käivitub ikka veel peale aastast pähe saamist korralikult.
    Alu klassist võtaks mhr replica - minul oli ta terve suve aeroxi peal ning edasi keris ikka väga mõnusalt. Probleeme polnud, kvaliteet väga hea.

    Head ja odavat korraga ei saa, nii corsa kui mhr rep maksavad korralikult.
     
  3. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Võin ka Corsat soovitada, sõbral peas sai kõvasti kuumutatud teda ja ikka peaks töötama:D
     
  4. Supra

    Supra Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    540
    0
    16
    Vaevalt see Streetrace nüüd parim silinder on, aga hirmus vastupidav on see küll.
    Mina isiklikult sõidan väga palju rolleriga ja Streetrace pidas mul väga kaua vastu, alles kolmanda omaniku käes jooksis kotti.
    Muidugi on Streetrace ka taskukohasem.
    Aga olen lugenud, et Malossi Spordiga olevat võrdne DR 70cc silinder, lihtsalt odavamas hinnaklassis, aga sama hea.
     
  5. rasmus99

    rasmus99 Member

    654
    0
    16
    need dr 70 silkud pidid küll üsna hästi vastu pidama aga streetrace pidi olema hiina toode ja kui joppab siis kestab väga hästi aga kui ei, siis laguneb. sellist infot sain mina streetracei kohta camexsist.
    Dr silkusi pidi tootma itaalia 8) ,kuna endalgi on plaanis mingi 70 sportklassi silku varsti peale panna,siis oleks hea kuulda nende silkude kasutajate kommentaare et kui suur mõne silkuga läbisõit on,tippu jne :p
     
  6. KymcoS904

    KymcoS904 New Member

    274
    0
    0
    Leidsid sa ka aja millal vastata..
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte